999 rezultate për

pyet

Ish-deputetja merret në pyetje nga prokuroria: Më ofruan video nga vrasja e Ivanoviç Prokuroria Speciale e Kosovës ka marrë në pyetje ish-deputeten e Kosovës Rada Trajkoviç, e cila deklaroi se i ishte ofr
Shpërthim në Fushë Krujë, hidhet eksploziv në shtëpinë e një 40-vjeçari Një sasi eksplozivi ka shpërthyer në oborrin e një shtëpie në fshatin Halil të Fushë Krujës. Për fat të mirë, asnjë n
9 pyetje për foton Rama-Obama, PD kërkesë Prokurorisë: Të hetohet për 3 vepra penale Partia Demokratike ka kërkuar prej prokurorisë të nisë hetimet për foton e bërë mes kryeministrit Edi Rama dhe ish presi
Gafa me datën, Presidenca pikëpyetje mbi draft-opinionin e publikuar të Venecias Presidenca ka vënë në pikëpyetje draft-opinionin e Komisionit të Venecias, që ka rrjedhur në media. Zëdhënësi i Presi
Kryemadhi thotë se nuk pyet për Amerikën sa të ketë fukarenjtë e Elbasanit Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmë duke theksuar se e kishte marrë Palmer në telefon për t'i komunik
Rasti "zhvatja", Jeneva nuk i përgjigjet pyetjeve në Gjykatë (VIDEO) Për më pak se një orë, ish kryeprokurorja speciale Katica Janeva u mbajt në Prokurori për Ndjekje të Krimit të Organizua
Valverde në pikëpyetje për të ardhmen, Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e traj
Termetet, AMF pranë qytetarëve: Për çdo problem me sigurimin ose pyetje na kontaktoni! Tërmetet e ditëve të fundit kanë shkaktuar shqetësim të madh tek qyetarët për jetën dhe pronën. Mësohet se një numër i m
“Boki 13” do i përgjigjet pyetjeve të prokurores Ruskoska: Kur dëshmon Janeva I dyshuari kryesor në rastin “Zhvatja”, Bojan Jovanovski-Boki13 sot është thirrur për të dhënë deklaratë në Prokurorinë
Zidane i përgjigjet pyetjes nëse do shkarkohet apo jo Përpara ndeshjes me Sevillian që do të luhet nesër në Sanchez Pizjuan, trajneri i Real Madrid Zinedine Zidane dolin në n
Messi apo Maradona? Përgjigja e Ramos është befasuese Debati se kush është më mirë, "Messi apo Maradona" është rikthyer përsëri në media. Fillimisht ishte argjentinasi, Ju
Iva Aliko vihet në siklet, moderatori "breshëri" pyetjesh për ish të dashurin deputet (VIDEO) Këngëtarja e shumë komentuar në media për deklaratat e saj, Iva Aliko ishte e ftuar në emisionin "n'Kosovë shoë", ku fol
Nga puthja e parë te martesa, Kiara Tito i tha të gjitha (VIDEO) Angazhimi më i ri i moderatores Kiara Tito do të jetë vlogimi. E pikërishtë ditën e sotme ajo ka publikuar dhe video
Si reagoi Soreca kur u pyet për Tahirin Ambasadori i BE Luigi Soreca nuk ka dhënë një koment sot kur u pyet nga mediat për vendimin e gjykatës së Krimeve të Rën
Nëse u përgjigjeni me "po" këtyre 15 pyetjeve, jeni lidhur me njeriun e duhur Të biesh në dashuri është e mrekullueshme – ama, na err sytë dhe s’kuptojmë në jemi në rrugën e duhur apo jo. Në real
Petkoviq takim me Shaqirin, e ardhmja e yllit të Liverpool në pikëpyetje Xherdan Shaqiri nuk ishte pjesë e Kombëtares së Zvicrës në ndeshjet e fundit kundër Republikës së Irlandës dhe Gjibralta
Pyetet për rikthimin tek Reali, Mourinho nuk del nga stili i tij (VIDEO) Mourinho do të pëlqente që një ditë ta drejtojë sërish Real Madridin. Që prej shkarkimit nga Manchester United, “Spec
Pyetjes që nuk iu përgjigj Meta i përgjigjet Ted Blushi I pyetur nga media, lidhur me arsyen e mungesës së një përgjigjeje të drejtpërdrejtë të Presidentit të Shqipërisë Ilir M
Reforma në Drejtësi dhe pyetjet që mbeten ende pezull Genti Mumajesi Reforma në drejtësi është një hap pozitiv dhe mjaft i nevojshëm sepse sa më i besueshëm të jetë s
"Shumë i lumtur", më në fund Romeo flet për lidhjen me Jonidën (FOTO LAJM) Prej kohësh këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj përfliten se janë në një lidhje. Çifti janë kapur dy herë m