999 rezultate për

prostituta

Rikthehet skandali te Benfica, ofrohen prostituta për arbitrat Klubi i Benfica-s është përfshirë sërish në një skandal. Supasa asaj që raportohet në mediat portugeze, drejtuesit e
Policia kap disa prostituta shqiptare dhe serbe Policia e Kosovës në kuadër të veprimeve operativo-hetimore, me qëllim të parandalimit të krimit, këto tri ditë kanë rea
I punësonte vajzat si sekretare e i kthente prostituta, lihet në burg Shpëtimi Është lënë në burg shtetasi Shpëtim Çekrezi që rekrutonte vajza për sekretare e i çonte prostituta në Maqedoni. Çekre
Muç Nano kundër dënimi të prostitutave: Kjo s'të bën burrë Nga Mustafa Nano Herë pas here na jepen lajme mbi ndalimin e burgosjen e prostitutave. Janë lajme që kanë për bu
"Sonte do të të provoj shefi", arrestohet Shpëtimi që mbushi Maqedoninë me prostituta Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasi Shpëtim Cekrezi i cili akuzohet për shfrytëzim porstitucioni. Ai u den
"Sonte do të të provoj shefi i pari", brenda bordellos me prostituta nga Shqipëria në Tetovë Nën emrin e një shoqate artistike, disa persona kërkojnë të punësojnë vajza të reja si sekretare nëpërmjet njoftimeve “o
Foto me VIP-a, kush është Shpëtimi që mbushi lokalet e Maqedonisë me prostituta nga Shqipëria (FOTO LAJM) Një shoqatë artistike është zbuluar dhe demaskuar nga emisioni "Fiks Fare" ditën e djeshme, në të cilën rekrutoheshin fe
Foto me VIP-at, kush është kryetari i shoqatës që rekrutonte prostituta në Maqedoni Një grup prostitucioni me qendër në Tiranë por që rekrutonte vajza në Maqedoni është demaskuar mbrëmjen e sotme. Nën
Qeveria spanjolle "luftë" me prostitutat, ato kërkojnë të drejta si punëtorët Sindikata e parë spanjolle e punëtorëve të seksit premton se do të kërkojë të "njëjtat të drejta pune" për anëtarët e
Karabinierët arrestojnë 24 prostituta, mes tyre 7 shqiptare Shqipëria është një nga vendet tranzit të rrjeteve të prostitucionit në vendet e ndryshme të Europës. Sipas mediave i
Arrestohen 24 prostituta, mes tyre 7 shqiptare me diplomë Prostitucioni i vajzave shqiptare në rrugët e Europës vijon të ketë vëmendjen e mediave të huaja. Këtë të shtunë, mediat
S'do t'i besoni çmimet, këto janë tre prostitutat më të shtrenjtë në botë Padyshim janë të paragjykuara deri diku për punën që bëjnë, një pjesë e prostitutave bëjnë një jetë përrallore. Një n
Katër shqiptarë në pranga, shfrytëzonin dhjetë prostituta në rrugët e Italisë Policia italiane ka vënë në pranga katër shqiptarë të akuzuar për shfrytëzim prostitucioni. Bëhet fjalë për tre burra
EMRAT/ Skandal para Botërorit, futbollistët shkojnë me prostituta dhe konsumojnë alkool Janë 8 lojtarë të kombëtares, 30 prostituta dhe një festë me seks dhe alkool. Ky është skandali që ka ndezur Meksikën
Botërori, Anglia paralajmëron tifozët: Kujdes nga prostitutat ruse Botërori Rusi 2018 është shumë pranë e mijëra tifozë anglezë kanë prenotuar biletat për ndjekur skuadrën e zemrës. Po
Trafikonte vajzat e reja si prostituta, arrestohet Gjylja e Tropojës Policia e Tropojës ka vënë në pranga një 57-vjeçare e cila është dënuar në mungesë me 15 vite burg, dy vite më parë.
Italianët i gjen belaja me tutorët shqiptarë të prostitutave: Para, ose ia çova videon gruas Tre persona, dy nga Shqipëria, 22 e 33 vjeç, dhe një 30-vjeçar nga Kosova, janë arrestuar me akuzën e përdorimit të një
Kush është "tigri" shqiptar që dhunonte për vdekje prostitutat në Itali Policia italiane ka vënë në pranga katër persona të shtetësisë shqiptare janë vënë në pranga. Mediat italiane shkrua
Kush është gjirokastritja që ktheu lokalin në bordello për prostituta Policia ka vënë në pranga shtetasen Vasilika Laro, pronaren e lokalit e cila kishte kthyer biznesin e saj në një bordell
Prostituta shqiptare bën denoncimin e çuditshëm në polici, habiten efektivët Ka shkaktuar habi në komisariat denoncimi i një 34 vjeçareje shqiptare. Gruaja shqiptare e revoltuar nga dallaveret