999 rezultate për

publikuar

Zbulohet një dokument i rrallë, tregon detyrat e Zemajt dhe Haradinajt (FOTO LAJM) Është publikuar një dokument i rrallë që ka të bëjë me luftën në Dukagjin. Është faqja Tahir Zemaj, ajo që ka publikuar
E ka me Noizyn? Ronela Hajati bën akuzën e rëndë në Instagram Këngëtarja Ronela Hajati ka sulmuar keq të gjithë kolegët që mburren me miliona klikimet në YouTube, në vetëm pak orë pa
Huliganët rus stërviten për të rrahur anglezët (VIDEO) Grupet huligane ruse kanë paralajmëruar se do të ketë sulme nga ana a tyre për këdo tifozë që ju del kundër. Por ina
Zyrtare: Antoine Griezmann konfirmon qëndrimin tek Atletico Madrid (VIDEO) Sulmuesi francez, Antoine Griezmann, ka bërë të ditur përmes një video të publikuar në rrjetin social “Twitter” se do të
Afrona dhe Blero shijojnë pushimet (FOTO LAJM) Blero dhe Afrona Dika janë ndër çiftet më të komentuar në media. Së fundmi, ata kanë vendosur t'i japin vetes disa ditë
Fotografi e rrallë, ja si dukej Lionel Messi-t fëmijë (FOTO-LAJM) Pak para se të udhëtonte me kombëtaren e Argjentinës drejt Rusisë, Lionel Messi ka dhënë një intervistë të gjatë për rev
Del Piero divorcohet pas 19 vjetësh Mediat italiane kanë publikuar një lajm ku thuhet se legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, dhe bashkëshortja e ti
Luana e thotë troç: Dua dashuri! Vetëm pak ditë më parë moderatorja Luana Vjollca ka publikuar bashkëpunimin e saj të fundit me këngëtarin e muzikës popu
Emina Cunmulaj tregon gjendjen pas ardhjes në jetë të vajzës Supermodelja Emina Çunmulaj as këtë herë nuk është kursyer me fotografitë e vajzës së sapolindur. Tashmë pjesë e shtë
Dje kishte festën e beqarisë, Jona Spahiu martohet sot me të dashurin e saj Pak ditë më parë, Jona Spahiu konfirmoi lajmin që qarkullonte në media se do të martohej. Moderatorja e njohur do të
Çfarë ke bërë Enca?! Zbulohen ndryshimet drastike (FOTO LAJM) Enca Haxhia është një nga personazhet më të diskutuar në showbizin shqiptar. Për më shumë se për talentin dhe këngët
Huliganët rus "palestrohen" për Botërorin (VIDEO) Perleshjet midis tifozerive nuk janë të rralla, po të kujtojmë edhe në Europianin që kaloi pati shumë trazira sidomos me
Viola nis lirisht pushimet, shfaqet në top formë në Dhërmi (FOTO LAJM) Bukuroshja Viola Spiro duket se po jeton një romancë të bukur. Një muaj nga lënia në gjendje të lirë e të dashurit të
U tallën me Liverpool-in? Video e re shpjegon gjithçka (VIDEO) Një fotografi ku në të ishin disa nga "yjet" e Real Madrid duke qeshur përballë emblemës së Liverpool është komnetuar si
Çmenduri! Shoferi "fluturon" me 151 km/h në autostradën Tiranë-Durrës Pavarësisht numrit të madh të aksidentëve të cilët shkaktohen çdo ditë në rrugët e Shqipërisë, shoferët nuk janë aspak t
I bëri djalit foto, nëna tmerrohet nga ajo që sheh më pas (FOTO LAJM) Laura Watson një mjeke britanike është bërë epiqendra e portaleve ditën e sotme pasi ka publikuar një foto në rrjetin so
Zbulohen fanellat e reja të Real Madrid (FOTO-LAJM) Pas një sezoni të shkëlqyer për Real Madrid, ku arriti të fitojë trofeun e 13-të të Champions League, madrilenët po bëhe
Ardi Daullxhiu bie pre e skandalit, kërkon falje duke qarë: Si do dal në Durrës unë tani (VIDEO) Të premten që lam pas Arian Çani ka publikuar një video të Ardi Daullxhiut i cili bënte biseda erotike live në instagram
Djali i Inva Mulës emocionon me dedikimin për të (FOTO LAJM) Sopranoja me famë botërore Inva Mula Wështë nënë e dy fëmijëve. Djali i saj i madh duket se është bërë nostagjik dhe
Sherr tjetër mes huliganëve në Kiev (VIDEO) Sherret midis tifozerive huligane në rrugët e Kievit të Ukrainës, duket se nuk kanë të mbaruar. Mediat angleze kanë p