999 rezultate për

prokurorise

Përfundojnë hetimet për rojën që abuzonte sek*ualisht me nxënësen Prokuroria e kryeqytetit mbylli hetimet dhe dërgoi si të pandehur dhe nën akuzë në gjykatë, Abaz Dogën, 65 vjeç, ish-roj
"Regjistrimi", Ali Ahmeti përballë Prokurorisë më dy tetor Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti më dy tetor do të thirret në prokurori që të merret në pyetje lidhur me rastin “Regjistrim
Një i arrestuar dhe një vajzë nën hetim, si i zhvatën 16 mijë euro nëpërmjet shantazhit të riut Nje person eshte arrestuar dhe nje vajze e re po hetohet e lire, me akuzen e shantazhit dhe kanosjes per dhenie pasurie
Sekretari i OVL UÇK-së: Në dosje ishin edhe komunikimet e Speciales me Prokurorinë e Serbisë Sekretari i OVL UÇK-së, Faton Klinaku, tha se në dosjet që iu sollën në zyre të tyre kanë parë komunikime mes Prokurori
"Kishte favorizuar persona nën hetim", shkarkohet prokurorit i Fierit Kolegji i Apelimit ka larguar përfundimisht nga sistemi prokurorin e Fierit, Fatmir Lushi. Pas shkarkimit nga Komisioni
Qëlloi me armë 33 vjeçarin një ditë më parë e u arratis, kapet "i forti" i Shkodrës Wshtë vënë në pranga autori i dyshuar i ngjarjes së ditës së djeshme në Shkodër, i cili plagosi me armë zjarri një 33 vj
Vrau 61 vjeçarin, kapet autori i masakrës në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 37-vjeçar pasi ka vrarë një 61 vjeçar po në Tiranë. 37-vjeçari rezulton i dënuar m
Grabitën 38 mijë euro falë Facebook, shkon në 10 numri i të arrestuarve në Tiranë Ka shkuar në 10 numri i të arrestuarve në Tiranë në operacionin “Transferta”, teksa ditën e sotme është kapur një tjetër
Tentoi të vriste një person, arrestohet 40 vjeçari Wshtë kapur një person i cili akuzohet se tentoi të vriste me armë zjarri dikë në Lezhë. Policia e Lezhës njoftoi sot
Arrestohet një 26-vjeçare e dyshuar për eliminimin e Hekuran Billës Policia ka arrestuar një 26 vjeçare e dyshuar për eliminimin e Hekuran Bbillës. Ka shkuar kështu në tre numri i të ar
Mund të arrestohet! Thaçi hesht ndaj akuzave për 100 vrasje Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka ndërprerë itinerarin e udhëtimit drejt Shteteve të Bashkuara të Amer
Deklarata e plotë e Prokurorisë Speciale: Për çfarë akuzohen Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli? Zyra e Prokurorit të Specializuar ka njoftuar se ka ngritur akuza ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetari
"Boki 13" me vetë-kërkesë do të dëshmoj para Ruskoskës Bojan Jovanovski (Boki 13) me kërkesë të tij sot do të dëshmoj para Prokurorisë Publike. Sipas informative të Alsat, ai
Një muaj në burg pa asnjë faj, i riu i arrestuar për atentatin e bujshëm sot merr lirinë Dhe pse u arrestua me bujë për atentatin me dy viktima në Lac, ku u vranë biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Marku, i riu
Hetimet e prokurorisë për trukim nisën pas informatës së kryetarit të FFK-së Kryetari i Këshillit Kombëtar për Parandalimin dhe Sanksionimin e Dhunës dhe Dukurive Negative në ngjarjet sportive, Bes
Sandër Lleshaj nuk ndalet: Përgjime policore të shqiptarëve, pa lejen e Prokurorisë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur sot nga Kakavija, për projektligjin, që lejon policinë të kryeje përgjime
Kërcënoi me armë të renë për një vend parkimi, arrestohet 57 vjeçarja nga Durrësi Policia ka arrestuar një 57-vjeçare me iniciale N.P. banuese në Hamallaj pasi ka kërcënuar me armë A. K., 29 vjeçe, banu
Plagosi pronarin e shtëpisë ku shkoi për të vjedhur, arrestohet autori Arrestohet personi që tentoi të vjedhë një banesë në Kameras të Fushë Krujës. Në pranga ka rënë 47-vjeçari A.S, i ci
Ekzekutimi dhe djegia e Qerim Kelmendit, dosja i kalon Prokurorisë Speciale Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës hetimin e rastit të vrasjes së ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi i c
Tjetër aksion në Pejë, konfiskohen edhe 1500 kg mish Sonte në Pejë janë bastisur disa lokacione nga Policia e Kosovës me kërkesë të Prokurorisë Themelore. Gjatë këtij aks