999 rezultate për

puna

Haradinaj: Le ta pushojnë nga puna kunatën time Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur rreth punësimeve familjare gjatë qeverisjes se tij. Në T7, kryeministri Haradi
Real Madrid-Hazard një hap larg kurorëzimit Eden Hazard dhe Real Madrid, një martesë që në verë do të kurorëzohet. Të paktën sipas "Telefoot" që sqaron se si bel
Niseni javën duke lexuar parashikimin, kush janë fatlumët Horoskopi e hënë, 15 prill 2019 Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë
Ndodh në Zvicër, ish-ylli i Chelsea-t pushohet nga puna përmes Twitter-it (FOTO LAJM) Një ngjarje qesharake ka ndodhur në Zvicër. Ish mesfushori i Chelseat, Florent Malouda është shkarkuar nga detyra e tra
Shkak një kineze, Trump pushon nga puna shefin e shërbimit sekret Presidenti i SHBA’së, Donald Trump, ka përjashtuar nga puna kryetarin e Shërbimit Sekret të Shteteve të Bashkuara, Rando
HOROSKOPI/ Një ditë plot me ndjenja, shenja me fat Dashi Dashuria: Sot ju do të rinovoni besimin në të dashurin/ën tuaj dhe madje edhe nëse do të ketë pak ndërhyrje, at
HOROSKOPI/ Polemika dhe përplasje, kjo shenjë sot të përgatitet Dashi Dashuria: Pozicioni i mirë i Hënës do të zgjojë tek ju dëshirat e ëmbla që do t’ju bëjnë të vlerësoni gëzimet e
Berisha nxjerr SMS: Po terrorizohet administrata, në shesh me Ramën ose ikin nga puna Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar dy denoncime të cilat sipas tij kanë ardhur nga qytetarë të kërcënuar për të
Shpërthen ylli Bayernit: Nuk jam i lumtur këtu, puna ime nuk po shpërblehet Verën e vitit 2017, Bayern Munchen shpenzoi plot 35 milionë euro për të siguruar shërbimet e Renato Sanchez , i cili er
"Ina Ina hiqi bre*ët", Ylli Dylgjeri i kujton Ramës dosjen sekrete pasi e shkarkoi nga puna Ylli Dylgjeri, Drejtor në Agjencinë e Trajtimit të Koncesioneve dhe PPP-ve është shkarkuar nga detyra dhe urdhrin për kë
HOROSKOPI/ Suksese të mëdha në punë, kjo është shenja me fat Dashi Dashura: Yjet ju premtojnë një ditë të lumtur, por edhe nëse do të ketë kontraste, do të dini se si të sillni h
IRONIA/ Shoqe me Ina Nukën, por Blerinën e pezulluan nga puna sepse po mbronte shtëpinë Pak orë pasi përmbaruesit u larguan nga shtëpia, Blerta Dervishit, një efektiveje të forcave "Shqiponja" iu komunikua se
HOROSKOPI/ Shumë zili vërdallë, bëni kujdes me veprimet Dashi Dashuria: Së fundi vjen një periudhë më e relaksuar për ata që kanë përjetuar disa tensione të vogla
HOROSKOPI/ Harrojini keqkuptimet, sot do të zgjidhet gjithçka Dashi Dashuria: Një lajm i madh në fushën sentimentale, sot do të jetë një ditë me fat për dashurinë. Hëna njofton si
Të jesh polic është puna më e keqe në Afganistan (FOTO LAJM) Janat Bebe ka dërguar djalin dhe dy nipat e saj në Policinë nacionale të Afganistanit për të luftuar kundër talibanëve,
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëjë kujdes, po vëzhgohet në punë Dashi Dashuria: Sot, jini i duruar me çështjet e zemrës. Mundohuni të lundroni nëpër pak probleme të dashurisë pa fun
Mësoni fatin për ditën e sotme Dashi Dashuria: Sot, jini i duruar me çështjet e zemrës. Mundohuni të lundroni nëpër pak probleme të dashurisë pa fun
HOROSKOPI/ Sherr dhe shamatë, këtë shenjë e pret një furtunë Ky është horoskopi për ditën e diel, 24 shkurt 2019. Dashi Dashuria: E diela është mjaft e qetë për jetën e një çi
Nis puna për monumentin e “Skënderbeut” që do të vendoset në Budapest Në muajt e ardhshëm statuja e heroit tonë kombëtar, Gjergji Kastrioti Skënderbeu do të vendoset në parkun qendror të Bud
Kejvina nuk ia përton komentueses (FOTO LAJM) Velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella i përgjigjet komentueses së saj duke I treguar se kur do të largohe