999 rezultate për

putin

Ky vogëlush është Putin, njihuni me liderët botërorë kur ishin askushi (FOTO LAJM) Kur liderë e diktatorë lënë shenjë në skenën globale, ndonjëherë është vështirë të imagjinohen se si ata kanë qenë kur i
Ukraina jep nënshtetësi falas për rusët e shtypur nga Putini Presidenti i ri i Ukrainës dhe ish-komediani, Volodymyr Zelenskiy, i është përgjigjur presidentit të Rusisë, Vladimir Pu
Njihuni me gardisten seksi që mbron Putinin (VIDEO) Anna Khramtsova u zgjodh si vajza më e bukur që ka Garda Kombëtare e Rusisë. Pjesëmarrës në votime ishin mijëra rusë.
Pas dollisë me Putin, diktatori nis ankesat ndaj SHBA-ve Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un, i tha presidentit rus Vladimir Putin se paqja dhe siguria në gadishullin Kor
Rusia ofron nënshtetësi falas për popullin ukrainas Presidenti rus, Vladimir Putin thotë se administrata e tij është duke e shqyrtuar një plan, për të lehtësuar procedurën
Dënohet me burg agjentja seksi e Putinit në SHBA (FOTO LAJM) Një gjykatë në Uashington dënoi me 18 muaj Maria Butinën, aktivisten ruse për të drejtat e armëmbajtjes, e cila ishte pë
Pas tre orësh mbaron takimi Putin- Kim Yong, dalin detajet e para Presidenti rus Vladimir Putin tha që ishte i kënaqur me përfundimit e nxjerura nga takimi me liderin e Koresë së Veriut
Rusia mund të pushtojë dy vende të BE-së, ish-Presidenti bën paralajmërimin e fortë Nga Mikheil Saakashvili Shumë vëzhgues nuk do ta konsideronin rrugën më të ftohtë të anijeve në botë, si një vatër të
Gruaja e diktatorit që dha shpirt jetonte te Putin, jeta luksoze që bënte me paratë e vjedhura Mirjana Markoviq, e veja e diktatorit famëkeq dhe kriminelit Sllobodan Millosheviqit, që vdiq sot, ishte dënuar me një v
Putinit i hapet edhe një varr te qyteti i lindjes Presidentit rus, Vladimir Putin i është krijuar edhe një tjetër varr, në qytetin e dytë më të madh në Rusi, Shën Petersb
Me forma të bukura dhe e dredh trupin, kjo është e dashura e Putin (FOTO LAJM) Alina Kabayeva, 35 vjeçare nga Moska, dhe fituese e medaljes së artë në gjimnastikë, është e dashura e presidentit të Ru
Ish-agjenti i FBI: Berisha po bëhet kukull e Putinit Ish-agjenti i FBI-së e viziton 2-3 herë në vit vendin tonë për qëllime biznesi. Pavarësisht se Partia Demokratike drejto
Pas lajmeve se është gay, Putin bën lëvizjen e tij Viktimë e legjislacionit që parashikon burgimin për ata që “ofendojnë” qeverinë dhe presidentin Putin është bërë një mbi
SHBA ndëshkon Turqinë pasi u afrua me Putinin Ndërkohë që Turqia vijon të procedojë me blerjen e sistemit rus të mbrojtjes nga raketat, pavarësisht këmbënguljes së Sh
Philips: Thaçi është mashtruar nga Putin David Phillips, ekspert amerikan i politikës së jashtme, ka deklaruar se Rusia e kundërshton çdo marrëveshje mes Kosovës
Putin po e humb besimin e rusve Një sondazh i zhvilluar nga Qendra për Hulumtimin e Opinionit në Rusi, ka bërë të ditur se besimi në presidentin e Rusis
Haradinaj: Ndryshimi i kufijëve është ide e Putinit Në konferencën për media të mbajtur sot, Kryeministri Ramush Haradinaj është përgjigjur në disa pyetje rreth qëndrimeve
SHBA-të i kemi 5 minuta larg! Putin i bie tamtameve të luftës Vladimir Putin ka paralajmëruar Donald Trump se raketat ruse mund ta godasin Amerikën në vetëm 5 minuta, nëse tensionet
Daçiç: Putin ka pranuar që të vendoset kufiri midis serbëve dhe shqiptarëve Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ka thënë se presidenti rus, Vladimir Putin, para pesë vjetëve ka rënë dakord
"Trump dhe Putin parashikojnë luftë", si po e përdor Vuçiçi propagandën për Kosovën Që Shtetet e Bashkuara e kanë marrë seriozisht realizimin e qëllimit të tyre për arritjen e një marrëveshjeje Kosovë-Ser