999 rezultate për

prokurorise

Katër ditët e tmerrit që përjetoi 28-vjeçari turk në Prizren, kjo është arsyeja e rrëmbimit Shtetasi turk, Recep Atsan, 28 vjeç, është mbajtur i mbyllur për katër ditë në një shtëpi në Prizren. Për rrëmbimin
Tahiri mbërrin në gjykatë për vendimin (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur rreth 30 minuta më parë në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rën
EMRI/ Ky është kreu i ri i prokurorisë Mat Keshilli i Larte i Prokurorise ka zgjedhur sot me 8 vota pro, drejtuesin e ti te Prokurorise prane Gjykates se Shkalles
Zhdukja e DVD-ve që "fundosin" Suel Çelën, heshtja e Prokurorisë thellon skandalin Zhdukja e pamjeve që impikojnë Suel Ccelën në lidhje me përplasjen e makinës së policisë në Elbasan është një skandal i
Afati për Specialen po skadon, partitë e hedhin fajin për mossuksesin për negociatat Dy ditë para skadimit të mandatit të prokurores speciale publike Katica Janeva më 15 shtator, opinioni profesional, part
Kostadinov: Mickoski propozoi një të dyshuar për shef të prokurorisë Hristijan Mickoski për shef të prokurorisë së re publike e propozoi Vlladimir Pançevskin i cili është i suspenduar dhe k
PD akuza Prokurorisë: Gënjeu për gjurmët e gishtave të Agim Kajmakut Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës zyrtate të Prokurorisë së Përgjithshme, lidhur me hetimet pas akuzave për A
Ende s'ka marrëveshje në mes qeverisë dhe opozitës Parlamenti i Maqedonisë të martën me 57 vota pro, miratoi nevojën për Ligjin për Prokurorinë Publike në kudër të së cili
Vdiq pasi mësoi arrestimin e së bijës, Janeva shkon në varrimin e nënës Kryeprokurorja speciale, Katica Janeva natën kaluar e ka kaluar në Shutkë, pasi që ndaj saj mbrëmë u shqiptua masa e par
Vjen përgjigja e prokurorisë për figurën e Valdrin Pjetrit Fill pas publikimit të dokumenteve nga Italia sipas të cilave Valdrin Pjetri ishte përfshirë në shpërndarje droge në Ita
Ndryshon strategjia e mbjelljes së kanabisit: Parcela të vogla në male ku nuk hyn policia Kruja është një nga zonat më problematike për kultivimin e lëndëve narkotike ndërkohë që hetimet e prokurorisë kanë zbul
"ZHVATJA"/ Opozita kërkon arrestimin e prokurores speciale dhe kryeministrit Zaev Drejtësia e organit më të lartë prokurorial, Prokurorisë Speciale është hedhur në pikëpyetje pas publikimit të videove n
Përndiqte vazhdimisht 19 vjeçaren, arrestohet 34 vjeçari në Prrenjas Një 34-vjeçar është arrestuar në Prrenjas pasi përndiqte një vajzë 19-vjeçare. “R.H., 34 vjeç, banues në Prrenjas, e
Kush janë kryeprokurorët që KLP caktoi për Shkodrën dhe Përmetin Këshilli i i Lartë i Prokurorisë ka caktuar sot kryeprokurorët e përkohshëm në prokuroritë e Shkodrës dhe Përmetit. K
KPK pezullon për një vit kreun e Prokurorisë Shkodër, arsyeja e padëgjuar më parë Komionioni i Pavarur i Kualifikimit ditën e sotme ka pezulluar për një vit nga detyra kryetarin e Prokurorisë së Shkodr
Zbardhet kallëzimi për 30 Qershorin, PD - prokurorisë: Heto krimet elektorale (FOTO LAJM) Partia Demokratike i kërkoi Prokurores së Përgjithshme të Përkohshme, Arta Marku, të mos pengojë hetimet për krimet zgje
Konfirmohet në detyrë drejtuesi i Prokurorisë, shkarkohet gjyqtarja e Tiranës KPK ka konfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Krujës, Petrit Çano. Çano rezultoi se i kalon tre kriteret p
KPA shkarkon nga detyra kreun e Prokurorisë së Tiranës, Dritan Rreshka KPA-ja ka lënë në fuqi vendimin e KPK-së për kreun e komanduar të Prokurorisë së Tiranës, Dritan Rreshkën, duke e shkark
Si u dërguan përgjimet e prokurorisë tek gazeta "Bild"? Kreu i PDK, Nard Ndoka, duke folur për përgjimet e dosjeve 339 dhe 184 bëri me dije se së shpejti do të ketë përgjime të
Kërcënonin gruan për para dhe favoreve seksuale, arrestohen 2 fierakët Policia ka vënë në pranga 2 persona nga Fieri të cilët kërcënonin një grua me publikimin e fotove. Në këmbim të mos publ