999 rezultate për

putin

Vuçiçi vjedh qenin e shqiptarëve dhe ia bën dhuratë Putinit (FOTO LAJM) Përveç përgatitjeve shtetërore për siguri, Aleksander Vuçiç, ka planifikuar që nesër Putinit t’ia bëjë edhe një dhuratë.
Beogradi në kaos, Vuçiq bllokon të gjitha rrugët e sheshet për vizitën e Putinit Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, është duke bërë përgatitjet përfundimtare në prag të vizitës së presidentit të R
Vuçiq: Kur i jap fjalën Putinit, atëherë e mbajë Serbia është partnere e besueshme e Rusisë, ka thënë kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq për agjencinë ruse TASS para vi
"SHBA po destabilizon Ballkanin" Presidenti rus Vladimir Putin akuzon Shtetet e Bashkuara se po destabilizojnë Ballkanin. Akuzat i bëri në një shkrim për
Shtohet miqësia Erdogan-Putin, vizita në Moskë e presidentit turk Zëdhënësi presidencial i Turqisë, Ibrahim Kalin, ka njoftuar se presidenti, Recep Tayyip, Erdogan, do të kryejë një vizi
Serbia rrethon Beogradin me snajpera dhe agjentë Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin që vjen të enjten me 17 janar në vizitë në Serbi do ta ruajnë dhjetëra mijëra policë
Trump mbron veten, thotë se nuk ka punuar për Rusinë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump tha se ai asnjëherë “nuk ka punuar për Rusinë”. Deklarata u bë si një p
Serbia i bën lajka Putinit, një kishe i vendos emrin e tij Në Banstol të Serbisë, një fshat në periferi të Beogradit, një Kishë është emëruar sot sipas emrit të presidentit të Rus
Vuçiç urdhëron serbët të dalin rrugve për Putinin Më 17 janar në Beograd do qëndrojë mbështetësi më i madh i Serbisë, presidenti rus, Vladimir Putin.E për këtë vizitë, is
1 000 speciale britanike nisen në "luftë" kundër Putinit, mes tyre edhe princi Harry (FOTO LAJM) Princi Harry pritet t'i bashkohet forcave speciale britanike që do të shkojnë në një stërvitje ekstreme në veri të Norve
Politikani serb trondit Serbinë, zbulohet konflikti Vuçiç-Putin Politikani serb, Vuk Jeremiq, ka thënë se Serbia ka mbështetjen e Rusisë, megjithatë, sipas tij, raportet ndërmjet Vladi
Daçiçi nuk ngopet nga lufta kundër Kosovës, gati t'i këndojë Putinit Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiç, suksesin e vet më të madh të vitit 2018 e mendon atë që “12 vende t
Putin letër Trumpit: Gëzuar Vitin e Ri, uroj të flasim bashkë Përmes një letre urimi për vitin e ri, presidenti rus i ka thënë presidentit amerikan se është i hapur për dialog për nj
Putin këtë herë shet mend duke luajtur hokej (VIDEO) Me rastin e fundvitit presidenti autoritar rus Vladimir Putin këtë herë ka vendosur të shfaqet si një lojtar i mirë hoke
Letra për Putinin që përçau serbët Lista Serbe vlerësoi sot se letra e Lëvizjes Kombëtare të Serbëve nga Kosova “Atdheu” drejtuar presidentit rus Vladimir
Putin viziton "vëllezërit" serbë në Janar Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të vizitojë Serbinë më 17 janar të vitit të ardhshëm, ka bërë të ditur president
Pas SHBA-ve edhe Anglia dërgon anije luftarake kundër Putinit Sekretari i Mbrojtjes në qeverinë britanike, Gavin Williamson, ka thënë se luftanija e Ushtrisë Mbretërore e dërguar në
Alarmon media amerikane: Putin të mbahet larg Ballkanit "Bloomberg" ka publikuar një shkrim analitik duke bërë thirrje që Ballkani të mbahet larg nga vendimet dhe manipulimet e
Kërcënon Putin: Lufta bërthamore do të sjellë zhdukjen e njerëzimit Duke folur në konferencën vjetore për media në Moskë, Putin tha se shpreson se do të mbizotërojë gjuha e përbashkët në k
Putinin nuk i pëlqen më muzika Rap, arreston këngëtarët Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka kërkuar nga kabineti qeveritar që ta vë nën kontroll muzikën Rap, pasi shumë kon