999 rezultate për

propozimin

Propozimi për martesë shkon si mos më keq, i riu i vë flakën shtëpisë (FOTO LAJM) Një burrë ka djegur aksidentalisht shtëpinë e tij dhe të partneres në përpjekje për t’i propozuar asaj. Dritat që kis
Debati tek Këshilli Politik: Keni 5 orë dhe nuk jepni asnjë arsye pse e refuzoni propozimin e opozitës "Ju as nuk sillni kundërpropozime dhe as nuk shqyrtoni propozimet tona. Ju po vrisni konsensusin dhe po hidhni në erë ma
Hapje 100 përqind të listave, PS refuzon propozimin e opozitës Partia Socialiste ka refuzuar propozimin e opozitës për hapjen e listave 100% pa ndryshime të tjera në formulën e koalic
Murrizi-Gjiknurit: Prano propozimin e Bardhit dhe Bylykbashit Deputeti i opozitës Myslim Murrizi ka reaguar pas propozimit të Partisë Demokratike për hapjen 100% të listave të kandid
Hajdari thirrje opozitës jashtë parlamentare: Pranoni propozimin tim Deputetja Rudina Hajdari ka kërkuar prej opozitës jashtë parlamentare të pranojë propozimin për listat e hapura. Në n
E mbante të fshehtë prej kohësh, Dj Sardi zbulon më në fund të dashurën (FOTO LAJM) Dj Sardi jetën private e ka ruajtur gjithmonë larg syrit të publikut, por lidhja e tij me një vajzë misterioze kohët e f
Nga unaza te propozimi romantik, Dj Sardi i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Dj Sardi ka preferuar gjithmonë që jetën private ta ruajë larg syrit të publikut, por së fundmi pasi u mësua lidhja e ti
Ilir Beqaj sqaron propozimin e bujshëm: Kjo është e vërteta për uljen e pensionit I ftuar në emisionin "Kjo Javë" të gazetares Nisida Tufa, në Neës24, ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, komentoi p
Qeveria s'pajtohet me propozimin e Thaçit për gjendje të jashtëzakonshme, e quan masë ekstreme Masë ekstreme dhe e panevojshme konsiderohet nga Qeveria Kurti propozimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shpa
NEGOCIATAT/ Qeveria holandeze dorëzon propozimin konkret për Shqipërinë Qeveria e Holandës i ka dorëzuar sot parlamentit, opinionin me propozimin konkret në lidhje me çeljen e negociatave mes
Ushtari bën propozimin e pazakontë për martesë, përdor tanket për të formuar zemrën (VIDEO) Një ushtar në Rusi, e ka shfrytëzuar ditën e të dashuruarve që t’i propozuar të dashurës për martesë. Por, propozimi
E kap "mat" Google Maps, gjermani bën super propozimin për martesë Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një p
Mickoski sjell propozimin e ri për Prokurorinë Publike Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski ka propozuar që të formohet grup ekspertësh për përpilimin e Ligjit për Prokuror
Kurti i zhgënjyer? "Qasja e LDK’së merre ose lëre do të thotë lëre" Albin Kurti ka dorëzuar letrën për vendimin e mandatarit për formimin e Qeverisë së Kosovës pa arritur një marrëveshje m
Kurti: Po e presim LDK të shqyrtojë propozimin më të ri të VV Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka treguar degëve të partisë së tij se të enjten i ka dhënë një propozi
48 orët e Thaçit, Albin Kurti mbledh sot kryesinë Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sot gjatë ditës pritet që të mbledhë kryesinë e partisë. Në këtë takim, Kur
Genta Ismajli merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Genta Ismajli publikoi në Instagram-in e saj foto të surprizës magjike që i ka bërë u dashuri i saj bizn
Casillas bën propozimin interesant: Ja si të përmirësojmë VAR-in Bota e futbollit ka marrë një kuptim tjetër, me përdorimin e VAR që e ka kthyer në një sport rregullash. Një gjë e ci
Dash Shehi bën propozimin që do shpëtonte Shqipërinë: Dyfishoni pagat! Pak kohë më parë ish-deputeti Dashamir Shehi ishte shprehur se shteti duhet të dyfishonte pagat dhe të linte disa gjëra
Barcelona jep propozimin për datën e "El Clasico" “El Clasico” i parë i këtij sezoni është një nga më të diskutueshmit i viteve të fundit. Gjendja e rëndë në Katalonjë