999 rezultate për

prokurorit

Shkarkimi i prokurorit Kulluri, reagon Salianji: U përdor nga Rama KPK shkarkoi sot nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda, Përparim Kulluri. Arsye për shkarkimin e tij u bë pasi aku
Atentati në Shkozet, hetuesit nxjerrin thesin me dosjet sekrete që mbante prokurori Janë zbardhur pamjet e disa prej dosjeve të gjetura nga grupi hetimor pas atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku mbet
ATENTATI/ Gruaja e prokurorit Ndoja fitoi gjyqin e të moshuarit për tokën tek Gjiri i Lalzit Zyra e avokatisë së bashkëshortes së prokurorit Arjan Ndoja ka përfaqësuar në gjyq për çështjen e pronave në Gjirin e La
Zbulohet detaji që nxorri zbuluar autorin e atentatit ndaj Arjan Ndojt: Syzet Ditën e sotme policia vuri në pranga Redjan Rrajën si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Gazetarja
Ishin pesë persona, dy qëlluan me kallash: Gazetari zbulon detaje nga atentati ndaj prokurorit Pas arrestimit të një prej autorëve të dyshuar të atentatit ndaj makinës së prokurorit Ndoj, gazetari i ABC News Andi Qo
Pas katër ditësh heshtje, Rama kujtohet të reagojë për atentatin ndaj Prokurorit Kryeministri Edi Rama ka reaguar vetëm ditën e sotme për atentatin që iu bë në Shkozet prokurorit Artan Ndoji. Edhe p
U tentua eleminimi i prokurorit, gazetarja zbulon motivin e atentatit në Durrës Pëllumb Muharremi është një nga personat, i cili u plagos së bashku me prokurorin Arjan Ndoja në atentatin e 1 Nëntorit.
Ngushtohet rrethi për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj Laboratori Policisë Shkencore pohon se, ka përputhje të lartë ndërmjet gëzhojave të gjetura në atentatin e tipit mafioz
Shoqërohet në polici i dyshuari për atentatin ndaj prokurorit Ndoja Një nga autorët e dyshuar të atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja është shoqëruar nga policia. Burime po
Çfarë e bëri Arjan Ndojën të kishte kontakte me botën e krimit A kishte apo jo si synim eleminimin e prokurorit Arjan Ndoja atentati me armë zjarri, i organizuar mesditën e të premtes
Atentatorët e prokurorit dështojnë keq, lënë pas gjurmë të rëndësishme Në automjetin e përdorur në atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoj, janë gjetur prova të rëndësishme që mund
Gjatë 24 orëve 6 raste të dhunës në familje Policia ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, ka pasur disa raste të dhunës në familje ku kryesisht janë sulmuar bash
Pse autorët nuk dogjën makinën e përdorur në atentatin ndaj prokurorit Ndoja Atentatorë të cilët planifikuan të eliminonin prokurorin Ndoji, mesa duket qëllimisht vendosën të braktisin pa djegur ma
Atentati ndaj prokurorit Ndoja, Ardi Veliu mbledh strukturat e policisë Ka vetëm dy ditë që kur vendi u trondit nga një atentat që iu bë prokurorit Arjan Ndoja. Ky i fundit akuzohej nga qev
Makina u bë shoshë nga plumbat, si është gjendja shëndetësore e prokurorit Ndoji dhe 2 të tjerëve Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja dhe Aleksandër Laho, i njohur me psedonimin “Rrumi” vijonë të qëndrojnë në spitalin e D
Ndjekje si nëpër filma, si u realizua atentati ndaj prokurorit Ndoji Atentati i tipit mafioz që iu bë prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj bashkë me dy miqtë e tij që udhëtonin me një automje
Gazetari tregon pse s’e dogjën autorët e prokurorit Ndoja makinën, përplasja me fshatarin Gazetari Spartak Koka ka publikuar në News24 në emisionin “Kjo Javë” fotot e makinës së autorëve të atentatit të djeshëm
Lanë pas gjurmë, drejt zbulimit të autorëve që tentuan eleminimin e prokurorit Janë zbuluar detaje nga hetimet në lidhje me atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy personave që ishin në mjetin e
Skema me pamjet 3D, si ndodhi atentati ndaj prokurorit Ndoja (FOTO LAJM) Prokurori Arian Ndoja dhe dy persona të tjerë që e shoqëronin, mbetën të plagosur mbrëmjen e djeshme në atentatin kundër
Berisha akuzon sërish Ramën për atentatin ndaj prokurorit Ndoj Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si autorin e atentatit në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj.