999 rezultate për

publikuar

Arrestohet polici i akuzuar për ngacmim seksual Policia e Shkodrës ka njoftuar se ka vënë në pranga një punonjës policie në Malesinë e Madhe, pasi dyshohet se ka ngacmu
"Na turpërove", babai flliq publikisht reperin shqiptar (FOTO LAJM) Reperi shqiptar Gashi apo siç e njohin shumica si autori i hitit "Creep on me" po korr një sukses mjaft të madh në Ameri
Përdhunimi në Kavajë, Berisha zbulon kush dha urdhrin e fshehjes së ngjarjes Ka marrë përmasat e një skandali të vërtetë rasti i përdhunimit të 13 vjeçares në Kavajës pasi ngjarja u fsheh nga drejt
"Gjyshja ime i ka më të mira se ti", Enca i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo numëron 1.9 milion ndjekës
"Bum" klikimesh, humoristi Renato Doko publikon këngën e re (VIDEO) Rrjete sociale janë bërë një mënyrë tepër e mirë promovimi, ku çdo kush mund të shperhi talentin e vet në mënyrën që dës
Dalin listat, kur do të këndojë Shqipëria në Eurovizion (FOTO LAJM) Jonida Maliqi fitoi këtë vit Festivalin e RTSH-së duke fituar të drejtën për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion.
Sot një divë, dalin fotot e papublikuara të Luanës dikur (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca është kthyer prej kohësh në një nga fytyrat më të komentuara të showbizit shqiptar. Herë me
Era Istrefi nxorri të pasmet në shesh, por sa shtrenjtë i kushtuan rrobat? Era Istrefi mbrëmë (e shtunë) e ka publikuar një foto në të cilën ka treguar vithet bombastike, ndërsa sot u publikua ko
Pamje spektakolare brenda avionëve luftarak të NATO-s në Tiranë (VIDEO) Ditën e djeshme qielli i Tiranës është vizituar nga avionët luftarakë të NATO-s Eurofighter dhe F-16 . Fluturimi i a
Boateng arrin në aeroportin e Barcelonës (FOTO LAJM) Transferimi më i ri i Barcelonës, Kevin Prince Boateng ka arritur në qytetin katalan. Zërat për kalimin e Boateng tek
"Sfida e 10 viteve", Blendi Fevziu shkrin së qeshuri me fotot e publikuara (FOTO LAJM) Sfida me e re që ka pushtuar rrjetet sociale ka prekur edhe VIP-at. Bëhet fjalë për postimin e fotove të para 10 vit
Foto të papublikuara më parë, si u gjet i vdekur Mehmet Shehu (FOTO LAJM) Vetëvrasja e Mehmet Shehut mbetet ende mister. Ka pretendime se ai është vrarë pas mbledhjes së famshme të Byrosë Politi
Besi nuk rri rehat, publikon foto të Sinanit kur këndonte dasmave (FOTO LAJM) Sfida e njohur në rrjete sociale “publiko një foto të 10 viteve më parë” vijon me personazhet e njohur të showbizit shqi
E mbajnë mend të vogël, Kanita e lidhur me reperin Që kur mori pjesë në X Factor, Kanita i bëri të gjithë për vete. Kanita ka publikuar në profilin e saj në Instagram d
Duke folur shqip, del videoja e papublikuar e Dua Lipës (VIDEO) Dua Lipa është këngëtare me famë botërore por kurrë nuk e harron se prej nga ku vjen. Pak më parë, këngëtarja postoi
Kërkoi para dhe s*ks qytetares, gjyqtari i Fierit bën veprimin e papritur nga burgu Edhe pse i plasi skandali "sheshit", gjyqtari, Roland Hysi mësohet se ka kërkuar lirinë nga qelia. Në një video të p
E frikshme: Detergjentët e rrobave dëmtojnë shikimin Sipas një artikulli të publikuar në gjigantin mediatik amerikan CNN, detergjentet të cilat i përdorim për të larë rrobat
E akuzuan për racizëm, Iniesta kërkon publikisht falje Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, ka kërkuar falje pas publikimit të një fotografie ku ai dhe famil
Pas natës që kaluan bashkë, këngëtari shqiptar surprizon Jennifer Lopez-in (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar Albert Stanaj, duket se është gjithmonë në shoqërinë e VIP-ave me famë botërore. Këtë Kr
Çudira alla-Kardashianësh, Kortney në pushime me ish-burrin dhe të dashurën e tij Kourtney Kardashian dhe Scott Disick janë prova e gjallë se prindërit bëjnë gjithcka për fëmijët. Dy ish- bashkëshort