999 rezultate për

publike

PERGJIMET/ Gazetari gjerman bën publike sulmet në Facebook (VIDEO) Pas publikimit të përgjimeve të fundit nga Bild mbi dosjen 184 për zgjedhjet e vitit 2016 në Dibër, gazetari gjerman, Pe
Bashës i rrezikohet jeta! Lleshaj thotë se nuk di gjë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka komentuar për A2 CNN rreth akuzave të ardhura në drejtim të tij nga Partia Demokr
Nisja e procedurave për shkarkimin e Metës, flet këshilltari i Presidentit Bledar Dervishi, këshilltar ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta ka qenë sonte në "A show" në News24 për të folu
E gjithë kupola e Rilindjes në përgjimet e Bild për vjedhjen e votave në Dibër Marrëveshja e fshehtë me krimin e organizuar, blerja e votave, intimidimi i votuesve, intimidimi dhe keqpërdorimi i zyrt
Ende nuk dihet kur do të ndryshohen ministrat Rikonstruktimi i Qeverisë do të dihet pas takimit të kryeministrit Zoran Zaev me kancelaren gjermane, Angela Merkel.
ANALIZA JURIDIKE/ Pse Meta nuk mund të shkarkohet tani Nga Prof. Asoc. Dr. Jordan DACI 1. Hyrje e përgjithshme mbi sistemin e së drejtës, vlerat juridike, parimet j
A e shkarkon dot Rama-Metën nga detyra? Vendimi i Presidentit Meta për të anuluar zgjedhjet e 30 qershorit e ka futur vendin në një krizë totale politike, por e
Çfarë ndodh pas vendimit të Presidentit? Ish-kreu i KQZ: Dekreti zbatohet Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Kristaq Kume, në një intervistë për News 24, ka komentuar se çfarë ndod
Përgjimet e "Bild"? Imeraj e kalon pa përgjigje pyetjet për "spiunin" e dosjes 339 Drejtuesja e prokurorisë së Tiranës u tregua e rezervuar për të dhënë informacion lidhur me hetimet e nisura për "nxjerr
Pas publikimeve të BILD reagon për herë të parë Ilir Meta Presidenti Ilir Meta ka dalë kundër Prokurorisë së Krimeve të Rënda, e cila një ditë më parë urdhëroi ndalimin e publiki
Prokuroria në pritje të raportit të MPB-së Anëtarët e tifo-grupit “Komitët”, që gjatë festimit të fitores së klubit hendbollist “Vardar” fyen shqiptarët dhe funksi
Bëhet publike agjenda e vizitës së njeriut të dytë të Vatikanit në Kosovë Dy ditë do të zgjasë vizita e Sekretarit të Shtetit të Vatikanit, kardinalit Pietro Parolin në Kosovë. Përmes një agj
Tenton të mbysë gruan dhe i rrëmben fëmijën! Shqiptari çudit italianët Një 36 vjeçar me origjinë nga Shqipëria është arrestuar nga karabinierët e Triestes në Itali, nën akuzën e dhunës në fam
Prokuroria e Kërçovës në “gjah” pas “El Cheka”-s Të ashtuquajturin person “El Çeka”, i cili për disa ditë nëpërmjet profilit në rrjetin social “Fejsbuk” është duke shpër
Meta ka një mesazh për Bashën dhe Ramën Protesta madhështore dhe disa shashka të hedhura nga qytetarët, duke tensionuar situatën kanë sjellë reagimin e presiden
Edi Rama shkruan letrën e 7 publike, këtë herë jo për Lulzim Bashën Kryeministri Edi Rama ka publikuar letrën e VII-të publike. Këtë herë letra e kryeministrit nuk iu ishte drejtuar kryeta
Rrëfimi i presidentit të Romës, del me letër publike "Më vjen keq për gabimet që kam bërë, një nga këto rezultoi shumë i rëndë në nivel sportiv. Ishte pa diskutim një nga ga
Pochettino bën publike listën e futbollistëve për ndeshjen me Liverpool Mauricio Pochettino, trajneri i Tottenham, ka publikuar listën e lojtarëve me të cilët do të udhëtojë në Madrid, për fin
Haradinaj: Kosova është shtëpi e të gjithë atyre që jetojnë këtu Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në hapjen e Qendrës për Zhvillim të ko
Dalin pamjet e arrestimit të një personi në veri (VIDEO) Në veri të Republikës së Kosovës, Policia e Kosovës, ka zhvilluar një aksion të gjerë, prej ku kanë mbetur dhjetëra pers