999 rezultate për

propozimin

Abdixhiku: Marrëveshja u arrit mbi propozimin e LDK-së Marrëveshja për ta votuar Demarkacionin është arritur mbi propozimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ky është një l
President të përbashkët për dy vendet, Kosova hedh poshtë propozimin e Ramës Propozimi shumë i cuditshëm dhe i papritur i Ramës, për të pasur një president të përbashkët mes kosovës dhe Shqipërisë
Kërkojnë rrogat, naftëtarët e Fierit dalin sërish në protestë Edhe ditën e sotme kanë vazhduar protestat e naftëtarëve të dy rafinerive të Ballshit dhe të Fierit. Naftëtarët kanë
United e refuzoi propozimin e Realit për Benzeman Sipas Diario Gol, Real Madrid i ka ofruar Manchester Unitedit të nënshkruajnë me Benzeman. Sulmuesi nuk po kalon një
Oriola Marashin e ngacmon kushëriri, ajo e poston propozimin në Instagram (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më të suksesshme më seksi në vend. Oriola Marashi, pasi u bë pjesë e OTR është gjithmonë e më
Deputetja flet hapur për fejesën me djalin misterioz: Po pres propozimin Kejdi Mehmetaj ishte e ftuar pasditen e sotme të Rudina ku përvec politikës sqaroi edhe lidhjen ose fejesën sic u hamend
Çështja e emrit, Shkupi dhe Athina presin propozimin e Nimicit Qeveritë në Shkup dhe në Athinë në takimin e 17 janarit në Nju Jork, nga ndërmjetësi Methju Nimic presin propozim thel
"Çmendet" nëna e tre fëmijëve, martohet me të dënuarin me burg të përjetshëm (FOTO LAJM) Një mama britanike ka zbuluar se ka vendosur të martohet me një vrasës amerikan që do e kalojë jetën pas hekurave dhe ma
Tashmë zyrtare, djali i Gjebreas bëri propozimin e madh dhe ajo tha po (FOTO LAJM) Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Joni, e ka treguar se tashmë është shumë i dashuruar dhe i lumtur. Përv
VMRO-DPMNE kthehet në Kuvend me propozimin e ligjit për amnisti VMRO-DPMNE-ja është duke përgatitur propozim-ligjin për amnisti përmes të cilit do të përfshihen personat e dyshuar për
Rudina Magjistari rrëfen si asnjëherë propozimin e bashkëshortit Rudina Magjistari gjithnjë është kujdesur që familjen dhe jetën private ta mbajë sa më larg ekranit, por në raste festas
Miss-i shqiptar merr nga partneri propozimin e çuditshëm për martesë Ish-miss Albania, Gentiana Ramadani ishte e ftuar dje në emisionin “Pasdite në Top Channel”, nga ku rrëfeu historinë e s
DETAJET/ Si u nda Bosnja nga Tudjman dhe Milloshevici sh presidenti i Kroacisë, Stipe Mesic, ka bërë të ditura detaje të takimit ndërmjet ish kryetarit të Kroacisë, Franjo T
Këngëtarja shqiptare me unazë konfirmon propozimin për martesë Vetëm një ditë më parë, Prive zbuloi se Adelina Tahiri është në prag të martesës dhe sapo lajmi u shpërnda në pothuaj të
UEFA i hedh poshtë Milanit propozimin, rossonerët edhe më pranë pezullimit Probleme të mëdha për Milanin brenda dhe jashtë fushës së blertë. Shuplaka e radhës vjen nga Nioni i Zvicrës. UEFA nuk k
Aleanca dorëzon propozimin për ministër të Shëndetësisë, ja emri i tij Aleanca për shqiptarët ka dorëzuar emrin e kandidatit për ministër të shëndetësisë. Kjo parti hedh poshtë spekulimet se
Visho Ajazi ambasador në NATO, i zë vendin ish-deputetit demokrat Lajmi për propozimin e Visho Ajazit si amabasador i Shëipërisë nga Kryeministri Edi Rama mori shumë shpejt dhënë sot në
Shoqëria civile kundërshton propozimin e Dakës për heqjen e balotazhit Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Valdete Daka, ditë më parë ka thënë se në të ardhmen duhet të mendohet të b
Koreja Veriore refuzon propozimin për bisedime direkte në Rusi Zyrtarët e Koresë Veriore e kanë refuzuar propozimin për të mbajtur bisedime direkte me homologët e tyre nga Koreja Jugo
Zbulohet organizatori i plagosjes së Selës dhe Zaevit në Kuvendin e Maqedonisë Gjykata penale caktoi paraburgim 30 ditor për Igor Jug-un. Ai jo vetëm që ka qenë pjesëmarrës i turmës e cila në mënyrë