999 rezultate për

pyet

Cili është gjoksi ideal? Studiuesja i jep përgjigje pyetjes së vështirë Një gjoks i bukur nuk mund t'i shpëtojë vëmendjes së meshkujve por edhe të femrave. Mirëpo, e bukura është relative kësh
‘A i bie ndonjëherë me të majtën?’, Belinda vendos në siklet Olen Çesarin Pas Besa Kokëdhimës, i ftuar në “Xing me Ermalin” ka qene edhe violinisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Olen Çesari i
10 pyetjet që djemtë kanë turp t’u bëjnë vajzave (FOTO LAJM) Përkundër faktit që shumë gra mendojnë se sjellja e tyre është mjaft e hapur dhe e arritshme, shumë njerëz përpiqen të k
Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm më studentët shqiptar Një lajm i mirë vjen këtë mëngjes nga Ambasada Amerikane për të gjithë studentët që dëshirojnë që të aplikojnë për t’u b
Zbardhet deklarata e gruas të Murataj, a ka lidhje me grabitjen? Ndonëse ka kaluar një javë nga grabitja e Rinasit dhe megjithëse janë regjistruar hetimet edhe për shpërdorim detyre, pë
Kamerat kapën gjithçka, dyshimet dhe marrja në pyetje e bashkëshortes së Murataj Albana Murataj, bashkëshortja e Admir Murataj dhe dy zyrtarë të lartë të sigurisë në “Tirana Aeroport” janë marë në pyet
Kusari kërkon të mbrohet mjedisi në marrëveshjen me kompaninë Counter Global Deputetja e Alternativës, Mimoza Kusari, ia ka drejtuar disa pyetje kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ministrit për Zhv
Besa Shahini nuk pyet për Metën, emëron Rektorin e ri të UT Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka emëruar rektorin e përkohshëm të Universitetit të Tiranës. Bern
Studenti francez ia plas në fytyrë gjenocidin, tërbohet Daçiç Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë Ivica Daçiç i është përgjigjur me ashpërsi një studenti francez. i cili gjatë lig
Vazhdojnë hetimet, merren në pyetje tre persona për aksidentin e rëndë Prokuroria Publike ka njoftuar se për ndërmarrjen realizuese të kontrollit të teknik të autobusit të aksidentuar të auto
Morena ekspozon gjoksin por ka një pyetje për fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku ka vazhduar që të postojë fotografi nga pushimet e saj ekzotike. E derisa ajo në fillim të d
Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi? Sa paguhen moderatorët shqiptarë? Që të gjithë e kemi këtë pyetje dhe interesohemi ta dinë. I ftuar sot tek "E diell"
Kujdes çfarë kërkoni në Google, kështu e pësoi kjo familje Një shkrimtare profesioniste, Michele Catalano, informoi opinionin publik për ngjarjen dhe për atë çfarë ndodhi në të vë
"Sa herë keni bërë seks këtë muaj?", Pique "ironizon" Realin Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique ka qenë i ftuar në emisionin "La resistencia" në Madrid, ku humori nuk mungoi. Kur
Si t’i përgjigjeni këtyre 5 pyetjeve të sikletshme në intervistat e punës Intervistat e punës janë një nga përvojat më të sikletshme të jetës. Të ulur përballë me shefin që po ju interviston për
Tri pyetjet që opozita nuk di si ti përgjigjet! Nga Alfred Peza Opozita shqiptare në përpjekjet e saj për të rrëzuar mazhorancën e Kryeministrit Edi Rama, nëp
Zbulohet e vërteta: Olimpia shkak i largimit të Kejvinës I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistës,
Sherri i bujshëm, Fero tregon si e sulmuan 4 personat e maskuar I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistë
Stilisti nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare: Ka shumë pordhë I ftuar në “Xing me Ermalin” është stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti.
Stilisti u nxjerr të palarat këngëtareve shqiptare: Kanë vese e tangërllëk Stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti ka qenë i ftuar në xing. Teksa ka do