999 rezultate për

publikuar

"Tirana refuzon Erion Veliajn, 84% e qytetarëve nuk votojnë" Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka deklaruar se shifrat e pjesëmarrjes të publikuara nga KQZ, janë t
PD përgënjeshtron shifrat e publikuara nga KQZ deri në orën 15:00 Në një dalje për mediat sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso u shpreh se operacioni më i madh që po kryen Ed
"Ndez rrjetin", Kim Kardashian gjysmë e zhveshur para pasqyrës (FOTO LAJM) Kim Kardashian është një nga yjet më të ndjekur botërorë, e kjo për shkak të formave dhe paraqitjeve të "nxehta" publike
Femrën me seksi në botë nuk do ta njihni në këtë foto (FOTO LAJM) Sot konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë, por Kim Kardashian jo çdo herë ka qenë kaq joshëse. 34 vjeçarja
EMRI/ Kurani më i vogël në botë mbahet nga një laçian (FOTO LAJM) Faqja e njohur “Wetbookclub” ka publikuar ditën e sotme si foton e saj të ditës, një imazh ku shfaqet një Kuran shumë i
Kim Kardashian tregon sekretin për një trup perfekt (FOTO LAJM) Kim Kardashian është një nga vajzat më të ndjekura nëpër rrjetet sociale për shkak të formave të saj trupore. E forma
Pasi publikoi këngën me reperin grek, Noizyt i ndodh e papritura në Greqi (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy, ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me reperin e famshëm grek, Snik. Kënga mban titullin "
Befason Elvana Gjata, publikon foto për herë të parë me të atin (FOTO LAJM) Pas promovimit të filmit "2 gisht mjaltë" në kinema të ndryshme të Europës dhe disa koncerteve të mbajtura, Elvana ka gj
Nuk e ka bërë kush më parë, Ledri Vula merr vlerësimin më të bukur në jetë (FOTO & VIDEO) Ledri Vula padyshim se është ndër reperët më të dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm. Reperi kohëve të fundit ka
Enca vetëm me peshqir dhe pa makeup (FOTO & VIDEO) Krijuesja e shumë hiteve në skenën muzikore shqiptare, Enca Haxhia shpesh herë befason me paraqitjet e saj ‘të nxehta’.
"E bukur, por e frikshme", gazetari anglez publikon foto brenda vilës së Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Gazetari i "The Guardian", Shaun Ëalker, ka publikuar disa foto në vilën në Ish-Bllok, aty ky jetonte diktatori Enver Ho
Afërdita Dreshaj në momente të ëmbla përkrah burrit milioner (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj, duket se po e shijon në maksimum jetën me burrin e saj, milionerin çek Jakup Kindl.
Berisha reagon sërish për daljen e përgjimeve Ish-kryeministri Sali Berisha reagon sërish lidhur me pëgjimet e publikuara sot nga gazeta gjermane “Bild”. Përmes nj
Basha reagon për përgjimet e "Bild": Zëri i pushtetit mafioz të Edi Ramës Përgjimet nga BLID ragon Basha "Blid" ka publikuar sot përgjimet mes Vangjush Dakos dhe Avdylajt. Këto përgjime, të p
Rikthehet "prishja" e Teatrit, hyn në fuqi vendimi i papublikuar i qeverisë (FOTO LAJM) Dy muaj pas miratimit në qeveri është publikuar këtë të hënë në Fletoren Zyrtare vendimi që autorizon ngritjen e një kom
Xhaka i uron fat Shaqirit para finales së madhe (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri do të tentojë të sigurojë për herë të dytë trofeun e Ligës së Kampioneve, pas triumfit në vitin 2013 me
Zaev reagon për përgjimet: Nuk i kam dëgjuar ato që s'janë publikuar Kryeministri Zoran Zaev thotë se nuk i ka dëgjuar përgjimet e publikuara ditëve të fundit në rrjetet sociale. Zaev u
Roman Abramovich mbërrin në Baku (FOTO LAJM) Presidenti i Chelsea-t, Roman Abramovich ka mbërritur në Baku, teksa është akomoduar në hotelin ku skuadra e Chelsea-t p
Rama thërret të gjithë të vila e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Këtë të martë kryeministri dhe njëkohësisht kryetari i PS ka thërritur në ambientet e vilës 31 të gjithë shtabin elektor
Eli Fara feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën sot (VIDEO) Sot është dita e Eli Farës. Këngëtarja mjaf e dashur nga publiku feston ditëlindjen. Eli ka vendosur ta festojë pranë