999 rezultate për

pyet

Spiropali: Pyeteni Qametën kush do i bëjë zgjedhjet në 13 tetor Pas vendimit të presidentit Meta i cili deklaroi se zgjedhjet do të mbahen më 13 tetor, ka reaguar edhe Ministrja e Sht
"Le të ketë vrasje në Elbasan në 30 qershor", merret në pyetje nga Krimet e Rënda ish-deputeti Është shoqëruar nga policia e Elbasanit ish-deputeti i PD-së Aurel Bylykbashi. Ai tha pak orë më parë se do të ketë
"Ti japim një 10-0 atij që të çuditet", merret në pyetje deputeti i PS Është marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda Ilir Ndraxhi, deputeti i PS-së, vellai i te cilit u kap ne pergj
Tayota Yaris, Krimet e Rënda japin OK: Të merret në pyetje Basha Gjyqtari Luan Hasneziri ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për të marrë në pyetje kryetarin e PD-së Lulzim Basha, për llo
Dhjetë pyetjet më të shpeshta në një intervistë pune Shumë nga këto pyetje janë standarde dhe e kanë burimin nga CV-ja. Krijoni një situatë sikur jeni në intervistë dhe p
Ceka: "E pyeta me kë dorë qëlloi Ramën me çizme dhe kur ajo ma tregoi ia putha dorën" Politikani Neritan Ceka mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në “Provokacja”, teksa flet për raportet me Edi Ramën, duke t
60 minuta në pyetje, Ristani flet pas daljes nga prokuroria Arben Ristani është paraqitur pranë organit të akuzës 24 orë pas thirrjes. Ai qendroi 60 minuta brenda në prokurori d
Skandali me Alioskin, merret në pyetje pronari i restorantit Pas lajmit të shëmtuar, të ndodhur në një restorant në Prilep, ku futbollisti shqiptar, Ezgjan Alioski, u nxor jashtë, p
Negociatat e Shqipërisë dhe Maqedonië në pikëpyetje, Tusk nuk ka lajme të mira Udhëheqësit e Bashkimit Evropian duket se do të shtyjnë fillimin e bisedimeve të anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoni
Besoni Metën apo Junckerin? Rama pyet shqiptarët (VIDEO) Edi Rama i është drejtuar shqiptarëve duke i pyetur se cilit i besonin, Metës apo Junckerit në lidhje me integrimin e ve
Përgjimet e "Bild"? Imeraj e kalon pa përgjigje pyetjet për "spiunin" e dosjes 339 Drejtuesja e prokurorisë së Tiranës u tregua e rezervuar për të dhënë informacion lidhur me hetimet e nisura për "nxjerr
Sot provimi i Gjuhës së huaj, kujdes pyetjet me alternativa Matura Shtetërore ka pësuar disa ndryshime. Së pari, niveli i gjuhës është rritur, B2 nga B1 që ka qenë më parë. Testimi
E pyetën lidhur me përgjimet e "Bild", shikoni reagimin e Ramës (VIDEO) Mediat po ziejnë nga përgjimet e "Bild", por deri më tani nuk ka patur ndonjë reagim nga partia socialiste. Kryemini
Ndryshon provimi i patentës, pyetjet që u hoqën Të gjithë ata që kanë për të bërë provimin e patentës, do të përballen me një test tjetër duke filluar nga e hëna e parë
Plas në rrjetet sociale, kjo shenjë po gjendet tek të gjitha vajzat (FOTO LAJM) Një përdoruese e Twitter ka pyetur vajzat nëse kanë të njëjtën shenjë të vogël në kyçin e dorës së tyre dhe tani të gjit
3 ditë para çeljes, Rama nxjerr uniformën e fushatës dhe ka një pyetje Kryeministri Edi Rama ka postuar në faqen e tij në Facebook bluzën për fushatën e zgjedhjeve lokale të 30 Qershorit.
Arditi bën pyetje të sikletshme për gruan që ka vuajtur nga burri dhe fisi i saj (VIDEO) Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej
Skënder Gjinushi flet si pornostar: Gazetare, je e eksituar (VIDEO) Skënder Gjinushi, kandidati i vetëm në garë, është zgjedhur sot Kryetar i Akademisë së Shkencave të Shqipërisë. Në vo
Haradinaj pyetet për 200 mijë eurot e Kadri Veselit Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media, ka folur edhe për skandalin e fundi
"Fol Edi!" Tre pyetje për Edi Ramën nga Artan Fuga Artan Fuga ka reaguar sërisht përsa i përket reformës së Akademisë së Shkencave e për këtë i drejtohet kryeministrit Ram