E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

programin

Qeveria miraton programin ekonomik e fiskal 2014-2016 Qeveria miratoi programin ekonomik e fiskal të Shqipërisë për periudhën 2014-2016, si dhe vendosi miratimin e kuadrit ma
Bashkia dorëzon programin buxhetor 2014-2016 Bashkia e Tiranës dorëzoi sot në Këshillin Bashkiak programin buxhetor afat-mesëm 2014-2016. Gjashtë janë shtyllat kryes
Ministri Veliaj prezanton programin për punësim Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Erion Veliaj moris sot pjesë në aktivitetin prezantues, “RisiAlbania: Për një
Hoxhaj uron arritjen e marrëveshjes me Iranin Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një postimi në rrjetin social Tëitter, ka vlerësuar marrëveshjen e ar
Programi bërthamor, arrihet marrëveshja me Iranin Pas pesë ditësh negociatash mbi programin bërthamor, fuqitë botërore dhe Irani, kanë arritur një marrëveshje për zgjidhj
Ymeri: LDK po kopjon programin e Vetëvendosjes Shefi i grupit parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje!, Visar Ymeri, thotë se LDK po kopjon programin e kësaj partie, pasi
VV akuza LDK-së: Po na kopjojnë programin Lëvizja Vetëvendosje reagoi sot ndaj kandidatit të LDK-së për kryetar komune, Isa Mustafa për kopjim të projekteve të Lë
Nisin sot aplikimet për Lotarinë Amerikane Nisin sot aplikimet për Lotarinë Amerikane. Regjistrimi elektronik për programin DV 2015 nis në orën 12:00 në mesditë. D
PDSH dhe BDI përplasen për programin vjetor BDI dhe PDSH në seancën e sotme plenare kanë pasur përplasje sa i takon programit vjetor dhe shënimit të ngjarjeve të rë
Grupi gjerman hakeron programin “Touch ID” të Apple (VIDEO) Grupi i “Germany's Chaos Computer” ka arritur të hakerojë me sukses programin “Touch ID” të Apple-s duke përdorur objekt
Aplikimet për Lotarinë Amerikane nisin më 1 tetor Disa ditë para se të nisë aplikimi për "Lotarinë Amerikane" Ambasada Amerikane ka publikuar sot udhëzime për programin
Berisha: Fitorja e Merkel historike për Gjermaninë Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar si historike, fitoren e kancelares gjermane. Përmes rrjetit “Facebook”, Beri
Rama: Nuk do ta quajmë eskluzivitet statusin Update- Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama shprehet se i ka dëgjuar me vëmendje leximet dhe këndimet e opozitës, që sipa
Bregu akuza Ramës: Na vodhët programin për integrimin Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu akuzoi qeverinë Rama se ka kopjuar programin e Partisë Demokratike sa i përket
Kuvendi zhvillon sot debatin për programin qeverisës Kuvendi zhvillon sot në orën 10:00 seancën plenare në qendës së cilës do të jetë debati në lidhje me programin qeverisës
Kryeministri Rama prezanton në Kuvend programin qeverisës Update- Kryeministri i ri Edi Rama pritet të prezantojë në Kuvend programin e qeverisë së tij. Seanca plenare e parashik
Xhafaj, Fino e Braho kërkojnë shtyrje të seancës plenare Disa deputetë të grupit parlamentar të Partisë Socialiste si Bashkim Fino, Fatmir Xhafaj e Spartak Braho, kanë propozuar
PS publikon programin qeverisës (PROGRAMI I PLOTË) Partia Socialiste sonte ka bërë publik programin e saj qeverisës për periudhën 2013-2017. Programin i koalicionit “Alean
Programi qeverisës, Basha mbledh aleatët Partia Demokratike mbledh sot aleatët e saj. Në takimin që do të zhvillohet në selinë e PD-së rreth orës 18:00 pritet që
Rama i shpërndan deputetëve programin qeverisës Kryeministri i ri Edi Rama i shpërndau deputetëve sot programin e qeverisë, e cila do të udhëheqë vendin për 4 vitet e a