999 rezultate për

propozojme

Deputeti demokrat: SPAK nuk e largon dot Xhafajn I ftuar në Open, deputeti demokrat, Ervin Salianji ka deklaruar përsa i përket cështjes së Vettingut se “SPAK dhe BKH n
Balla propozon ndryshime të reja: Jo të gjithë punuam me efikasitet Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla gjatë fjalës së tij në Asamblenë Kombëtare të Partisë njoftoi lidhur m
Grupi i ekspertëve prezanton konkluzionet dhe propozimet për demarkacionin Në përfundim të debatit për demarkacionin me Malin e Zi, grupi i ekspertëve ka bërë publike konkluzionet e nxjerra. G
Shilegov tallet me Bocevskin: Ta propozojmë për cmim Nobel Pas deklaratave të Ivica Bocevski për aferën me pasaportat, reagoi zëdhënësi i LSDM, Petre Shilegov. Ai në profilin e
Yjet para dhe pas bisturisë (FOTO LAJM) Shumë nga personazhet e famshëm që ne njohim kanë kaluar në bisturinë e kirurgut plastik. Ne ju propozojmë këtë galeri t
Këto vende të bukura ju presin t'i vizitoni (FOTO LAJM) Janë me mijëra vendet e bukura që mund të vizitohen por në foto galerinë e mësipërme, kemi zgjedhur 24 prej tyre, të cil