999 rezultate për

programin

Alban Dudushi lihet në hije, ja ndryshimet e radhës "Top Channel" vjen këtë sezon me ndryshime drastike në programacion, ku gazetarët më të vjetër e që kishin një peshë të
VV kritika Qeverisë për programin për bujqësinë Lëvizja “Vetëvendosje” përmes nënkryetarit Driton Çaushi dhe deputetit Salih Salihu e kanë kritikuar të hënën ashpër pro
Ja programi stërvitor i Kombëtares Krahas listës së futbollistëve të thirrur për ndeshjen kundër Armenisë, tekniku italian i Kombëtares Gianni De Biasi ka
Komuniteti Mysliman organizon programin artistik “Për ty nënë” (FOTO LAJM) Komuniteti Mysliman i Shqipërisë (Zyra e Gruas), organizoi ditën e sotme programin artistik “Për ty nënë”, me pjesëmarrj
Si po vdes ëndrra evropiane The Telegraph Atë që Winston Churchill e kishte parashikuar si “Shtetet e Bashkuara të Europës”, si asnjëherë
Komuna e Tetovës prezanton programin e Vitit të Ri Komuna e Tetovës edhe për këtë Vit të Ri ka bërë përgatitjet e duhura për një festë sa më të bukur. Përmes një komuni
Nikolla: Në 6 dhjetor testimi për programin “Mësues për Shqipërinë” Në një deklaratë për median, Ministrja e Arsimit dhe Sportit Lindita Nikolla, u shpreh se testimi i aplikantëve të progr
KMSH organizoi programin "Gruaja shqiptare ndër shekuj" Me rastin e festave të Nëntorit, Komuniteti i Mysliman të Shqipërisë (Zyra e Gruas), organizoi programin "Gruaja shqipta
Ja gafa e fundit e Ivanov në OKB Tjetër gafë e presidentit të Maqedonisë Gjorge Ivanov gjatë seancës së rradhës në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Kr
Kuvendi diskuton sot marrëveshjen për Programin “ERASMUS” Opozita pritet të bojkotojë sërish sot punimet e Kuvendit duke respektuar vendimin politik të marrë që në korrik. Nderko
Sot zgjidhet qeveria e re Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot do të zgjidhë qeverinë e re. para dhjetë ditësh, mandatari qeverisës, Nikola G
Eglantina Gjermeni firmos 4.8 ml për blerje mobiljesh për ministrinë Krijimi i ministrive të reja ka rritur shpenzimet e qeverisë për rregullimin e zyrrave të reja. Vetëm Ministria e Zhvill
Këtë javë formohet qeveria VMRO dhe BDI kanë edhe këtë javë për të bërë llogaritjet për formimin e qeverisë së re. Bëhet me dije se shkak i mosa
"BDI bën politika me programin e VMRO" Pjesëtarë të Partisë për Presporitet Demokratik kanë qenë në një takim me qytetarët në fshatin Gradec të Gostivarit.
CR7, 5 orë stërvitje në ditë për Bayernin Do të humbasë një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit por po punon fort që të mos mungojë në përballjen e dyfishtë
BDI shpalos programin për bujqësinë dhe blegtorinë Bashkimi Demokratik për Integrim ka zhvilluar një takim të tipit "town hall" me bujqit dhe me blegtorët e zonave rurale
Gruevski: VMRO ka 2046 projekte të reja Nikola Greuvski është shprehur se VMRO-DPMNE ka 2046 projekte të reja për të zbatuar. Një gjë të tillë, kryeministri e k
Gjykata e KB pezullom programin e Japonisë për balenat Gjykata ndërkombëtare e drejtësisë e Kombeve të Bashkuara ka gjykuar se programi i Japonisë për gjuetinë e balenave nuk
Elezi: Po punohet fort mbi programin e hartuar mbi 5 prioritetet Në kuadër të fushatës informuese që Ministria e Integrimit Evropian ka nisur prej disa muajsh me të rinjtë, zv. Ministri
Motra e CR7-ës zbarkon edhe në TV (VIDEO) Nuk heq dorë Katia Aveiro, motra e Cristiano Ronaldos. Sipas asaj që raporton "Elbalonorosa", "Ronalda" është kontraktua