999 rezultate për

putin

The Sun: U tha se ishte shtatzënë, zhduket e dashura e Putin (FOTO LAJM) Janë bërë dy vjet që kur Alina Kabaeva, e dashura e Vladimir Putin është zhdukur nga syri i publikut. Sipas “The Sun
Navalany hedh akuzën: Pas helmimit tim, fshihet Putin Kritiku i Kremlinit Alexei Navalny tha për mediat gjermane se besonte se Presidenti Vladimir Putin qëndron pas helmimit
U helmua, kundërshtari i Putin lë spitalin Kundërshtari i Putin, Alexei Navalny ka lënë spitalin në Berlin, ku ai është trajtuar pasi u sëmur muajin e kaluar gjatë
Plas skandali: Zbulohet si Abramovich ka aksione sekrete tek lojtarët rivalë, lidhje të ngushtë me Putin Pronari i Çelsit Roman Ambramoviç është vënë në qendër të kritikave dhe akuzave nga Rjeti i Luftës kundër Krimit Ekonomi
Detajet nga Kremlini: Putin i tha Vuçiqit se marrëveshja me Kosovën duhet të jetë e balancuar Presidenca ruse ka dhënë detaje se çka është biseduar sot në telefon mes presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiq dhe at
Zbulohet helmi, çfarë i rrezikoi vdekjen armikut të Putinit Lideri i opozitës ruse Alexei Navalny është helmuar me Novichok. Ky është përfundimi që ka arritur qeveria gjermane.
Ulërima të frikshme, dalin pamjet e kritikut të Putinit teksa merret nga ambulanca (VIDEO) Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, th
Dyshojnë se u helmua, çfarë tregojnë fotot e fundit të kundërshtarit të Putinit (FOTO LAJM) Njihet si kundërshtari më i njohur i Putinit. Politikani rus i opozitës, Navalny u dyshua për helmim, të premten mjekët
Nga porositja e çajit tek ulërimat: Orët e fundit të kundërshtarit të Putin para se të binte në gjendje kritike Për Alexei Navalny ishte një tjetër udhëtim rutinë në rajone. Në mënyrë të veçantë për qytetin më të madh të Siberisë, N
Skepticizmi i madh për "vaksinën e Putinit", flet eksperti amerikan Dy zyrtarë të lartë amerikanë të shëndetësisë kanë shprehur skepticizëm në lidhje me pretendimin e presidentit Vladimir
Vajza e Putin u vaksinua kundër COVID-19? Zbulohet e vërteta e del bllof Rusia (VIDEO) Qendra Kombëtare e Kërkimit Gamaleya e Rusisë në partneritet me Ministrinë e Mbrojtjes Ruse ka regjistruar váksinën e pa
"Mburret" Vuçiç: Putini më priti vetëm mua dhe një president tjetër Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është mburrur me takimin me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, duke e vlerësua
Kush janë 2 vajzat "misterioze" të Putin, jeta e bjondeve që u mbajt larg mediave (FOTO LAJM) Zbulohen fotot sekrete të vajzave të presidentit rus Vladimir Putin, pjesë e një koleksioni privat. Imazhet shfaqin
Nga Putin te Obama, pamjet që kanë "turpëruar" njerëzit e rëndësishëm të botës (FOTO LAJM) Askush nuk u shpëton incidenteve të ndryshme, qofshin yje apo edhe politikanë të rëndësishëm. Mediat e huaja kanë mbl
Kryeministri rus i infektuar me koronavirus Kryeministri rus, Mikhail Mishustin, ka thënë se është infektuar me koronavirus dhe se e ka njoftuar presidentin e Rusis
Rusia ndërton nga spitalin gjigand për pacientët me koronavirus (FOTO LAJM) Presidenti rus, Vladimir Putin përuroi një spitali të ri për të prekurit nga koronavirusi, i cili pretendohet se është n
Rrëfehet kontesha që që ra në dashuri me mikun oligark të Putin: Bëja jetë vulgare (FOTO LAJM) Një konteshë angleze ka rrëfyer për BBC se si ajo ra pre e lakmisë dhe dëshirës për pushtet dhe para. Bukuroshja aris
"Putin po fsheh numrin e viktimave nga koronavirusi", arrestohet mjekja që sfidoi Qeverinë ruse Anastasia Vasilyeva nga sindikata e Aleancës së Mjekëve i tha Sky News se qeveria ruse dhe Vladimir Putin ishin duke mas
Takoi mjekun e infektuar me koronavirus, vetëizolohet Putin Edhe presidenti Vladimir Putin është vetëizoluar në banesë pasi mjeku me të cilin shtrëngoi dorën një javë më parë ka r
I maskuar kokë e këmbë, Putin viziton nga afër pacientët e prekur nga koronavirusi (VIDEO) Presidenti i Rusisë Vladimir Putin, ditën e sotme ka shkuar për të vizituar pacientët që janë të infektuar me Covid-19 d