999 rezultate për

projektligjin

Shtyhet diskutimi per projektligjin per SHISH-in Pas protestës së opozitës para podiumit të parlamentit dhe depateve të ndezura për heqjen
Qeveria e Kosoves miratoi Projektligjin e punes Në prag të 1 Majit, Ditës së Punëtorëve, Qeveria e Kosovës ka miratuar të premte
Parlamenti grek miraton projektligjin per nenshtetesine e femijve imigrante Parlamenti grek aprovoi në parim projektligjin e qeverisë për dhënien e nështetësisë
Tahiri: Komisioni i Ligjeve te miratoje projektligjin Komisioni Parlamentar i Ligjeve nisi diksutimet për nismat e Partisë Socialiste për ndryshimin e ligjit n
Qeveria spanjole aprovon projektligjin per abortin, polemika Stina e vjeshtës shënoi në Spanjë edhe fillimin e luftës politike ndërmjet qeverisë s
BE ka përgatitur projektligjin e dokumentit për çështjen e Kosovës Bashkimi Evropian ka përgatitur projektligjin e dokumentit për çështjen e Kosovës. Në këtë dokument, nga palët e përfshi
Debate të ashpra në kuvendin e Maqedonisë për projektligjin për policinë Projektligji për policinë ka nxitur debate të ashpra në Parlamentin e Maqedonisë. Në projekt parashikohet formimi i tetë
Parlamenti maqedonas ka filluar debatin mbi projektligjin për përdorimin e simboleve kombëtare Parlamenti maqedonas ka filluar debatin mbi projektligjin për përdorimin e simboleve kombëtare, përfshirë edhe atë të pa