999 rezultate për

pushtetit

Sa "keq më vjen" për zotin Rexhep Taip Erdogan ! nga Artan Fuga Mediat europiane dhe amerikane po raportojnë se pushteti në Turqi ka mbyllur gazetën ikonë "Zam
Vazhdon kritikat Gecaj: S’ka asnjë kërkesë për themelimin e komunës së Prilluzhës Zëvendësministri i Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj, pjesë e LDK-së, ende vazhdon të kritikojë opozitën për fabrikim faktev
Ja çfarë shkruajnë mediat e pushtetit për LSDM-në Mediat e pushtetit të kontrolluara nga ana e VMRO-DPMNE-së kanë nisur ofensivën kundër opozitës, më saktë kundër LSDM-së
VV: Thaçi e Mustafa organizuan terror policor në rrugët e Prishtinës Lëvizja Vetëvendosje, ka bërë një deklaratë duke thënë se Hashim Thaçi është i vendosur që të kurorëzojë veten me pushte
VV: Konflikti i mundshëm i intereson pushtetit jo opozitës Zëdhënësi i Vetëvendosjes, Adonis Tahiri është shprehur se një konflikt i mundshëm mes përkrahësve të pozitës që do të f
Qëlluan Ramën me vezë, ndiqen penalisht studentët Dy studentet që kanë gjuajtur me vezë kundër kryeministrit Edi Rama, Bora Mema dhe Anita Lushi do të ndiqen penalisht në
Vetëvendosje: Dhuna ndaj deputetëve me urdhër të pushtetit kriminal Lëvizja Vetëvendosje mbajti sot një konferencë për mediat lidhur me dhunën që ushtroi dje pushteti mbi deputetet dhe dep
AAK: Arrestimet dëshmojnë lidhjen e fortë të pushtetit dhe gjyqësorit Partia opozitare, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka reaguar pas arrestimit të krerëve të Lëvizjes Vetëvendosje, deput
Ja si e masakruan dhe e vranë serbët babain e Komandant "Kobrës" (FOTO +18) Naser Vllasi, i njohur si Komandant Kobra, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook kujton 14 shkurtin 2001, dat
Vanhoutte: Ja 12 rregullat për gazetarët e pushtetit në Maqedoni Ndërmjetësuesi për bisedimet për daljen nga kriza politike në Maqedoni, Peter Vanhoutte, me një postim në Facebook, ka i
BDI në Veles, Shabani: Ne nuk merremi me fyerje, ne ofrojmë projekte konkrete Një delegacion i BDI-së i kryesuar nga ministri i Pushtetit Lokal, Lirim Shabani, deputetë dhe funksionarë tjerë partiak
Hoti: Nuk do të ketë zgjedhje të reja Zëvendësministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Rexhep Hoti, i ftuar në Zona B të Klan Kosovës, ka diskutuar mbi zhvilli
Olli: Pasuritë publike në duart e klientëve të pushtetit PD sot ka denoncuar projekt buxhetin e Bashkisë së Tiranës, duke e cilësuar si një akt që dëmton kryeqytetin dhe banorët
Reagon Vetëvendosje: Negociatat me Serbinë dhe korrupsioni i pushtetit po e izolojnë Kosovën Sot Këshilli i Bashkimit Evropian publikoi konkluzionet për zgjerimin dhe stabilizimin e vendeve të Ballkanit dhe Turqis
Je suis Albin Kurti Nga Dionis Xhafa - Në një ditë ku bënte ftohtë, me shi dhe ku binin flokë dëbore, rrugët e Prishtinës bartën maki
Arrestimi i deputetes, AAK: Policia dhe drejtësia, vegla të pushtetit Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton se, sot në orët e para të mëngjesit, forca të shumta policore kanë arrestuar de
Konflikti Rama - Meta nga jashtë godinës së pushtetit nga Fatos Lubonja - Në shkrimin paraardhës me titull “Laguna Blu dhe kapitalizmi ynë kafshëror” e kam krahasuar pushtet
Në Shqipëri ka dhënë dorëheqjen populli Denis Dyrnjaja - Prej 25 vjetësh shqiptarët jetojnë në demokraci, pasi përmbysën një regjim diktatorial, sikurse ishte r
Kim Mehmeti: Mbështetësit e pushtetit, "prostituta" të mirëpaguara Publicisti Kim Mehmeti ka kritikuar ashpër analistët që mbështesin partitë që janë në pushtet. Ai i quan "prostituta"
Priten përplasje të reja në Kuvend Një përplasje tjetër pritet të ndodhë të hënën e ardhshme ndërmjet deputetëve të pushtetit dhe atyre të opozitës, pasi K