999 rezultate për

putin

Putin nuk pyet për të drejtat e njeriut, arreston çdo protestues që i del kundër Dhjetëra protestues raportohet se janë arrestuar në Shën Petersburg të Rusisë. Grupi për të drejtat e njeriut, OVD-In
Kërcënimi i frikshëm, Rusia drejt një lufte bërthamore Rusia duket se po përgatitet për luftë. Moska njoftoi se do të ndërtojë armë të pakrahasueshme me asnjë vend të botës. P
50 000 ushtarë dhe 300 avionë, NATO i përgjigjet Putinit si kurrë më parë (FOTO LAJM) 50 000 ushtarë, 10 000 mjete ushtarake dhe 300 avionë! NATO bëhet gati që të organizojë stërvitjen më të madhe ushta
Putin nuk heq dorë nga Maqedonia Rusia do të angazhohet që të vazhdojë edhe më tej të përzihet në punët e brendshme të Maqedonisë, por nuk ka fuqi që ta
Putin kërcënon ushtarakisht Europën nëse pranon raketat amerikane Presidenti Vladimir Putin paralajmëroi gjatë së mërkurës për një garë të re armatimesh, nëse Amerika tërhiqet nga trakta
Putin me dorë të hekurt ndaj dy futbollistëve Dy futbollistët që militonin në kampionatin rus, Aleksandr Kokorin dhe Pavel Mamaev rrezikojnë plot 7 vite burg. Ata god
Khabib nën mbrojtjen e Vladimir Putin Kampioni i botës në UFC, Khabib Nurmagomedov u takua në Rusi me presidentin VladimitrPutin. Numri një i Kremlinit tha se
Khabibi dhe i ati drekojnë me Vladimir Putin (VIDEO) Khabib Nurmagomedov i cili triumfoi ndaj Conor McGregor në ndeshjen e 229 të UFC-së. Por ai me të atin kanë drekuar
Putin në pikiatë, ja çfarë ka ndodhur me të Një sondazh i ri, i publikuar të hënën, tregoi se numri i rusëve që e konsiderojnë presidentin Vladimir Putin si politik
Psikologët nxjerrin studimin, pse Putin qesh shumë rrallë ? Ai ka ditëlindjen në Ditën Botërore të Buzëqeshjes, por shumë rrallë mund ta kapni Vladimir Putinin duke zbardhur dhëmbë
Putin telefonon menjëherë Khabib Dueli i zhvilluar në Las Vegas mes irlandezit Conor McGregor dhe rusit Khabib Nurmagomedov ishte një spektakël i vërtetë
Shqiptari më i pasur thotë se e njeh Putinin dhe e vlerëson si njeri të mirë Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behxhet Pacolli, i cili ka qenë në SHBA me rastin e punimeve të Asamblesë së OKB, ka dhënë
Putin vizitë në Indi për marrëveshjen 5 miliardë dollarëshe Presidenti rus Vladimir Putin është nisur për një vizitë dyditore në Indi, gjasë së cilës, ai do të takohet me kryeminis
Vuçiç nuk e bind Putinin se duhet njohur Kosova, një suprizë vjen nga Kina Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç në bisedime me presidentin rus Vladimir Putin nuk ka arritur qëllimet e paralajmër
Putini flet me përkëthyes ndaj Vuçiçit, zbardhen të gjitha detajet (VIDEO) Mediat ruse e portretizojnë takimin mes Vladimir Putin dhe Aleksandër Vuçiç si mjaft të suksesshëm, sidomos lidhur me çë
Vuçiç e pranon tek Putini se është dështuar me korrigjimin e kufijve Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka deklaruar në Moskë pas takimit me Presidentin e Rusisë Vladimir Putin se nuk ka
Vuçiç: I tregova Putinit se frikësohemi nga shqiptarët Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç ka deklaruar në Moskë pas takimit me Presidentin e Rusisë Vladimir Putin se nuk ka
Mësoni se çfarë i Vuçiçi për Kosovën Putinit Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, është takuar sot me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, në Moskë, me të cilin
Zbulohet dhurata e Vuçiçit për Putinin Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka takuar sot presidentin rus, Vladimir Putin, me të cilin ka biseduar për gjend
Vuçiç takohet me Putinin Presidenti serb, Aleksander Vuçiç, ka arritur dje në Moskë, ndërkaq sot do të takohet me homologun e tij rus, Vladimir P