999 rezultate për

propozimin

VMRO përgënjeshtron propozimin për uniformat e policisë VMRO-DPMNE-ja ka përgënjeshtruar deklaratën e Nevzat Bejtës, lidhur me deklaratën e tij në emisionin "Rruga drejt", ku t
Foto Strakosha largohet nga Olimpiakos, tani do të stërvit djalin te Lazio Foto Strakosha do të vazhdojë karrierën e tij si stërvitës portierësh në Itali duke mbyllur aventurën në akademinë e Oli
Mesazhi i Ermirës për “patriotët” maqedonas “Tvrdikoreni” që kanë dalë në protesta Mbas protestës së organizatës maqedonase “Tvrdokoreni”, ka reaguar edhe ish-deputetja e Bashkimit Demokratik për Integri
Armina dhe Shkëlzeni po martohen? Blogerja zbulon propozimin për martesë nga Shkëlzeni (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzeni janë një ndër çiftet më të komentuara në showbizin shqi
Turi flet për propozimin për martesë: Ja si arrita të më thoshte 'po' Orinda (VIDEO) Turjan Hyska dhe Orinda Huta së shpejti do martohen, por shumë pak e dinë si ia rrëmbeu “po-në” të dashurës së tij. T
Takimi Ahmeti-Sela, diskutojnë për propozimin e LSDM-së Kreu i BDI-së ka zhvilluar mbrëmë një takim me Ziadin Selën, ku kanë diskutuar për vërejtjet rreth propozim ligjit për g
Qeveria e Kosovës miraton propozimin për matjen e territorit të Kosovës Qeveria e Kosovës ka miratuar propozim vendimin për themelimin e Komisionit të ekspertëve për matjen e territorit të Kos
Qytetarët mbështesin propozimin e BDI-së për vendosje konsensuale në ekonomi Sipas disa analizave lidhur me premtimin e BDI-së gjatë kësaj fushate për vendimarrjen konsensuale për të gjitha çështje
Nisma përshëndet propozimin e PDK-së për zgjedhje Përplasjet për zgjedhjet e ardhshme në mes të partive qeverisëse të vendit, Partisë Demokratike të Kosovës dhe Lidhjes D
Vajza refuzon propozimin për martesë për qenin e saj Karishma Walia, me origjinë është nga Bengaluru e Indisë dhe që aktualisht punon si analiste në New Delhi, u detyrua që
Propozimi nuk shkoi siç pritej, por ai nuk dorëzohet Propozimi që Matthew Picca planifikoi për të dashurën e tij nuk shkoi ashtu siç ai e kishte menduar. Pas një lidhje të g
Kryeministri Rama mbërrin në Kuvend. A do miratohet reforma?! Kryeministri Edi Rama sapo ka mbërritur në Kuvend, pasi në orën 18:00 pritet që të nisë seanca plenare. Rama i shoqër
Basha: Tre negociatorë për Reformën në Drejtësi Pas takimit me Ramën dhe Metën, kreu i PD ka deklaruar se është rënë dakord që të emërohet nga 1 negociator për të rënë
Rama i dërgon letër Bashës: Gati të mbështes propozimin tuaj Kryeministri Rama i është drejtuar me një letër publike kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, për të gjetur një da
Reforma në Drejtësi/ Delegacioni i BE reagon pas deklaratës së Bashës Delegacioni i Bashkimit Evropian në Tiranë nëpërmjet një komunikatë për mediat ka reaguar menjëherë pas deklaratës së bë
"Drejtësia"/ PD prezanton "formulën e kompromisit" PD prezantoi sot variantin e saj për Reformën në Drejtësi lidhur me hapat që duhen ndjekur për përzgjedhjen e 12 komisio
Propozimi i ri për reformën në drejtësi/ Kryeministri Rama i përgjigjet opozitës Kryeministri i vendit, Edi Rama i është përgjigjur përmes “Facebook” propozimit të ri të PD-së, për çështjen e vetme që
Ndoka: Reforma në Drejtësi të miratohet me konsensus në Kuvend Kryetari i PDK, Nard Ndoka, me anë të një statusi në Facebook ka komentuar takimin e sotëm të Partisë Demokratike me ale
Ajeti i mbyll derën Pescarës, refuzon 500 mijë euro Presidenti i Pescarës, Daniele Sebastiani ka konfirmuar se mbrojtësi i Kombëtares shqiptare Arlind Ajeti ka hedhur posht
Drejtësia/ Rama: Pranojmë propozimin e PD për 2/3 e votave Në kuadër të Reformës në Drejtësi, Rama ka pranuar propozimin e opozitës për votimin me 2/3 të paketës për ndryshimet ku