999 rezultate për

publikuar

Kjo nuk pritej, reperi grek tërbon Greqinë me këngën për Alket Rizain (VIDEO) Reperi i njohur grek si “Tus”, i ka shtangur të gjithë pasi ka publikuar një këngë dedikuar shqiptarit të famshëm në Gre
Motra e Genta Ismajlit "shkrin borën" dhe kënaq fansat me këto poza (FOTO LAJM) Genta Ismajli nuk është e vetmja artiste në familjen e saj. Kjo pasi ajo ka një motër më të vogël e cila studion për akt
Kartolina e fundvitit për festa? Meghan dhe Harry sjellin foton e papublikuar nga dasma Një kartolinë nga familja mbretërore. Jo se do na mbërrijë ndonjë ditë në derë, por pse të mos e shohim? Në këtë kohë
Postimi prekës i Haradinajt: Plak, u ba ushtria Kryeministri Ramush Haradinaj, ka zgjedhur një fotografi me babanë e tij të ndjerë për ta publikuar menjëherë pas votimi
Ha drekë lirshëm në mes të Budapestit, dalin pamjet e Gruevskit nga arratia (VIDEO) Pas fotos së publikuar dje, ku dukej qartë ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski duke shëtitur në rrugët e sht
Këngëtarja ja plas në fytyrë Rinës: Më kthe xhinset Baby G dhe Rina Balaj i kanë prishur marrëdhëniet mes tyre tashmë prej disa kohësh. Rina mbrëmë në "Shiko kush luan",
Qeshni me lot, Thaçi ka uruar liberalizimin e vizave që në vitin 2012 Një video e presidentit Hashim Thaçi, duke uruar qytetarët e vendit për “liberalizimin e vizave” në vitin 2012, është bë
Del dëshmia e Ronaldos për akuzat e përdhunimit: Ajo me dëmtoi peni*in! Gazeta gjermane "Der Spiegel" ka publikuar sot një dokument, i cili pritet ti hapë sërish punë yllit të Juventusit Crist
Iu thyejmë kockat! Taktikat e reja të policisë tmerrojnë bandat e hajdutëve me motorë (VIDEO) Policia britanike ka gjetur forma të reja të luftës ndaj bandave të hajdutëve që lëvizin me motorçikleta në qytet. A
Del bllof këngëtarja shqiptare, hedh foton e Oriola Marashit sikur është e saja Oriola Marashi prej kohësh është kthyer në një nga personazhet më të komentuara të kategorisë rozë. Por postimi i saj
Ushtarja angleze rrëfen tmerrin: Ja çfarë më bënë kur hyra në ushtri Këto imazhe shokuese tregojnë se çfarë duhet të kalojë një femër që të pranohet si pjesë e ushtrisë. Sigurisht ky ësh
Oriola Marashi kënaq fansat, hap këmbët dhe për pak e tregon (FOTO LAJM) Ndërkohë që temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm, Oriola Marashi po bën të vetën me postimet e saj për të sjellë s
"Kacifa i ri", nipi i terroristit grek thirrje për Vorio-Epirin nga Bularati (FOTO LAJM) Vrasja e terroristit grek, Kostandinos Kacifas, në fshatin Bularat ka sjellë tensione të mëdha mes shtetit tonë dhe Greq
Kamikazja e politikanit pro-Putin hedh veten në erë (VIDEO-FOTO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një vajzë e re ishtë rekrutuar nga ekstremistët dhe është përpjekur të vrasë u
U vranë 4 persona! Si duket sot rruga e aksidentit tragjik në Mramor (FOTO LAJM) Aksidenti i mbrëmshëm në fshatin Mramor në aksiin Gjilan-Prishtinë la të vdekur katër persona. Ka dyshime të forta n
Oriola Marashi godet sërish, gjysëm nudo ka një thënie për shqiptarët (FOTO LAJM) Oriola Marashi mbrëmë e ka publikuar një foto gjysmë nudo ku e krahasoi veten me këngëtaren serve, Ceca. Ndërsa pasi
Football Leaks: Real Madrid kishte marrëveshje për transferimin e Mbappes Football Leaks që është duke publikuar dokumente sekrete e konfirmon raportimin e Marca para disa muajsh, se Real Madrid
Gra dhe fëmijë të masakruar, zbardhen 200 varrezat e krimeve të ISIS Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB) ka publikuar një raport rrëqethës për krimen monstruoze të grupit terrorist ISIS
Publikohen fotot e futbollistit me gruan e personit që e masakroi (FOTO LAJM) Vrasja e futbollistit brazilian Daniel Correa e ka tronditur vendin e Amerikës Jugore dhe tani disa ditë pas masakrimit
"Flirt" mes Gas Pajës dhe Renato Mekollit pas aktori e imitoi në "Portokalli" (FOTO LAJM) Të gjithë kanë qeshur me Gazin kur imitoi mjaft mirë Renaton kur u bërtiste konkurrentëve të “Hell’s Kitchen”, duke thye