999 rezultate për

prokurorit

Berisha: Ju tregoj kush e donte të vdekur prokurorin Ndoji Pas atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arben Ndoja, kanë nisur menjëherë reagimet nga politika në vend. Ish-kryemi
Dalin pamjet e nxjerrjes së trupit të prokurorit nga makina e bërë shoshë nga plumbat (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Durrës, ku është bërë atentat ndaj prokurorit Arjan Ndoj i cili ka mb
Atentat ndaj prokurorit Arjan Ndoj, Policia e Shtetit zbulon detajet Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Burime nga policia bëjnë me dije se janë lënduar 3 perso
U tentua eliminimi i prokurorit Ndoj, gjendej në makinë me të "fortin e Shijakut" Qyteti bregdetar i Durrësit është tronditur nga ngjarja e rëndë ku janë lënduar 4 persona, pas një shkëmbimi me armë zja
3 të lënduar, tentohet ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Gjatë një përleshje me armë zjarri janë plagosur 2 pers
Dhunoi të dashurën, në pranga gjakovari Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij me të cilën janë duke bashkëjetuar.
KLP reagon ndaj akuzave të Ramës dhe Braçes ndaj prokurorit Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka reaguar pasditen e sotme në lidhje me akuzat e zv/kryeministrit Erion Braçe dhe kryem
Akuzat e Ramës kundër prokurorit Arjan Ndoja, reagon KLP Akuzat e Ramës dhe Braçes kundër prokurorit Arjan Ndoja për vendimin ndaj ish-drejtorit të Kadastrës, reagon KLP. "Në
Fotografuan votën, shoqërohen në polici 5 persona Pesë persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës për fotografim të votës. Katër persona të arrestuar janë nga rajoni
Prapaskenat e kërcënimit të prokurorit Në një shfaqje të pazakontë në gjykatë, numri 2 i qeverisë, Erjon Braçe ishte i pranishëm të premten në mëngjes në seanc
"Ik nga Durrësi, ik tani sa para do!" Braçe tregon presionin para seancës gjyqësore Zëvendës kryeministri Erion Braçe gjatë një konferencë për mediat, ka folur në lidhje me seancë gjyqësore të zhvilluar d
Tahiri nxjerr e-mailin sekret që iu dërgua prokurorit për Habilajt (FOTO LAJM) Ka dalë në media e-maili sekret i ish-shefiy kundër krimit të organizuar në Vlorë, Gjergji Kohillas ndaj prokurorit Drit
Arrestohen katër vajza për prostitucion në Prishtinë Në lagjen “Kalabria” në Prishtinë dje rreth orës 19:00 janë arrestuar katër gra si të dyshuara për përfshirje në veprën
E përplasi kamioni, vdes burri në Kaçanik Ka vdekur një person si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur dje në mëngjes në Kaçanik. Policia e Kosovës njofton
30 qershori, Prokuroritë nxjerrin raportet përfundimtare, mësohet numri i procedimeve Megjithëse e diela e 30 Qershorit ishte e qetë dhe me incidente të pakta, nuk munguan krimet zgjedhore. Rezulton se 1
Dorëzuan materialet në KPK, PD zbardh përgjimet mes prokurorit dhe Alizotit Ditën e sotme ish-deputeëti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka dorëzuar në KPK një Cd me material dhe të dhënash p
EMRAT/ Kush janë drejtuesit e rinj që KLP vendosi në prokuroritë e vendit Këshilli i Lartë i Prokurorisë ditën e sotme ka vendosur të plotësojë boshllëqet në prokuroritë e vendit, duke emëruar k
Vazhdon "beteja" Rama-Meta në rrjetet sociale, është radha e Presidentit Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti Ilir Meta vazhdojnë “luftën” mes tyre në rrjetet sociale. Rama i është përgjigju
Çohu, çohu shpejt! Prela nuk i përgjigjet gazetarëve për Dakon, veprimi i çuditshëm i prokurorit Çohu, çohu shpejt! Ky ishte reagimi i njërit prej prokurorëve të dosjes 339 ndaj Donika Prelës, ndërkohë që gazetarët po
Gjendet sasi e madhe droge në këtë fshat të Maqedonisë Sot, rreth orës 03:00 pranë rrugës rajonale Podmoll-Radozhdë para fshatit Kalishtë, policia e Ohrit ka kapur 12 çanta që