999 rezultate për

publikuar

"Kacifa i ri", nipi i terroristit grek thirrje për Vorio-Epirin nga Bularati (FOTO LAJM) Vrasja e terroristit grek, Kostandinos Kacifas, në fshatin Bularat ka sjellë tensione të mëdha mes shtetit tonë dhe Greq
Kamikazja e politikanit pro-Putin hedh veten në erë (VIDEO-FOTO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një vajzë e re ishtë rekrutuar nga ekstremistët dhe është përpjekur të vrasë u
U vranë 4 persona! Si duket sot rruga e aksidentit tragjik në Mramor (FOTO LAJM) Aksidenti i mbrëmshëm në fshatin Mramor në aksiin Gjilan-Prishtinë la të vdekur katër persona. Ka dyshime të forta n
Oriola Marashi godet sërish, gjysëm nudo ka një thënie për shqiptarët (FOTO LAJM) Oriola Marashi mbrëmë e ka publikuar një foto gjysmë nudo ku e krahasoi veten me këngëtaren serve, Ceca. Ndërsa pasi
Football Leaks: Real Madrid kishte marrëveshje për transferimin e Mbappes Football Leaks që është duke publikuar dokumente sekrete e konfirmon raportimin e Marca para disa muajsh, se Real Madrid
Gra dhe fëmijë të masakruar, zbardhen 200 varrezat e krimeve të ISIS Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB) ka publikuar një raport rrëqethës për krimen monstruoze të grupit terrorist ISIS
Publikohen fotot e futbollistit me gruan e personit që e masakroi (FOTO LAJM) Vrasja e futbollistit brazilian Daniel Correa e ka tronditur vendin e Amerikës Jugore dhe tani disa ditë pas masakrimit
"Flirt" mes Gas Pajës dhe Renato Mekollit pas aktori e imitoi në "Portokalli" (FOTO LAJM) Të gjithë kanë qeshur me Gazin kur imitoi mjaft mirë Renaton kur u bërtiste konkurrentëve të “Hell’s Kitchen”, duke thye
Habit motra e Kaçifas, del kundër videos së publikuar (VIDEO) Ermioni Kaçifas, motra e të ndjerit Kostandino Kaçifa, ka folur për televizionin grek Ant1 për ngjarjen e rëndë që ndodh
Hakerat sulmojnë FIFA-n, i vjedhin informatat të fshehta FIFA ka bërë të ditur se sistemi i kompjuterëve të organit qeverisës të futbollit botëror ishte sulmuar gjatë kësaj jave
Dorëheqja e Xhafajt, pse Rama fshehu datën në dokument? (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm Edi Rama me anë të një postimi në TWitter ka njoftuar se ministri i Brenshëm, Fatmir Xhafaj ka dhënë d
Legjenda Tyson sherr me presidentin e UFC? (FOTO LAJM) Legjenda e boksit Mike Tyson, njihet si mik i ngushtë me presidentin e UFC Dana White. Së fundmi midis dy sportistëv
E papritur! Stresi lirohet nga burgu, e konfirmon shoku i tij (FOTO & VIDEO) Ka kaluar një javë që nga arrestimi i Stresit dhe mesa duket ai do të lirohet për pak kohë. Të paktën këtë gjë konfi
Dy makina me armë nga Kosova hynë në Maqedoni, reagon ministria Ministria e Punëve të Brendshme i demanton informatat e pavërteta të publikuar në portalin “Kurir” në tekstin me titull
"Skandali 5 mijë euro për tu bërë polic", çfarë deklaron Ministria e Brendshme Ministria Brendshme ka reaguar në lidhje me denoncimin që ka bërë ish -kryeministri Berisha, ku ky i fundit shkruante se
Tayna ul pantallonat dhe çmend fansat (FOTO LAJM) Tayna ka ‘pushtuar’ Instagramin sërish. Reperja nga Prizreni, nuk lë ditë pa publikuar imazhe dhe video të ndryshme në r
Postimi i Ajola Xoxës pasi u bë nënë (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Tiranës dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të para para disa ditësh. Ishte Ve
Kapo bëri lëmsh dynjanë me foton e saj, por modelja paska të dashur Capital T është një prej reperëve më të suksesshëm të momentit, emrin e të cilit mbajnë hitet më të famshme "Pare pare",
Qëndroi disa orë në Prokurori, për çfarë u pyet Ervin Salianji Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, ka qënë i pranishëm sot në Prokuroria e Krimeve të Rënda, pasi ishte thir
Publikoi foto përdore me një vajzë, Capital T i zbulon fytyrën bukuroshes Capital T është një prej reperëve më të suksesshëm të momentit, emrin e të cilit mbajnë hitet më të famshme "Pare pare",