E FUNDIT/ Tiranë autoambulanca përplas këmbësoren
999 rezultate për

publikuar

Elita Rudi dhe Gjiko duken kaq romantik për Shën Valentin (FOTO) Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë momentet më të mira të lidhjes së tyre. Çifti i famshëm, me rastin e ditës s
Amerikanët shkatërrojnë tankun dhe vrasin 200 rusë në Siri (VIDEO) Ditët e fundit janë rritur ndjeshëm tensionet edhe mes SHBA dhe Rusisë për shkak të aktivitetit të tyre ushtarak në Siri
Foto të Donald Trump të papublikuara më parë! (FOTO LAJM) Një artiste britanike ka publikuar fotografi të Donald Trump, pavarësisht se u tha që Presidenti i ardhshëm i Shteteve t
Kur Ramush Haradinaj ishte 14-vjeçar, foto e pa publikuar më parë Kjo foto është ndër të rrallat që është publikuar nga koha kur kryeministri Ramush Haradinaj ishte nxënës. Foto e vit
Djaloshi i ISIS mbetet në mëshirën e rebelëve (VIDEO) Një fëmijë-ushtar që luftonte për ISIS-in u kap nga rebelët në veri të Sirisë. Djaloshi që nuk mund të quhet as adole
Ronaldo nderon yllin e UFC-së me përshëndetje islame (FOTO+VIDEO) Cristiano Ronaldo ka festuar triumfin mbresëlënës të Real Madridit ndaj Real Sociedadit (5-2) duke u shoqëruar me njërin
Besi i shpreh dashurinë Xhensilës me një dedikim special (FOTO LAJM) Bes Kallaku njihet për humorin që ka dhe këtë e shohim edhe në postimet e tij në rrjetet sociale. Këtë herë ai ka sj
Lori dhe Sara Hoxha më sportive se kurrë, pa ''makeup'' dhe me tuta Ato janë dy personazhe vërtet shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe secila ka mbështetësit e tyre në rrjete sociale
Pa u marrë masat bie ndotja e ajrit, kush e pastroi? Niveli i ndotjes së ajrit në Kosovë, veçanërisht në Prishtinë, është kryelajm i medieve në kohët e fundit. Për të ulu
Publikohet afera gjysmëmilionëshe e Mijallkovit Gazetari Zoran Bozhinovski ka publikuar një rast tjetër të një afere ku përmend ish shefin e sigurisë dhe kundërzbulimit
Doni të blini një makinë nga jashtë? Mos e bëni pa mësuar më parë këtë! (FOTO LAJM) Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka publikuar një udhëzim të ri mbi mënyrën se si do të vlerësohen mallrat për qëllim
Nëna e Getoarit një beqare e lumtur! (FOTO LAJM) Getoar Selimi po jeton largë të ëmës. Derisa nëna e tij është në Prishtinë, Geti ka vendosur të zhvendoset në Tiranë, te
Rozana i prish foton seksi Bleonës: Hajde se u zinë groshët! (FOTO LAJM) Bleona Qereti provokon shpesh me postimet apo fotot që poston në rrjetet sociale dhe kryesisht Instagram. Ajo shpesh
Publikohet lista e pagave të aktivistëve të dorëhequr të VV (FOTO) Dhjetëra aktivistë të cilët u dorëhoqën nga Lëvizja Vetëvendosje, po përballen me kritika nga tashmë ish-bashkëpartiakët
Enca iu vë këtë kusht fansave për të publikuar këngën e re Këngëtarja Enca Haxhia është shquar gjithnjë për natyrën e saj ekspresive. Pas një pauze në prurjen e projekteve të r
Ejani fluturoni me ne! Jeta luksoze e stjuardesave nga e gjithë bota (FOTO LAJM) Ato vizitojnë Piramidat, udhëtojnë në Rivierën Franceze dhe praktikojnë yoga në plazhet e Haëaii-t. Gaboheni nëse men
Alketa Vejsiu mahnit nga Miami: Tregon format super (FOTO LAJM) Ndonëse është treguar gjithnjë e rezervuar në lidhje me jetën e saj private, Alketa Vejsiu duket se dalëngadalë po fillo
Po i vdes vajza dhe babai, nëna përlot rrjetin me fotot e publikuara (FOTO LAJM) "Në pak ditë më duhet të varros këtë krijesë të mrekullueshme dhe më pas më duhet të bëj të njëjtën gjë edhe me babain t
Nora Istrefi publikon pamjen engjëllore të të shoqit me vajzën (FOTO LAJM) Ai vazhdimisht publikon foto me të dyja. Nga ana tjetër, Nora është më e tërhequr. Gjithsesi sot Nora ka publikuar një f
Balotelli poston videon që krijon keqkuptime, më pas vetë ai sqaron gjithçka (VIDEO) Mario Balotelli e ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram dhe ka bërë shaka me veten e tij. Në video ai