999 rezultate për

publike

6 milion euro për zgjedhjet e parakohshme në Kosovë Këto zgjedhje pritet t’i kushtojnë kuletës shtetërore rreth 6 milionë euro, 2 milionë më shumë sesa zgjedhjet parlamenta
E FUNDIT/ Thaçi cakton datën e zgjedhjeve në Kosovë Presidenti Hashim Thaçi ka marrё sot vendim për shpalljen e zgjedhjeve tё parakohshme për Kuvendin e Republi
Meghan i mban duart gjithnjë në këtë pozicion në daljet publike dhe tani e mësuam arsyen (FOTO LAJM) Pothuajse çdo njeri ka një mënyrë qëndrimi kur del në publik apo edhe kur takon njerëz të rëndësishëm. Qëndrimi varet ng
Falsifikonte dokumenta, arrestohet një person në Pejë Është arrestuar një person që bënte falsifikim të dokumenteve. Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës me anë të një
Shpërndahet Kuvendi, Kosova shkon në zgjedhje Me vota 89 për 1 kundër dhe 2 abstenime deputetët votuan pro shpërndarjes së legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Rep
"Pavllo im": Adrola Dushi bën publike lidhjen me modelin (FOTO LAJM) Modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar gjatë në mediat rozë jo vetëm për karrierën e saj si modele por edhe përsa
I morën mësysh, Jonida dhe Romeo zihen vetëm një muaj pasi u bë publike lidhja (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë një ndër çiftet më të njohura të showbiz-it shqiptar, të cilët një
Para dhe pas fasetave të dhëmbëve, si dukeshin VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Është e qartë se dhëmbët kanë një rol mjaftë të rëndësishëm në paraqitjen fizike. Një buzëqeshje e mirë cilësohet si
Nëse do ta dinit sa shumë rrezikoheni nga tharëse e duarve në tualetet publike, s'do t'i përdonit kurrë Ju mund të mendoni se jeni duke i pastruar duart kur i lani ato dhe përdorni tharëse ajri të nxehtë në tualetet publike.
Sulmohet konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë nga huliganë serbë Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar S
Golem, pushuesit dynden në hapsirat publike, ndotin ambjentin Ditët e nxehta të gushtit kanë bërë që shumë njerëz t’u drejtohen plazheve të vendit. Por, mbipullimi në to ka edhe paso
"Nëse je i varfër nuk bëhesh shtetas amerikan", SHBA rregull të ri për vizat Administrata e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka bërë publike të hënën një rregull të ri që mund t’u
Lirohen 6000 m2 plazh në Sektorin Rinia në Durrës, 2 të proceduar Policia e Durrësit në bashkëpunimin me Task-Forcën e ngritur nga Prefekti i Qarkut Durrës kanë vijuar operacionin për
Stefanova dhe Janeva ftohen për dëshmi në PTHP Prokurorja nga Prokuroria Speciale Publike, Lile Stefanova është ftuar nga Prokuroria Themelore Publike për ndjekje të k
"Shpirti po më digjet", Stresi bën përsëri publike vuajtjen pas ndarjes (VIDEO) Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas ndarjes nga bashkëshortja Keisi e cila pak ditë më parë u largua nga
Meta kthen ligjin për Akademinë e Shkencave në Kuvend Presidenti Meta dekreton kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit për Akademinë e Shkencave të Republikës së Shqipëris
Kërkesa për shkarkimin e Metës, Komisioni i Venecias "zbarkon" në Tiranë Një delegacion i Komisionit të Venezias pritet që të mbërrijë në Shqipëri në javën e dytë të shtatorit, pasi i është kër
Sheqerinska tregon kur do të mbahen zgjedhjet në Maqedoni Zëvendëskryetarja e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska ka folur lidhur me kërkesat e vazhdueshme të opozitës për mbajtjen e z
Depolitizimi i Byrosë për Siguri Publike, në interes të qytetarëve Ndonëse emërimi i drejtorit të BSP-së është i rregulluar me ligj dhe ndonëse krahas kushteve të përgjithshme janë definu
Si ndodhi që u ndalua hyrja me pasaportë të Serbisë në Kosovë Ditë më parë mediet serbe kanë raportuar, se Drejtoria e Policisë Kufitare të Kosovës ka marrë vendim pa miratimin e Min