999 rezultate për

prokurorit

Sulmi ndaj prokurorit Kuliçi/ Reagon Prokuroria Vlorë, asnjë fjalë për hetimet Prokurorit të Vlorës, Albert Kuliçit i shpërthyen makinën me tritol vetëm dy ditë më parë. Për këtë sulm ka reaguar e
Eksploziv në makinën e prokurorit në Vlorë, reagon Kryeprokurori Olsian Çela Në orët e para të mëngjesit të datës 21.12.2019, në qytetin e Vlorës një sasi eksplozivi është hedhur dhe ka shpërthyer
Meta për sulmin nga prokurorit: Mos guxoni! Tritoli që i vunë sot në makinë prokurorit të Vlorës, Albert Kuliçi duket e ka shkaktuar disa reagime të rëndësishme.
"Akt terrorist", KLP reagon ashpër pas sulmit ndaj prokurorit Këshilli i Lartë i Prokurorisë e ka gjykuar ashpër sulmin me tritol që iu bë këtë mëngjes makinës së prokurorit të Vlorë
Dalin fotot nga vendngjarja, ky është prokurori që i hodhën makinën në erë me tritol Shpërthimi i orës 03:00 në lagjen "28 Nëntori" në Vlorë ka shkaktuar frikë tek banorët. Pas verifikimimeve paraprake
Dyshimet e para pse i shpërtheu makina, prokurori në vendin e ngjarjes Një automjet tip “Volsvagen”ka shpërthyer gjatë natës në qytetin e Vlorës. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjar
Hidhet në erë makina e prokurorit në Vlorë (FOTO LAJM) Një automjet tip “Volsvagen” ka shpërthyer gjatë natës në qytetin e Vlorës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:
U masakrua me gur në kokë, detaje të pathëna nga ekzekutimi i vajzës së prokurorit Një krim makabër tronditi vendin, më 19 Shkurt të vitit 1999. Vajza e prokurorit nga Vlora, Luftar Hyseni, Kozeta Hyseni
Atentati ndaj prokurorit, Redjan Rraja befason organet e drejtësisë Prokuroria e Krimeve të Rënda i ofroi statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë Redjan Rrajës, nën arrest për atentatin e
Marku dorëzon postin: Jam e gëzuar t'i le stafetën ish-shokut të klasës Ditën e djeshme, Olsian Çela u mori postin e Prokurorit të Përgjithshëm, status ky për plot 7 vite. Ditën e sotme Art
Atentati ndaj Prokurorit, lë spitalin "Rrumi" Ka lënë ditën e sotme spitalin Aleksandër Laho ose i njohur ndryshe si “Rrumi”. Laho mbeti i plagosur në atentatin n
Elefantë "ushtarë" dhe "futbollistë", evente të tilla organizohen larg Europës (VIDEO) Kampionat futbolli me elefantë në Tajlandë Në Tajlandë është organizuar një nga aktivitetet më të çuditshme. Në rajonin
Prokurori Ndoj sqaron lidhjen me Rrajën Atetntati ndaj prokurorit Arjan Ndoj ende nuk ka gjetur një zbardhje të plotë. Si pasojë e atentatit, humbi jetën shofe
Nipi i prokurorit gjakatar? Olsjan Çela reagon pas zhurmës në rrjet “Po vjen nipi i prokurorit gjakatar Aranit Çela”, ishte fraza që dominoi për disa orë rrjetet sociale kur Olsian Çela u
Redjan Rraja kërkon lirim nga burgu Redjan Rraja, i arrestuar i vetëm për atentatin ndaj prokurorit Arjan ndoja ka apeluar masën e sigurisë “Arrest me burg”
Ish-kryeprokurori Sollaku: Atentati ndaj Ndojit ngjarje shumë e rëndë I ftuar në studion e emision “Kjo Javë” me Nisida Tufën në News24, ish prokurori i përgjithshëm Theodhori Sollaku koment
Atentati ndaj prokurorit, Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan Forcat e Posaçme Operacionale kanë zbarkuar në Elbasan pas atentatit të prokurorit Arjan Ndoja. Burime zyrtare bëjnë
Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur nda
Familjarët e Andi Malokut: Qeveria po na e vret për së dyti, nuk na japin trupin Ditën e djeshme ndërroi jetë në spitalin e Traumës, shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku, i cili mbeti i plagos
Gazetari: Në makinën e prokurorit u gjetën kopje të dosjeve të tokave në Lalëz Në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja. Këtë të enj