999 rezultate për

publikuar

Bashkëshortja e Gaz Pajës bëhet notalgjke, poston fotot e papublikuara nga dasma (FOTO LAJM) Pothuajse 1 vit më parë, aktori i humorit Gaz Paja i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë dashurinë me bionden b
Upss! Media britanike thumbon keq Encën duke publikuar fotot: Modifikim ekstrem! (FOTO LAJM) Enca është një ndër këngëtaret më të komentuara në Shqipëri, për hitet e saj, projektet e reja por jo vetëm. Duke që
Në këto ditë, të gjithë do të donin të jetonin në shtëpinë perfekte të Ermal Fejzullahut (VIDEO) Këto ditë karantinimi, Ermal Fejzullahu së bashku me familjen e tij ka vendosur t’i kalojë në shtëpinë e pushimit. Ai
Gjithçkaje i ka vënë drynin, por Rama tregon për çfarë e ka marrë malli Teksa i gjithë vendi është në kushtet e izolimit për shkak të përhapjes së koronavirusit, kryeministri Rama ka publikuar
Me bikini dhe linja perfekte, kërcimi provokues i Anxhelina Hadërgjonaj "djeg" rrjetin (VIDEO) Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronav
Shifra tmerri nga Anglia: Në 24 orët e fundit COVID-19 ka vrarë 917 njerëz Britania e Madhe është një ndër vendet më të prekura në botë nga COVID-19. Sipas të dhënave të fundit të publikuara
Foto të dhimbshme! Shqiptarët që vdiqën nga COVID-19 po vijnë drejt Shqipërisë (VIDEO) Mediat italiane kanë publikuar fotografi të disa makinave funerale në portin e Barit ku thuhet se janë viktimave të shqi
''Zgjidh zemrën'', Kejvina Kthella publikon foton bombastike nga arkiva (FOTO LAJM) Ish velina Kejvina Kthella, tashmë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting. Së fundmi, ajo ka publikuar
Si nuk e keni parë asnjëherë, Xhensila Myrtezaj pozon provokuese në tymin e cigares (FOTO LAJM) Njerëzit prej kohësh kanë krijuar varësi nga rrjetet sociale, por këto ditë të vështira në karantinë po gjenden pranë ne
Njihuni me vogëlushin që shënon dhe imiton yjet e futbollit (VIDEO) Një vogëlush ka imituar më së miri golat e yjeve botërorë duke filluar nga Maradona e deri të Ronaldo. Këtë ai e ka
Bora mbulon Kumanovën dhe Strugën (VIDEO) Sot në mëngjes disa qytete të Kosovës, Shqipërisë, dhe Maqedonisë u zgjuan nga bora. Nga moti i keq nuk i ka shpëtuar
Rudina ia bën Markut "8 me 2", moderatorja publikon talentin e fshehur të Frrokut (VIDEO) Kohët e fundit aktorja Rudina Dembacaj ka qenë në qendër te mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me ish deputetin Ma
"Ua bëj hallall mallkimet", Rama paralajmëron ndëshkime për ata që nuk respektojnë rregullat (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetin social “Facebook” ku tregohet si do të funksionojë me lejet për
Rama bën gafën e radhës: Pas Spanjës, ngatërron Kukësin me Bulqizën (VIDEO) Teksa qëndron i izoluar në vilën e tij në Surrel, kryeministrit Edi Rama vazhdon të jetë tejet aktiv në rrjet apo emisio
Nora Istrefi publikon fotot para famës dhe Renee është kopje e mamit (FOTO LAJM) Gjatë kohës së karantimit njerëzit kanë gjetur mënyra për të shtyrë kohën dhe një ndër to është kthyer në sfidë në Insta
Përpara jush karantina më moderne, ajo e Capital T (VIDEO) Capital T është një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar i cili çdo këngë që ka publikuar është kthyer në hit
Messi dhuron spektakël me letër higjenike (VIDEO) Edhe Lionel Messi i është përgjigjur sfidës të qujtur "Qëndro në shtëpi". Në një video të publikuar në Instagram, sh
Një karantinë si e Kejvinës, modelja "çmend" rrjetin me të brendshme (FOTO LAJM) Kejvina Kthella di mirë të surprizojë. Në këto ditë izolimi ku shumica e njerëzve kalojnë kohën në telefona dhe rrjet
Ky është produkti që blenë më shumë italianët përpara izolimit Sipas një sondazhi të publikuar në La Reppublica, mielli është produkti që është blerë më shumë nga italianët nga periu
Ky vend pi urinën e lopëve për të shpëtuar nga koronavirusi (VIDEO) Qindra njerëz të popullit indianë kanë pirë urinën e lopëvëe pasi që sipas tyre ajo do t’i shpëtoj nga koronavirusi.