999 rezultate për

publikuar

Mëngjesi i shëndetshëm i Amarda Toskës! (FOTO LAJM) Moderatorja bukuroshe Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale një foto të mëngjesit të saj. Ajo duket se po ushq
Pamje të frikshme, makinat e parkuara mbulohen nga dëbora (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një vendparkim makinash pranë një destinacioni të skive në Rusi. Një ortek i ma
Kush ishte rivalja e Rezarta Shkurtës për të cilën këngëtarja shpërtheu ndaj mediave? Sot Rezarta Shkurta duket se ka "shpërthyer" ndaj mediave për ngatërimin e indentitetit të saj. Duket se mediat e ka
Marina Fara nuk ndalet, pozon gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Është Marina Fara, e cila sa është përfolur për jetën personale aq edhe për fotografitë e nxehta të cilat i publikon.
U përlot nga e bija, Blendi Fevziu shkon në Paris (FOTO LAJM Shkaktoi shumë impakt në publik përlotja e Blendi Fevziut, mbrëmjen e së shtunës në Top Channel. Por mesa duket pak p
Anxhela Martinit i ndodh aksidenti, tregon pamjet (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Angela Martini muajin e kaluar zyrtarizoi martesën e saj me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.
Blendi Fevziu në Top Channel, shfaqet si rrallëherë i përlotur Këtë herë duket se Blendi Fevziu si rrallëherë ka ndërruar televizion, duke shkuar në Top Channel. Ai do jetë një pre
Aktori më i preferuar i vajzave prezanton djalin, një yll i vërtetë Ai ka qenë gjithnjë i preferuari i vajzave. Tiparet, trupi dhe ëmbëlsia e tij e kanë bërë aktorin meksikan William nj
Fotot e fëmijërisë që nuk duhen publikuar (FOTO LAJM) Shumë prej nesh kanë foto të fëmijërisë të cilat do të preferonin të mos i ndanin me të tjerët. Por disa guximtarë ka
Greta Koçi paralajmëroi bashkëpunimin që nuk prisnim Këngëtarja Greta Koçi duket se nuk do të ndalet sa i përket publikimit të produksioneve të reja muzikore. Këtë herë k
Almeda Abazi mbërrin në Tiranë për "DWS" (FOTO LAJM) Ish miss Shqipëria, Almeda Abazi do të nisë në Shqipëri një projekt të ri. Bukuroshja shqiptare e cila prej vitesh j
Era Istrefi na tregoi këngën e radhës dhe ka mundësi të jetë “Bon Bon”-i i ri Këngëtarja Era Istrefi, theu kufijtë vitin e kaluar me këngën e saj "Bonbon". Në videoklipin e kësaj kënge, në disa sken
Ish-prokurori i Hagës që hetonte serbët tani është avokat i Speciales Gjykata Speciale ka publikuar listat e avokatëve që do përfaqësojnë të dyshuarit për akuzat përkatëse që do të bëhen nga
Vdiq tragjikisht në një aksident, Barbana rrëqeth me dedikimin për Ergin Ndërkohë ku ka kaluar më shumë se një vit nga ndarja tragjike nga jeta e këngëtarit Ergi Dini, plaga në familjen e tij ë
Kosovarët të katërtit në BE, të gatshëm të luftojnë për shtetin e tyre Një sondazh i ri i kryer nga “Gallup” ka radhitur qytetarët e Kosovës në vendin e katërt si të gatshëm për të luftuar pë
Pa të brendëshme! E kishit parë më simpatike se kaq Kidën? (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo së fundi ka publikuar disa foto ku e shoh
Kështu e urojnë nënën për ditëlindje motrat Vjollca (FOTO LAJM) Moderatoret e njohur shqiptare Luana e Marina Vjollca janë shumë të përfolura në mediat roze. Por duket se dje ka marrë
Fshehu barkun me fotoshop, modelja e njohur shqiptare në pritje të ëmbël (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Amina Shena ka publikuar vetë një foto me të cilën ka treguar se është në pritje të ëmbël.
Deputetja jeton me qera, bashkëshorti aksioner në dy kompani në SHBA (FOTO LAJM) Open Data Albania ka publikuar të dhëna për pasuri, të ardhura dhe shpenzime të deklaruara për 11 deputet që janë ulur p
Seldi dhe Mimoza në darkë romantike (FOTO LAJM) Janë çifti më i ri i shoubizit shqiptar. Këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu muaj më parë kanë kurorëzuar dash