999 rezultate për

puno

Thirrje për punonjësit që nuk përfituan 40 mijë lekëshin: Aplikoni në këtë formular! Për të gjithë ata individë që përfitojnë ndihmë financiare sipas paketës së 2-të të qeverisë dhe që ende nuk e kanë marr
E RËNDË/ Banoët djegin të gjallë mjekun, e akuzojnë se bën magji (VIDEO) Një mjek që punon në një projekt të financuar nga Mbretëria e Bashkuar në Guatemalë është djegur i gjallë pasi u akuzua
Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin manjak që u kërkonte grave seks në kufi Policia e Shtetit ka reaguar ashpër pas skandalit në Kakavijë ku një polic i kufirit kërkonte favore seksuale për të kal
Skandal në Kakavijë, kush është polici që ngacmoi gruan shtatzënë pasi i kaloi burrin në Greqi Mbrëmjen e së hënës u denoncua një punonjës policie me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë të Gjirokastrës se
Punonjësit e quajnë "frikacak": ǒpo ndodh me Mark Zuckerberg? Më shumë se 30 punonjës të hershëm të Facebook shkruan një letër publike ku adresuan mosveprimin e Facebook ndaj postime
Një punonjës jep dorëheqjen ndërkohë që të tjerë e quajnë "frikacak": Ç'po ndodh me Mark Zuckerberg? Më shumë se 30 punonjës të hershëm të Facebook shkruan një letër publike ku adresuan mosveprimin e Facebook ndaj postime
Drejtoresha e Tatimeve: Gjoba kompanive që s’kanë aplikuar pa arsye Drejtoresha e Tatimeve Delina Ibrahimaj ka sqaruar se si do të përfitohet paga e luftës për punonjësit për të cilët nuk
Gjendet një granatë e paplasur para Drejtorisë së Policisë në Tiranë Para drejtorisë së Policisë në Tiranë sot është gjetur një granatë. Punonjësit e Ujësjellës Kanalizimeve në Tiranë m
Sot afati i fundit për pagën e luftës, çfarë duhet të bëjnë bizneset që të mos penalizohen Sot është afati i fundit i aplikimit online (5 qershor), pa penalitet për tatimpaguesit, të cilët nuk kanë plotësuar end
Si i zbulua rrjeti i prostitucionit në Kavajë, masat e sigurisë për 2 pronarët dhe 5 punonjëset e s*ksit Dy pronarë hotelesh janë vënë dje në pranga nga Policia e Kavajës për përshtatje të ambienteve për ushtrim prostitucion.
Dalja në pension e punonjësve të administratës, Kuvendi i nis kërkesë Komisionerit Kuvendi i ka kërkuar Komisionerit të Mbikëqyrjes së Shërbimit Civil që të ndiqet me kujdes pjesa e punonjësve të adminis
Rama thirrje kompanive për pagën e "luftës": Kush nuk aplikon do të paguajë gjobë! Kryeministri Rama u ka bërë thirrje kompanive dhe bizneseve të aplikojnë për pagën e luftës për punonjësit e tyre ndrysh
Në luftë me jetën, 36-vjeçari bie nga lartësia ku punonte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Kamzë. Mësohet se një 36-vjeçar ka rënë nga lartësia në zonën e Ka
Paralajmërimi për bizneset: Edhe 2 ditë kohë për aplikimin, pastaj fillojnë gjobat! Dy ditë nga përfundimi i afatit, Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka paralajmëruar bizneset që të kryejnë aplikimin o
Infektohet me koronavirus punonjësja e DSHP në Krujë Një punonjëse e Drejtorisë së Shëndetit Publik në Krujë është infektuar me koronavirus. Rezultati i testit të saj ka
"Punojnë ndonjëherë këta njerëz?", motra e Lei Krajës habitet me shqiptarët (VIDEO) Moderatorja e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar në "Ftesë në 5", ku gjatë emisionit iu bashkua edhe motra e saj, Miriami
Zbulohet identiteti i dy punonjësve që humbën jetën në minierën e Artanës Dy punonjës në minierën e Artanës kanë humbur tragjikisht jetën si pasojë e një shembjeje që ndodhi gjatë punës. Mini
Gjendet i pajetë i riu në Durrës Një i ri në Durrës është gjetur i vdekur. ABC New raporton se viktima është gjetur në lagjen nr.1 pranë ish-hotel “Vollg
Dalin përgjigjet e testit ndaj COVID 19 për punonjësen e Kadastrës Ka rezultuar negativ tamponi i parë i punonjëses së Kadastrës në Durrës, familjarët e së cilës janë të infektuar me Covi
COVID 19/ Familjarët e punonjëses së Kadastrës në Durrës shtrohen në spital Familjarët e njërës prej punonjëseve në Kkadastrën e Durrësit kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Specialistja e s