999 rezultate për

publikuar

FAKE NEWS/ Basha më pak i kuotuar se Berisha? "Konrad Adenauer" tregon të vërtetën e sondazhit Dje dhe sot në media të caktuara online u publikua një sondazh sipas të cilit lideri demokrat Berisha ishte më i kuotuar
Rikthehet fuqishëm Luana Vjollca, pushton rrjetin me këmbët e gjata Luana Vjollca është njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare. Ajo gëzon pamje seksi dhe provokuese, të cilën nuk n
Sara korigjon Ledion Liçon (FOTO LAJM) Kanë kaluar një vit që kur Ledioni dhe Sara janë bërë prindër. London Noor i dha epitetin nënë trashëgimtares së Top Med
Zbulohet lidhja e Eleni Foureiras me futbollistin (FOTO LAJM) Ajo është zyrtarisht përfaqësuesja e Qipros për këtë vit në Eurovizion. Mediat greke kanë shkruar dhe kanë publikuar
Plas "lufta" sërish mes Ermalit dhe Luanës (FOTO LAJM) Lufta mes tyre nisu për shikueshmërinë e emisioneve të tyre. Bëhet fjalë për Ermalin dhe Luanën të cilët duket se nuk ka
Marina Vjollca tregon arsyen e mërzitjes të saj! (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Bëhet fjalë për Marina Vjollcën. Marina duket se është mërz
"Shqiponjat" pushtojnë Eurovizionin, Eugenti i emocionon të gjithë Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Një mama si Rudina Magjistari, dedikimi për vajzën e saj do ju përlotë (FOTO LAJM) Rudina Magjistari rrallë e nxjerr vogëlushen Mia në rrjetet sociale, por së fundmi ka bërë një përjashtim. Ajo ka da
Projekti mbreslënës për qendrën e qytetit shqiptar, nuk është në Tiranë (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Fierit, Armando Subashi, ka publikuar sot pamjet sesi do të shndërrohet qendra e Fierit dhe zona
Fotoja më e ëmbël e Ledionit me London (FOTO LAJM) Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më simpatike dhe prej pak kohësh janë bërë prindër për herë të parë të n
Erik Fullani prezanton të dashurën (FOTO LAJM) Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani, prej kohësh ka krijuar profilin e tij në botën e medias, duke u k
Kamera kap momentin kur rrëzohet një avion, tym dhe flakë (VIDEO) Momente dramatike janë publikuar së fundmi nga rrëzimi i avionit privat në Arizona. Ngjarja e rëndë ajrore ndodhi mua
Almeda dhe Tolga publikojnë fotot e reja (FOTO) Aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan Saysiman kanë realizuar një set fotografik shumë të bukur për n
Cozman sapo e ngacmoi publikisht Tunën (FOTO LAJM) Pas një lidhjeje gati tre vjeçare, siç merr vesh Prive, Tuna dhe Cozman i kanë ndarë rrugët në jetët e tyre. Tashmë Tuna
Tundje e shkundje në skenë, Ilda Bejleri e frymëzuar Bukuroshja dhe moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri ka tërhequr gjithnjë vëmendje me veshjen e saj, apo më saktë me zh
Dalin foto të papublikuara të Meghan Markle! Se keni parë kurrë kështu (FOTO LAJM) Meghan Markle, gruaja e ardhshme e Princit Harry, tashmë është bërë një ikonë e modës dhe bukurisë. Nga veshjet, flo
Mikesha publikon një pamje prekëse me aktorin e vdekur (VIDEO) Artnesa Krasniqi, mikesha e aktorit Art Kurti, nuk mund të pajtohet me humbjen e tij. Ajo ka treguar se sa e trishtua
Sinani e çon Andrrën në këtë vend mahnitës! (FOTO LAJM) Adrra dhe Sinani janë padiskutim një nga ciftet më të dashur të Shqiptarëve, ajo e bukur dhe e ëmbel ndërsa Sinani kënge
Majlinda Zeka në një lidhje me këngëtarin e famshëm? (FOTO LAJM) Emri Majlinda Zeka është padyshim një nga emrat me të lakuar në mediet rozë. Lidhja e saj e dashurisë me reperin Maj
Aurela Hoxha ndryshon look (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është modelja e njohur shqiptare e cila është shumë aktive në botën e modelizmit. Ajo së fundi ka publi