999 rezultate për

projektet

Veliaj: Tirana ka hyrë në stinën e investimeve, ja projektet infrastrukturore Tirana ka hyrë në stinën e investimeve. Gjatë analizës vjetore të drejtorive të punëve të qytetit, Kryetari i Bashk
Rikthehen West Side Family! Në një intervistë për emisionin “Jo vetëm modë”, Landi dhe Miri rrëfyen për planet e tyre, projektet e reja dhe jetën e
Zbulohen projektet, ja si do jenë shkollat e reja që do ndërtohen në Tiranë Me ndërtimin e 17 shkollave të reja, themelet e të cilave do të hidhen së shpejti, Tirana do të përjetojë një revolucion
"Projekte" që nuk duhet të kishin ndodhur kurrë! (FOTO LAJM) Shumë njerëz e morën situatën vetë në dorë dhe u munduan të ndryshonin dicka nga gjërat e tyre. Rezultati ishte i tme
Reagon UNESKO, ndërpriten projektet për rrugët në Strugë e Ohër Me rekomandimin e UNESCO-s është ndërprerë realizimi i projekteve për ndërtimin e 8.5 kilometrave të rrugës nga Struga d
Dështoi me dy projektet e fundit, këngëtarja shqiptare rikthehet sërish? Këngëtarja e njohur Era Istrefi këtë vit ka qenë mjaft aktive në tregun muzikor ndërkombëtar, ku ka shijuar suksesin me
Lihen pas dore të gjitha projektet për Kodrën e diellit Teleferiku në Kodrën e Diellit, pritet të jetë gati muajin e ardhshëm. Një zhvillim i tillë vjen pas sigurimit të le
Dështojnë projektet për kthimin e serbëve, humbin mbi 2 milionë euro Organizatat e ndryshme të huaja dhe Qeveria e Kosovës kanë investuar mbi 2 milionë euro për ndërtimin e shtëpive të serb
Veliaj prish raportet me Metën? Shkarkohen katër administratorë pasi LSI refuzoi projektet e bashkisë Katër administratorët e LSI në kryeqytet janë shkarkuar. Burime nga bashkia e Tiranës bëjnë të ditur se kryebashkiaku V
Mes Shqipërisë dhe Italisë, zbulohen projektet "misterioze" të Alketa Vejsiut Vetëm pak ditë më parë bëri bujë një foto e Alketa Vejsiut në ambientet e televizionit italian "Mediaset". Por dy dit
Rama si Berisha: 1 miliard lekë për rrugët e Shqipërisë Kryeministri Edi Rama sot po mban një konferencë për mediat ku po prezanton një nga projektet e qeverisë, atë të rindërt
Tre projektet e rëndësishme për Tiranën, Veliaj takohet me kryebashkiakun e Firences Me ftesë të kryetarit të Bashkisë së Firences, Dario Nardella, kryebashkiaku Erion Veliaj është nisur për një vizitë zyr
Arifi: Për herë të parë në histori, një kandidat udhëheq dy herë në Tetovë (VIDEO) Kandidatja e BDI-së për kryetare të Tetovës, Teuta Arifi ka falënderuar BDI-në për mbështetjen për edhe një mandat katër
Erkan Arifi: Të gjitha projektet tona për Likovën do të bëhen realitet Kandidati për kryetar të komunës së Likovës, Erkan Arifi sot në një takim me gazetarë ka prezantuar programin e tij për
Lata: Dibra nuk meriton përçarje nga parti me interesa të dyshimta Dibra, sipas Adem Bungurit, është qytet mijëra vjeçar dhe ajo nuk meriton menaxhim nga parti dhe persona që akoma nuk ka
Menduh Thaçi: Të mbështeten projektet reale dhe jo të rrejshme Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubimin e saj në Sllatinë. Para një numri të madh të anëtarëve dhe simpatizan
Trajanovski prezanton projektet për Çairin Kandidati i VMRO-së për qytetin e Shkupit, Koce Trajanovski prezantoi disa nga projektet e programit të tij për komunën
Dy projektet e Visar Ganiut nëse fiton në Çair Dy projektet të cilat do të nisin menjëherë të realizohen nëse kandidati i BDI-së merr besimin e qytetarëve të Çairit pë
Ilioski: Nuk do të tërhiqem nga projektet e planifikuara në Manastir Kandidati për kryetar të komunës së Manastirit nga VMRO-DPMNE dhe Koalicioni, Zoran Ilioski sot realizoi takim me përfaq
Detajet/ Këto janë projektet që diskutuan Rama e Haradinaj Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, në vizitën e tij të parë jashtë vendit, në Shqipëri është pritur në takim nga k