999 rezultate për

psikologjike

“Shembën në dru” familjarët, arrestohen katër burra në Tiranë Katër shtetas janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në kryeqytet për shkak të dhunës që kanë ushtruar në familje. Bëhet
57-vjeçari dhunon babain për çështje prone Një tjetër shtetas është arrestuar, pasi për motive pronësie ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj babait të tij.
Arrestohet nusja e cila dhunoi vjehrrën Pas dyshimeve për ushtrim dhune fizike dhe psikologjike mbi vjehrrën e saj, policia tashmë ka arrestuar nusen. Policia e
Arrestohet 28 vjeçari i cili dhunonte gruan Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat është bërë arrestimi në flagrancë i shtetasit Valmi
Dhunon kunatin për shkaqe banale, pranga 24 vjeçarit Për shkaqe banale, një i ri ka dhunuar kunatin. Lidhur me këtë rast, autori tashmë ka rënë në prangat e policisë. Pr
Rast shokues/ Vjehrri kryente marrëdhënie prej 15 vitesh me nusen e djalit Një histori e trishtë e ndodhur në Shqipëri ka shokuar mbarë opinionin publik ku vjehrri, pasi ushtronte dhunë fizike e
Gjyshi gjen nipin të vetëvrarë me pushkë Për shkak të gjëndjes së rënduar psikologjike, një 16 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Rreth ores 13:00, n
Duka i hap derën Canës për trajner, shpjegon dhe reagimin e Xhakës Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka rrëfyer disa nga momentet më deçizive të kuqezinjve në tr
Shokuese/ Pronarja e kopështit ka dhunuar djalin për dy orë Kamera e fshehtë ka xhiruar për gjashtë orë ku ndër to dy orë kanë qënë dhunë fizike dhe psikologjike. I referohemi vide
Këshillim online për të rinjtë Shërbimet e këshillimit psikologjik janë shërbime të njohura së fundmi në Shqipëri. Edhe pse shumë të nevojshme për shoq
Arrestohet 35-vjeçari i cili dhunonte bashkëshorten Nën akuzën e dhunës në familje, policia e Fierit ka prangosur një 35-vjeçar. Në pranga është vënë shtetasi Mariglen.S, b
Vëllai ushtronte dhunë psikologjike mbi motrën, 30 vjeçarja merret në mbrojtje Për shkak të ushtrimit të dhunës psikologjike ndaj një 30 vjeçareje nga i vëllai i saj, për gruan tashmë është plotësuar
Dhunonte gruan, uniformat blu prangosin 51 vjeçarin Blutë e Lezhës kanë prangosur një 51 vjeçar, i cili ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike mbi bashkëshorten e tij. Dhe
Merret në mbrojtje 21 vjeçarja, hallat ushtronin dhunë psikologjike Një 21 vjeçare është marrë në mbrojtje nga ana e policisë, pasi raportohet se hallat e saj ushtronin mbi të dhunë psikol
Dhunonte gruan, policia prangos 57 vjeçarin Një tjetër shtetas ka rënë në prangat e uniformave blu, për dhunë të ushtruar ndaj bashkëshortes së tij. Bëhet fjalë për
Merret në mbrojtje nga policia 43 vjeçarja që e dhunonte burri Një tjetër shtetase është marrë në mbrojtje nga ana e policisë, pas dhunës fizike dhe psikologjike të ushtruar nga bashk
Merret në mbrojtje 56 vjeçarja e cila dhunohej psikologjikisht nga i vëllai Një 56 vjeçare është marrë në mbrojtje nga ana e policisë, pasi i vëllai i saj i ushtronte dhunë psikologjike në mënyrë
Merret në mbrojtje 41 vjeçarja në Berat, burri i ushtronte dhunë psikologjike Një grua në Berat është marrë në mbrojtje nga ana e policisë, pas dhunës psikologjike të ushtruar nga bashkëshorti i saj
Kërcënonte babanë se nuk i jepte lekë, pranga 39-vjeçarit në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 39-vjeçar i cili mësohe se ushtronte dhunë psikologjike ndaj babait të tij.
Arrestohet 55-vjeçari që dhunoi nusen e djalit Uniformat blu të Tiranës kanë arrestuar një 55 vjeçar, i cili në mënyrë sistematike ka ushtruar dhunë fizike dhe psikolo