999 rezultate për

prostituta

"Bëhu prostituta ime dhe fitimet i ndajmë bashkë". 8 muaj burg për 24 vjeçarin në Tiranë Një e re i është drejtuar rajonit të policisë, pasi një 24 vjeçar e kishte kërcënuar me jetë që ajo të bëhej prostituta
Arrestohet biznesmeni shqiptar, vidhte karta krediti me prostitutat (VIDEO) Një aksion i koduar “Ghost Shopping” ka vënë në pranga një bandë për 6 personash, mes tyre edhe një shqiptar. Kjo ban
I ofruan prostituta për të blerë Kondogbia, por Perez i refuzoi Florentino Perez mori një ofertë të çuditshme për transferimin e një futbollisti në Real Madrid. Nelio Lucas dhe Arif Ef
PËRGJIMET/ "Të sjell një super p.., e ka 100 mijë lekë orën". Si komunikonte rrjeti i prostitutave në Tiranë Mbrëmjen e 18 janarit 2016, një grup policësh u futën pa trokitur në dy dhoma të një hoteli në Rrugën e Elbasanit në Tir
Seks me “prostituta biznesmene”, goditet banda e prostitucionit në Itali (VIDEO) Një organizatë prostitucioni është goditur nga një operacion i policisë italiane në Modena, gjatë një aksioni që ka nisu
Kryeministri sllovak shpërthen ndaj gazetarëve: Jeni prostituta, të pistë… Kryeministri sllovak Robert Fico ka shpërthyer ndaj gazetarëve, duke i cilësuar “si të pisët dhe prostituta anti-sllovak
DOKUMENTI SEKRET/ Nexhmije Hoxha kërceu rreth kokës së prerë të italianit. Shoqët i bëri prostituta (FOTO) Një dokument sekret, historik, shkruar në 1952 nga të huajt hedh dritë mbi krimet e komunizmit dhe konkretisht të bashkë
"Mbreti i prostitutave", Nelgert Pata kontrollonte rrjetin në Norvegji Nelgert Pata, i ekzekutuar të dielën në Fier, është një personazh i njohur në trafikun e prostitucionit në Norvegji, ku
Shqiptarët blenë rumunet për 1 mijë euro, tortura që të bëheshin prostituta Një shqiptar është arrestuar në Bergamo të Italisë pasi sëbashku me një një tjetër shfrytëzonin për prostitucion dy adol
Jahte dhe orgji me prostituta luksi, ja "fiksimi" i politikanëve shqiptarë për Malin e Zi Pasi Zeljka Rolovic, prostituta numër një në Ballkan, e cila u arrestua për të disatën herë nga policia, tregoi se në ja
Policia italiane arreston agresorin që grabiste dhe përdhunonte prostitutat Mësohet se policia Italiane ka arritur të kapë dhe arrestojë një peson të njohur për grabitjen dhe përdhunimin e prostit
Joshte femrat me Porsche e Ferrari, më pas i nxirrte prostituta (FOTO LAJM) Dy raste të zbuluara dhe një e mbetur në tentativë për shfrytëzim prostitucioni kanë vëne në pranga një person e një tje
Motrat tutore shfrytëzonin nënat e reja duke shfrytëzuar varfërinë Motrat e famshme tutore shfrytëzonin gjëndjen e rëndë ekonomike të vajzave, të cilat më pas i shfrytëzonin. Ina dhe Armo
Hotele në Tiranë kanë katalogë të vajzave të ekranit që janë prostituta “high class” Pas publikimit të rastit ku një politikan shqiptar ka paguar 3 000 euro për të kaluar natën me një prostitutë luksi, gaz
Arrestohen 28 prostituta shqiptare në Kosovë, në pranga 3 tutorët Të paktën 28 femra shqiptare janë arrestuar për prostitucion, si dhe 3 meshkuj për trafik qeniesh njerëzore. Në sajë të
Kapet 57-vjeçarja që shfrytëzonte vajzat si prostituta Një 57 vjeçare e shpallur në kërkim është vënë në pranga, pasi shfrytëzonte vajzat për prostituta. Blutë e Vlorës kanë a
Shqiptarët në Spanjë grabisnin shtëpi dhe lekët i harxhonin për prostituta Agjentët e Policisë Kombëtare në Valencia kanë shkatërruar një grup grabitësish shqiptarë të specializuar në vjedhjet e
“Prostituta braziliane filmoi ministrin shqiptar” Ish-kryeministri Sali Berisha në rrjetin social “Facebook” ka shkruar se ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati është përfsh
Prostitucion, drogë dhe kërcënime pafund, arrestohen dy tutorët shqiptarë në Itali Katër tutorë, dy prej tyre shqiptarë, janë vënë në prangat e policisë italiane në Trezzano sul Naviglio, Milano, raporto
Prostitutat në Gostivar dhe Tetovë vazhdojnë punën edhe gjatë Ramazanit Shtatë vajza prej të cilave tre nga Shqipëria dhe katër nga Maqedonia janë zbuluar gjatë kontrollit të mbrëmshëm policor