999 rezultate për

pyet

SHÇBA merr në pyetje policët që u ankuan 3 muaj pas anullimit të testeve për gradën Komisar dhe Kryekomisar në Policinë e Shtetit, Shërbimi për Çështjet e Brends
Inxhinieri la Londrën për të, Eni Vasili tregon kur do të martohen (FOTO LAJM) Eni Vasili është kujdesur që gjithnjë ta mbajë lidhjen e saj sa më diskrete të jetë e mundur. E ftuar së fundmi në emisi
5 PIKËPYETJE/ Kush po gënjen për incidentin e djeshëm? (FOTO LAJM) 136 pasagjerët e linjës Tiranë-Ankona të kompanisë "Blue Panorama" panë tmerrin me sy mëngjesin e djeshëm ku pak minuta
Gazetari shqiptar punon për CIA-n, si përgjigjet ai Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, ka qwnw i ftuar gazetari dhe analisti Andi Bejtja. Cani e ka ngavmuar
SONDAZHI/ 43% e qytetarëve të Kosovës mbështesin bashkimin me Shqipërinë Opinioni në Kosovë është i ndarë në lidhje me opsionin e bashkimit me Shqipërinë. Në rast të arritjes së një marrëveshje
Vuçiq: Duhet patjetër zgjidhje me Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka thënë se me përpjekjet e tij për arritjen e një marrëveshje me Kosovën synon
"A mërzitet burri kur vjen vonë në shtëpi?", Elhaida vihet në siklet nga fëmijët Elhaida Dani ka qenë e ftuar këtë mbrëmje në Piter Pan ku u vendos para pyetjeve të sinqerta të fëmijëve të cilët nuk ha
Të mbijetuarit e aksidentit të Llaskarcës do të meren në pyetje nga Prokuroria Publike Prokuroria Publike njoftoi një proces të gjërë të dëgjimit të të mbijetuarve në autobus, shkruan Albeu.com Pas shërim
Përfshirja e policëve në krime të rënda, në "pikëpyetje" testi psikologjik Ngjarjet e kohëve të fundit, ku një efektiv i Gardës vrau gruan e tij, apo dyshimi se një efektiv policie në Gruemirë ka
Merret në pyetje polici në Malësinë e Madhe Ditën e sotme kudo shpërtheu skandali i një polici në Malësinë e Madhe i cili akuzohet se i ka dërguar video nudo një va
Geci rrëfen: Si më morën në pyetje ambasada amerikane dhe gjermane Televizioni publik ka transmetuar një dokumentar ku raportohet se Nazim Bllaca ishte i rekrutuar nga organet serbe të si
U dërgua i vdekur në spital, merren në pyetje familjarët e të miturit Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë mëngjesin e sotëm ku një i mitur ka humbur jetën rrugës për në Spital.
Abuzimi me 5 tendera, merren në pyetje 3 ish-ministra Tre ish-ministra Drejtësie do të merren në pyetje në lidhje me abuzimet në 5 tendera zhvilluar nga kjo Ministri. Së f
Spiropali për Kavajën: Përdhunime të miturash ndodhin edhe në SHBA, i bëjnë dhe filma Ministrja e re e Ramës, Elisa Spiropali doli sot në konferencën e përjavashme për shtyp duke folur për bastet sportive,
Për herë të parë, del videoja e dëshmisë së Michael Jackson për abuzim sek*ual (VIDEO) Ka dalë për herë të parë videoja e xhiruar gatë dëshmisë së mbretit të popit Michael Jackson kur ai akuzohet për abuzim
Vajzën e merrnin me radhë në shtëpi! Përdhunuesit rrëfejnë detajet tronditëse Shtatë adoleshentët nga Kavaja të akuzuar për përdhunimin e një 14-vjeçareje, kanë dalë sot para gjyqtares Nurjeta Tafa
Haliti bën pyetje: çfarë fituam nga taksa? Harron milionat që humb Serbia Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh anëtar i kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti, ka thën
Seriozisht?! Këto foto do t'ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM) Fotografitë kanë marrë një hov aq të madh me zhvillimin e rrjeteve sociale, saqë disave prej tyre as nuk i japim dot më
Tahiri i reagon Thaçit: Mos premto për vizat se nuk të pyet kush Deputeti i AKR-së Labinot Tahiri ka reaguar ndaj deklaratave të Hashim Thaçit se liberalizimi i vizave mund të bëhet në
Jozefina Topalli përlotet në mes të emisionit, kjo është pyetja që e emocionoi (VIDEO) Jozefina Topalli është një nga figurat më të spikatura të politikës në vendin tonë. Edhe pse nuk është më deputete,