999 rezultate për

puna

HOROSKOPI/ Dashuria dhe puna, kush është shenja me fat Ky është horoskopi për ditën e hënë, 17 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Sot ju do të përjetoni një situatë të çekuil
Nisin presionet tek studentët: Do tu heqim prindërit nga puna Një akt i paprecedentë dyshohet të ketë ndodhur me studentët që janë në protestë prej 8 ditësh. Sipas burimeve, prin
Kërkoi të drejtat bazike, shteti hakmerret ndaj infermierit Infermieri Elson Jacaj pushohet nga puna. Ai u pushuar nga puna pasi po organizonte grevën e infermërve dhe të mjekëve.
HOROSKOPI/ Fatkeqësi në dashuri, shenja më e pafat këtë të dielë Ky është horoskopi për ditën e diel, 9 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Venusi në dashuri ofron mundësi të mira për t
Vazhdon puna në Unazën e Madhe, banorët largojnë orenditë nga objektet (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, gjatë një takimi informal që patën me kryebashkiakun Erion Veliaj, disa banorë të Astirit, kryesisht të
Skandali me kompaninë, pezullohet puna tek Unaza e Re Pas mega skandalit te publikuar mbreme nga emisioni “Të Paekspozuarit”, në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman (kompani
HOROSKOPI/ Gjëja të cilës i druheni më shumë do të ndodhë këtë të hënë Ky është horoskopi për ditën e hënë, 3 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Ende pasiguri në disa histori dashurie
HOROSKOPI/ Paralajmërim i frikshëm, kësaj shenjë do t’i dalë tradhtia në shesh Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 1 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Sot ju nuk do të jeni në gjendjen tuaj më t
“Ça është puna me familjen tuaj” Bleona i drejtohet publikisht Albëries Bleona Qereti ka zgjedhur që festën e Flamurit ta festojë në një mënyrë krejtësisht të veçantë. Ajo ka publikuar foto
HOROSKOPI/ Këto shenja do të përjetojnë dashuri të reja, bëhuni gati Ky është horoskopi për ditën e diel, 25 nëntor 2018. Dashi Dashuria: Ditë emocionuese dhe e fortë, edhe nëse me Sa
Kosta Grillo: Më hoqën nga puna, por jam mbreti i komentimit Komentatori i njohur, Kostandin Grillo u bë disa kohë që nuk është pjesë e RTSH-së. Mesa duket ajo deklarata në një stud
HOROSKOPI/ Marsi është në favorin tuaj, në punë do të keni një ofertë marramendëse Ky është horoskopi për ditën e hënë, 19 nëntor 2018. Dashi Dashuria: kjo është një ditë e rëndësishme për të dashu
HOROSKOPI/ Jupiteri sot është bujar me ju, dashuri të reja në horizont Ky është horoskopi për ditën e diel, 11 nëntor 2018. Dashi Dashuria: Sot dita juaj do të jetë interesante, nuk do të
Nis puna për ndërtimin e një tjetër këndi lojërash te ish-Ekspozita Fëmijët e një tjetër njësie në kryeqytet do të kenë shumë shpejt një kënd lojërash. Krahas punës për përmirësimin e i
Lajm i mirë për nënat e papuna që lindin në Kosovë, do të paguhen Një projektligj i ri që trajton pushimin e lehonisë dhe prindëror ka paraparë të trajtojë edhe nënat që nuk punojnë.
HOROSKOPI/ Venusi do jetë në anën tuaj, por ja planeti që do t’ju sfidojë Ky është horoskopi për ditën e diel, 4 nëntor 2018. Dashi Dashuria: Venusi garanton më shumë qetësi në marrëdhënie
Arena Kombëtare merr formë, vendoset mbulesa metalike (VIDEO) Stadiumi i ri kombëtar ka marrë formë dhe nga java në javë shtohen elemente që e çojnë ndërtimin e impiantit drejt përfu
HOROSKOPI/ Paratë lum, kjo shenjë do të krimbet në para Ky është horoskopi për ditën e diel, 28 tetor 2018. Dashi Dashuria: Për momentin dashuria është gjëja për t’u mbës
Flamur Avdyli i çon sms Fevziut LIVE, moderatori e bën publik Gjatë një operacioni masiv të dielën, në pranga u vu Flamur Avdyli, por më pas u la i lirë. Ai i ka dërguar një mesaz
HOROSKOPI/ Dielli dhe Mërkuri janë në favorin tuaj, priten mundësi të reja në dashuri Ky është horoskopi për ditën e hënë, 22 tetor 2018. Dashi Dashuria: Ju do të keni Diellin në favorin tuaj, por gji