999 rezultate për

pushimin

Vetëvrasja e mistershme e biznesmenit Lazaj, Prokuroria kërkon pushimin e çështjes Vetëvrasja e biznesmenit Eugert Lazaj, Prokuroria ka kërkuar pushimin e çështjes. Në banesën e Lazaj u gjet një pisto
Premier League rrezikon pushimin për disa javë, shkak Covid-19 Autoritetet angleze mund të rrezikojnë të bëjnë pushim dyjavor shkaku i rasteve me COVID-19 të skuadrat. Premierliga
Saimir Tahiri kërkon nga Gjykata e Lartë pushimin e çështjes Gjykata e Lartë ka regjistruar rekursin e bërë nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe ish-drejtori i Policisë
Prokuroria kërkon pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit Prokuroria ka kërkuar pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit, ish-kryebashkiaku i Shkodrës i cili u largua nga detyra
Gjendet i vdekur në sheshpushim roja i pallatit në ndërtim Ditën e sotme një 50 vjeçar është gjetur i pajetë në sheshpushimin e një pallati. Ai mësohet se ishte roja i objektit
Zbulohet fjalimi i Messit në pushimin e ndeshjes me Napolin: Të mos bëhemi budallenj Barcelona fitoi 3-1 ndaj Napolit në "Camp Nou" dhe siguroi kalimin në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Për katalan
Lleshaj i vë vulën ligjit për pushimin e policëve "barkderra": Do marrin 50 përqind të pagës Policia e Shtetit do të lirojë nga radhët e saj efektivët që kanë mbushur moshën mbi 55-vjeç, që janë mbipeshë apo në fo
Gjykata vendos pushimin e çështjes CEZ Ditën e sotme është vendosur në gjykatë pushimi i çështjes "CEZ". Gjyqtari Laser Sallaku ka deklaruar në gjyq se pr
"Provat ja bëjnë muu", Braçe flet për pushimin e çështjes ndaj Lulzim Bashës Gjykata e Tiranës pushoi ditën e djeshme çështjen e “lobimit rus” ndaj kreut të PD Lulzim Basha. Por sigurisht ky ve
Më në fund një lajm i mirë për Granit Xhakën Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka thënë se Granit Xhaka mund të luaj në fundjavë kundër Southamptonit. Ylli shqipta
Del nga burgu i dyshuari për vrasjen e Majollarit, nëna e trishtuar tregon prapaskenat Pas një viti nga vrasja e Marjo Majollarit në Tiranë prokuroria nuk ka asnjë të dyshuar dhe të arrestuar. Me kërkesë të
U vra me plumb në kokë! Prokuroria i mbush mendjen gjykatës që Admir Murataj ka vdekur Prokuroria ka paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda certifikatën e vdekjes së Admir Muratajt, i cili u vra në fillim
Modelja braziliane josh Neymarin (FOTO LAJM) Neymar ka ndezur thashetheme të reja në lidhje me jetën e tij private, pasi u fotografua bashkë me një modele braziliane
Marotta iu përgjigjet akuzave të Pochettinos për presionin mbi gjyqtarët Trajneri i Tottenham, Pochettino pretendoi se drejtuesit e Juventusit, Andrea Agnelli dhe Beppe Marotta bënë presion mbi
Në këto vende mund të kaloni pushime të lira, nuk mungon edhe Shqipëria Çdo udhëtim jashtë vendit ofron shumë emocione dhe përshtypje të reja. Por, shpesh për njerëzit problem bëhet mungesa
Zv/kryeministrja sqaron nëpunësit: Kujdes gjatë fushatës, kush rrezikon pushimin Zëvendëskryeministrja teknike e propozuar nga PD, Ledina Madija ka reaguar në lidhje me ndëshkimet dhe pushimet nga pun
Ivanka Trump shijon pushimin me fëmijët pas udhëtimit në Gjermani (FOTO & VIDEO) Ivanka Trump u kthye në shtëpinë e saj në Uashington të mërkurënn pas udhëtimit të saj të parë ndërkombëtar si anëtare e
Irani del garant për armëpushimin në Siri Ka përfunduar sot takimi i tretë i bisedimeve për paqen në Siri, që u zhvillua në kryeqytetin e Kazakistanit, Astana.
SHBA urdhër Rusisë të monitorojë "menjëherë" armëpushimin në Ukrainë Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i kanë bërë thirrje Rusisë që të monitorojë "menjëherë" marrëveshjen për armëpushim në
Vdekja e gruas së Alban Hoxhës, mjekët kërkojnë pushimin e çështjes Nëna 25-vjeçare, bashkëshorte e portierit të Partizanit, Alban Hoxha, humbi jetën pas një komplikacioni shëndetësor disa