999 rezultate për

publikuar

"6 gishta në njërën këmbë?!" Fansat e Kim Kardashian tallen keq me këtë foto (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Kim Kardashian ka tërhequr një vëmendje të padëshiruar, pasi fansat nisën të talleshim me këmbët e saj.
E konfirmon vetë, një serb i bashkohet Vetëvendosjes Bojan Bozovic, duket se është anëtari më i ri i partisë së Albin Kurtit, Lëvizjes Vetëvendosje (VV). VV në zgjedhjet
Publikohet lista, Marsida Xhaferllari anëtare e Gjykatës Kushtetuese Gjykata Kushtetuese ka publikuar ditën e sotme listën e pesë anëtarëve të saj të parë. Në listën e publikuar në faqen
Gati? Dafina paralajmëron hitin e radhës me reperin italian (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka paralajmëruar hitin e saj të radhës që do të jetë një bashkëpunim tepër i zjarrtë! Këtë herë, këngët
Muaji i mjaltit sapo nisi dhe Blero me Afronën zgjodhën këtë destinacion fantastik! (FOTO LAJM) Më 21 shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, i thanë “Po” njëri-tje
Kosovë-Angli, formacioni i mundshëm i 'Dardanëve' (FOTO LAJM) Kosova do të përballet me Anglinë sonte me fillim nga ora 18:00 në stadiumin "Fadil Vokrri" në kuadër të javës së fundit
Skivi dhe Donjeta publikojnë hitin "Menemadhe" (VIDEO) Ashtu siç kishte paralajmëruar reperi nga Kosova, Skivi, ka publikuar vetëm pak minuta më parë hitin "Menemadhe" në bash
Zhaku ndahet nga bashkëshorti pas 2 vitesh? Detaji që ngriti dyshimet (FOTO LAJM) Prej kohësh i është larguar ekranit, por Zhaku vazhdon të mbahet mend si vajza që bënte bujë me deklaratat e saj e që të
Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të
Këto janë votat e kandidatëve të nominuar për kryeministër Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka publikuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit. KQZ ka publiku
Me kapuç në kokë, si u arrestua në mes të shiut i shumëkërkuari i Lazaratit (VIDEO) Janë publikuar pamjet e arrestimit të shumëkërkuarit të Lazaratit Beqo Brahimit, i cili ranë pranga ditën e sotme në aer
Pas një mungese të gjatë Getinjo i rikthehet muzikës, reperi risjell këngën e njohur (VIDEO) Javë më parë Getinjo na habiti të gjithëve pas një deklarate të papritur që bëri në Instagram. Reperi njoftoi se do t
Me foto të papublikuara nga dasma, Jonida ka fjalët më të bukura për ditëlindjen e Besnikut Bashkëshorti i moderatores Jonida Vokshi feston sot ditlëindjen. Besnik Krapi mbush 33 vjeç dhe Jonida ka vendosur t
Mos u zhgënjeni, Armina Mevlani publikon fotografinë me fillera dhe botox (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Edhe pse ata kanë një histori t
Ju kishte munguar? Luar rikthehet me një bashkëpunim me reperin shqiptar (VIDEO) E mbani mend këngëtaren Luar? Para 7 vitesh ajo publikoi këngën "Gjithmonë" në bashkëpunim me Flori Mumajesin dhe kënga
Wanda Nara provokon keq tifozët e Interit, publikon pamjet e rivalit (FOTO LAJM) Wanda Nara është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale. Guraja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, i transferuar në
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
"Hajdeni se ndodhi tragjedia", si ndodhi krimi i rëndë mes shqiptarëve në Itali Mediat italiane kanë publikuar detaje të tjera nga sherri mes shqiptarëve që përfundoi me një vrasje në Nettuno të Itali
Shoferja përplas makinën tjetër për të shpëtuar këmbësorët Ky është momenti kur një shofere ka bërë një veprim heroik pasi përplaset më një makinë tjetër e cila kaloi me të kuqe
Plas te Arsenali, Ozil e Emery debatojnë ashpër me njëri-tjetrin (VIDEO) Punët nuk po ecin aspak mirë te Arsenali. Mesut Ozil dhe Unai Emery sërish kanë pasur një debat të ashpër në stërvitjen