999 rezultate për

publikuar

Në dasmën e Gjikos dhe Elitës, si duket reperi dhëndër? Reperi Gjiko po martohet me moderatoren Elita Rudi. Ata po martohen në një ambjent luksoz në Prishtinë, ndërkohë që p
Njihuni me vajzën që ka shkrirë së qeshuri miliona persona (VIDEO) "Vajzat gjithmonë do të jenë vajza". Kështu është titulluar kjo video e publikuar në Facebook. Video është qeshara
OVL-UÇK sot i drejtohet veteranëve në këtë orë Kryesia e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së do të mbajë konferencë për media. Kjo në lidhje me çështjen e
Berisha nxjerr videon: Rama po terririzon Kukësin me policë e skafandra (VIDEO) Dita e sotme filloi me vjeljen e tarifës së kalimit në Rrugën e Kombit, e cila do të paguhet edhe nga banorët e qarkut t
Kjo fotografi e një shkolle fanceze shkaktoi një skandal qesharak (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shkollën e arteve Emile Cohln. Shkolla ka publikuar një fotografi me të cilën syno
Pamje të papublikuara: Tmerri i 11 shtatorit, si u thërmuan dy kullat me mbi 3 000 të vdekur (VIDEO) Të tjera pamje tronditëse të papublikuara më parë janë zbuluar lidhur me ngjarjet e 11 shtatorit. Në video shfaqen mo
Video tronditëse, emigrantët zbresin në breg me gomone dhe vrapojnë në mes të turistëve (VIDEO) Spanja është duke u përballur me krizën e emigrantëve pasi dita ditës aty vijnë nga deti qindra. Gjatë tri javëve të
Pamje apokaliptike/ Ja se si e shkatërroi vendin tajfuni që goditi Japoninë Tajfuni që ra në ishullin Honshu, ishte më i forti në 25 vite. Ditën e djeshme Japonia u godit nga një tajfun i cili shk
Foto e papublikuar më parë, ja si dukej Messi i vogël (FOTO LAJM) Lionel Messi padyshim që është shëndërruar në një legjendë të futbollit. Argjentinasi e ka shfaqur pasionin e tij që
Pas Sara Hoxhës, edhe Lori hedh një foto të papublikuar nga dasma (FOTO LAJM) Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes
Fotot e papublikuara nga Titanik, që asnjë nuk i ka parë (FOTO LAJM) Filmi më i njohur në të gjithë botën padyshim është Titaniku. Historia e prekshme e dashurisë mes Roze dhe Jack bëri
Spanjë-Shqipëri, kjo është lista e lojtarëve për Europianin U-21 Me datën 6 shtatorë në orën 20:00, përfaqësuesja e Shqipërisë U-21, do të përballet me Spanjën në "Nuevo Arcangle" Kj
Tragjike/ Të shtëna me armë brenda një kompleksi, 4 të vdekur Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Jacksonville të SHBA-ve, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Të paktën 4 p
“O ciceronkë e trap*t të është bërë si shpellë”, plas keq mes këngëtareve shqiptare Luftës së diss- eve i është bashkuar zyrtarisht edhe Fifi. Këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të fundit, Habibi
Dy të rinj dhunojnë pa mëshirë një 70 vjeçar (VIDEO) Një video e tmerrshme është publikuar në internet, që shfaq një grup të rinjsh duke shtyrë dhe goditur një 70-vjeçar.
Formacionet zyrtare Guingamp-PSG, mungon Mbappe dhe Cavani (FOTO LAJM) Pas pak minutash do të zbresë në fushë PSG për të nisur kështu Liga 1 e Francës. Përballë PSG do të jetë klubi i Gui
Perisic çon tifozët e Interit në qiellin e shtatë, ja çfarë ka publikuar për Modric (FOTO LAJM) Modric, Inter, Real këto janë tema e ditës prej disa ditësh në mbarë mediat botërore që kanë lidhje me futbollin dhe jo
Ambasada ruse në Tiranë reagon rreth çështjes së ndryshimit të kufijve Ambasada ruse në Tiranë ka reaguar sot në lidhje me çështjen e ndryshimit të kufijve në Kosovë. Në reagim, është publiku
Dalin pamje nga dita e dasmës së Medës Mehdin Përgjeqaj, i njohur më mirë si Meda, po vazhdon me projekte të ndryshme muzikore. Por, pos karrierës prej këng
Rikthehet legjendarja nëndetësja "105", si duket tani "bisha" e viteve '60 (FOTO LAJM) Nëndetësja "105" u vendos në qendër të propagandës komuniste të kohës në momentin e prishjes së raporteve më ish-Bashkim