999 rezultate për

prostituta

“Ka ardhur kushëriri për një kafe”, si u shkatërrua grupi i prostitutave të luksit në Tiranë Përfshirja në “shërbimet” e seksit me pagesë në kryeqytet u ka kushtuar nga një dënim me nga 7 vjet e 6 muaj burg tre ta
“Gjalpë, qumësht, kafe”, zbulohen kodet e shqiptarëve që trafikon drogë dhe prostituta Policia italiane ka vënë në pranga 6 persona ndër to italianë, shqiptarë dhe marokenë. Kjo bandë e trafikut të drogë
Pagesa të majme dhe kurthe klientëve, si u arrestua prostituta shqiptare Policia Italiane ka arrestuar një prostitutë me origjinë shqiptare, në Monza nën akuzën e tentativës së grabitjes si dhe
Trafikant droge dhe prostitutash, "qytetari dixhital" i Berishës shënjestron kreun e PS-së së Kavajës Bashkëshortja e tij është shpallur si kandidatë për kreun e Bashkisë së Kavajës duke e risjellë shefin e PS-së së këtij
Bëri seks me prostitutën shqiptare, ja si e pëson italiani i martuar Një shtetas italian ka rënë viktimë e një prostitute shqiptare. Pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me të gjithë natën, p
Dokumentet italiane, shqiptarët paguajnë prostitutat rumune për t'u martuar Format që zgjedhin shqiptarëve për të siguruar letra për të qëndruar në Itali janë nga më të ndryshmet. Mediat italiane
Rrëfimi i Xhildës: Prostituta e luksit ku shfrynin epshet të pasurit dhe te pushtetshmit e Shqipërisë "Exclusive" ka treguar të dielën në mbrëmje se si funksionon rrjeti i prostitucionit në Shqipëri. Të intervistuara pa
"Nënat k.... motrat prostituta, kunatat zuska", ju qe përçmoni protestuesit…” Edison Ypi ka shpërthyer ndaj protestës së opozitës. Ai ka sulmuar ashpër këdo që flet me përçmim për pjesëmarrësit në
PROSTITUCIONI/ Ambra, tutorja që i dërgonte prostitutat me taksi, ja klientët që e frekuentonin Policia e Shtetit vetëm 3 ditë më parë shkatërroi një rrjet prostitucioni në Tiranë ku pjesë e këtij rrjeti ishin katër
Çfarë po ndodh me Policinë Rrugore? Njeri kapet me prostituta dy të tjerë me mashtrim Ditën e sotme policia ka arrestuar dy oficerë të policisë rrugore, pasi kanë falsifikuar ekspertimin e një aksidenti rru
1 000 euro në muaj, Ana dhe Erisa gjenin vajzat për prostituta, polici rrugor gjente klientët (FOTO LAJM) Tutoret Ana dhe Erisa siguronin vajza për prostitucion duke përdorur rrjetet sociale. U premtonin se do të fitonin 1 mij
DETAJET/ Polici i Rrugores përfitonte 50 deri 150 euro nga klientët e prostitutave që kontrollonte (FOTO LAJM) Policia Shkatërroi dje një grup të mirëfilltë kriminal të shfrytëzimit të prostitucionit, ndërkohë që detaje të tjera ka
Tmerr i shoferëve dhe mik i pronarëve të parkingjeve private, kush është polici rrugor që drejtonte rrjetin e prostitutave në Tiranë? Policia e Tiranës shkatërroi dje një rrjet prostitucioni, i cili kontrollohej nga një polic. Në aksionin e koduar “Free
"Policia! Ulu përtokë! Asnjë komunikim!". Si u shkatërrua rrjeti i prostitutave në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka publikuar pamje të operacionit "Taxi" si rrjedhojë, e të cilit u bë u mundur shkatërrimi i një rrje
Itali, prostituta shqiptare denoncon klientin për vjedhje dhe mashtrim Policia Italianë e Desios gjatë një patrullimi të zakonshëm në rrugët e qytetit ka ndaluar një vajzë të re e cila është
Tregu i egër i seksit në Itali, 1 në 10 prostitua është shqiptare Raporti i fundit i statistikave lidhur me prostitucionin në Itali zbulon të vërteta të trishta edhe për vajzat shqiptare
Minj, qen dhe prostituta, ja pamjet rrëqethëse brenda spitalit ku kurohet Lebroza (FOTO LAJM) Sëmundja e lebrozës, e cil është një sëmundje infektive e lëkurës dhe shkaktohet nga një baktere, kurohet në shumë vende
"Bëhu prostituta ime, do të të mbroj me gjithë fisin" Ka shfrytëzuar të kaluarën e vajzës dhe ka nisur përndjekjen e saj për ta detyruar të prostituonte. Ky rast është denonc
Zyrtari i lartë kërkon "sterilizimin e prostitutave" Siavash Shahrivar, udhëheqësi i Departamentit për Çështje Sociale dhe Kulturore në Zyrën e Guvernatorit të Teheranit, ka
"Bëhu prostituta ime dhe fitimet i ndajmë bashkë". 8 muaj burg për 24 vjeçarin në Tiranë Një e re i është drejtuar rajonit të policisë, pasi një 24 vjeçar e kishte kërcënuar me jetë që ajo të bëhej prostituta