999 rezultate për

prokurorit

Atentati ndaj Prokurorit, cila është pista e re që po hetohet Pista kryesore ku është përqëndruar grupi hetimor për atentatin e realizuar të premten ndaj makinës me të cilën udhëtont
Autorët e dinin mirë itinerarin e prokurorit, çfarë u gjet në makinën e braktisur Duket se autorët ia kanë ditur mirë itenerarin Prokurorit ditën djeshme, pasi ata i kanë bërë pritë dhe e kanë qëllua
Njëri plumb në nofull e tjetri në shtyllë kurrizore, si janë të plagosurit Atentati që ndodhi pasditen e djeshme ka tronditur gjithë opinionin publik. Makinës së prokurorit Ndoji iu zu pritë n
Zbardhet dëshmia e prokurorit Ndoji: Nuk vumë re asgjë të dyshimtë Atentati i pasdites së djeshme, është akoma çështja më e nxehtë e momnetit. Ndërkohë është zbardhur dëshmia e prokuro
Dyshohet për dy qitës, cilat pista po ndiqen për atentatin ndaj Prokurorit Ndoji Kanë nisur hetimet inetnsive për atentatin ndaj prokurorit Arian Ndoji, te mbikalimi i Shkozetit në Durrës. ABCNews rapo
U gjet e braktisur e me dy kallashnikovë, kalon në skaner makina e atentatit ndaj prokurorit Aktualisht atentati që iu krye mbrëmë prokurorit Arjan Ndoj, është kthyer në kryetemë në media. Arjan mendohet se u s
Rama se prish terezinë për atentatin ndaj prokurorit: Po kërcet kallashi o kryeministër! Kryeminsitri Edi Rama pak ditë më parë akuzoi prokurorin Arjan Ndoj për lidhje me bandat kriminale. Por pavarësisht
Berisha zbulon pse iu bë atentat prokurorit: Ndoj ishte në mbrojtje Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt të Ramës dhe mafies së
Atentati me kallash ndaj prokurorit, arrestohen dy të dyshuar Pasditen e sotme në Durrës është tentuar të ekzekutohej prokurori Arjan Ndoj, ku u lënduan pas breshërisë armëve 3 shtet
Nuk e dogjën, kjo është makina me dy kallashë nga ku u tentua ekzekutimi i prokurorit Policia ka gjetur makinën që dyshohet se është përdorur nga autorët në atentatin ndaj prokurorit Ndoj. Mësohet se mje
Tentuan eliminim e prokurorit, autorët fshihen në Fushë-Krujë Policia e Shtetit është në këmbë për të kapur autorët të cilët tentuan të ekzekutojnë prokurorin Arjan Ndoj. Burime
VOA: Atentat ndaj prokurorit të Durrësit, Rama e akuzoi si të lidhur me krimin Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja ka qenë mbrëmjen e së premtes shënjestër e një atentati. Automjeti me të cilin ai po ud
Donika Prela dhe Tonin Vocaj i shkojnë në spital prokurorit Ndoja Kryeprokurorja e Krimeve të Rënda Donika Prela dhe drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale, Tonin Vocaj kanë shku
Artan Hoxha zbulon bisedën para atentatit të prokurorit me të "fortin" e Shijakut Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas atentatit të ndodhur në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Në një reagim në Face
Zbardhet dinamika e atentatit ndaj Ndojt: E ndoqën, i prenë rrugën dhe qëlluan Ndërkohë që policia e Shtetit është në kërkim për autorët e atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoj, ku u lënduan 3 persona
Ish polic në Krujë, kush është shoferi i prokurorit që iu bë atentat në Durrës Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja në Durrës ku iu bë atentat me breshëri kallashnikovi prokurorit Arjan Ndoj.
Tentoi ekzekutimin e prokurorit Ndoj, arrestohet në kohë rekord një person Policia e Shtetit ka vënë në pranga një person menjëherë pas atentatit me 3 të plagosur ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Ia bënë makinën shoshë, ndaj prokurorit Arjan Ndoj u qëllua 8 herë me breshëri (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarje e rëndë në Durrës ku u bë atentat i frikshëm ndaj prokurorit Arjan Ndoj. N
Atentati ndaj prokurorit Ndoja, "blindohet" Spitali i Traumës dhe i Durrësit Janë shoqëruar me urgjencë në spital 3 të lënduarit nga atentati i ndodhur në Urën e Shkozetit të Durrës. Atentati i
Me "të fortin e Shijakut" në makinë, në gjendje kritike shoferi i prokurorit Pasditen e sotme rreth orës 16:30 prokurorit Ndoja i është bërë një atentat me armë zjarri te mbikalimi i Shkozetit, ku