999 rezultate për

prostituta

Prostituta shqiptare bën denoncimin e çuditshëm në polici, habiten efektivët Ka shkaktuar habi në komisariat denoncimi i një 34 vjeçareje shqiptare. Gruaja shqiptare e revoltuar nga dallaveret
Flet nëna e Silvanës: Këtu mendojnë se gjithë vajzat janë prostituta Gazeta britanike "The Guardian" ka rikthyer në vëmendje historinë e Silvana Beqirajt e cila humbi jetën në rrethana mist
Dyshohej se ishin prostituta, arrestohen 3 shqiptare në Maqedoni 3 vajza shqiptare dhe një serbe janë ndaluar nga Policia në Tetovë dhe Gostivar. Ato u ndaluan pasi dyshohet se usht
Shqiptari terrorizon italianen që i mori borxh, i kërkon prostituta në këmbim Duket se marrja borxh 1000 euro te një shqiptar, i ka kushtuar pafund një 55 vjecareje italiane. I riu shqiptar përve
Çmendet klienti italian, dhunon barbarisht prostitutën shqiptare Nuk është aspak i panjohur fakti se një numër i konsideruar i vajzave shqiptare përfundojnë prostituta në Itali. Por
I trullosi të gjithë me gjoksin, del videoja e arrestimit për prostitucion e këngëtares shqiptare (VIDEO) Fabiana Hoxha tërhoqi vëmendjen e një publiku të gjërë kur doli tek emisioni Zonë e Lirë e Arian Çanit me veshjen e saj,
I trullosi të gjithë me gjoksin e saj, Fabjana rezulton tutore prostitutash Fabjana Hoxha, këngëtarja më e re që i është shtuar tregut shqiptar, duket se ka hyrë në industrinë e muzikës me një të
Gjyqtarja lë në burg tutorin e prostitutave dhe jep dorëheqjen Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg Frederik Totën, i cili akuzohet për prostitucion. Ai është arrestuar në kuadrin e
Zbardhet skema, si mashtrohen vajzat e reja për të punuar si prostituta online Prostitucioni është një vepër penale e dënuar me ligj, por prej shumë kohësh në Tiranë lulëzon fuqishëm prostitucioni on
Katër prostitutat dhe 2 tutorët nga Shkodra, sot në gjyq për masën e sigurisë Të arrestuarit e operacionit “Balerina” në Shkodër kanë dalë paraditen e sotme para gjykatës. Dy tutorët, Rinard (Frede
Zbulohen detaje të reja të tutorit të prostitutave (FOTO LAJM) Detaje të tjera janë zbuluar për Rinard Tatën, i njohur si “Dan Bilzerani” i Shkodrës që shfrytëzonte vajza e gra për pr
Plas grushti mes prostitutave në Greqi, shqiptaret rrëzojnë për tokë bullgaret (VIDEO) Në rrugët e Greqisë ka plasur “lufta” mes prostitutave shqiptare dhe bullgare. Nga videoja shihen disa vajza që mend
I ofruan prostituta falas në hotel, Trump habit me zgjedhjen e tij (FOTO LAJM) Një rus i cili organizonte një konkurs bukurie në Moskë në vitin 2013 ofroi të dërgonte "pesë prostituta" në dhomën e Do
"E kapën Rrushin, po merr prezervativ dhe ec tek Fresku", del pjesa e dytë e përgjimeve të prostitutave në Tiranë Zbardhen përgjimet e dy prostitutave pjesë e grupit kriminal që u shkatërrua nga policia javën e kaluar në kuadër të ope
"Merr prezervativ, jam me një shok yll bote", zbardhen përgjimet e prostitutave të luksit në Tiranë Një hetim 7-mujor i prokurorisë dhe policisë së Tiranës zbuloi një rrjet të gjerë prostitucioni në disa hotele të kryeqy
E FUNDIT/ Arrestohet tutori i prostitutave në Vlorë Policia ka vënë në pranga një 46-vjeçar për vepren penale ”Pjesmarrje në organizatë kriminale për qëllim shfrytëzim pros
150 euro nata, prostituta kapet me dy klientë në dhomë Ditën e djeshme policia vuri në pranga 10 shtetas si dhe procedoi penalisht 3 të tjerë pasi këto shtetas akuzohet se ush
150 euro nata, si i shfrytëzonte prostitutat tutorja nga Elbasani (VIDEO) Policia ka arritur të shkatërrojë një grup prostitucioni në Tiranë. Policia bën me dije se ka vënë në pranga 10 persona
Aksion në Lezhë, kapet "sulltani" shqiptar i prostitutave në Itali Një shtetas është arrestuar nga Policia e Lezhës i cili ishte shpallur në kërkim prej muajit mars të këtij viti, pasi Gj
Prostituta nxjerr sekretet e terroristit të Las Vegasit: Seks të dhunshëm, më paguante mirë Marilou Danley ishte një nga prostitutat që frekuentonte vrasësi i Las Vegasit, Stephen Paddock. Ajo e përshkroi Padd