999 rezultate për

program

Anëtarësimi në BE do të shkaktojë emigim të profesionistëve Nëse ikja e trurit nuk pengohet, Maqedonia do të duhet të importojë staf dy herë më të shtrenjtë profesional. Ky është q
Alagjozovski: Tërhiqen 10 projekte nga Programi i Kulturës Dhjetë projekte të Programit vjetor të Ministrisë së Kulturës për vitin 2018 me vlerë të tërësishme prej tetë milionë e
Messi ndjek programin e Ronaldos për të qenë në formë Messi mund ta bëjë pushim ndeshjen kundër Leganes. Lionel Messi pati disa shqetësime kur iu bashkua Kombëtares së Arg
Zbulohet hileja e makinave të lodrave: Si jemi mashtruar deri tani (FOTO LAJM) Të gjithëve, i madh apo i vogël na ka rastisur që të tentojmë të nxjerrim ndonjë lodër nga makinat që gjenden kryesisht
E frikshme, çdo çerek ore lind një foshnjë me varësi nga drogat Çdo 15 minuta lind një foshnje me varësi ndaj drogave . Të dhënat e bëra publike së fundmi nga institucionet shëndetësor
E mbani mend prezantuesen e parë të programit "E Diela Shqiptare"? (FOTO LAJM) Artenisën e kujtojmë gjithashtu si prezantuesja e parë e emisionit "E diela Shqiptare" në krahë të moderatorit Ardit Gje
E frikshme, çdo çerek ore lind një foshnjë me varësi nga drogat do 15 minuta lind një foshnje me varësi ndaj drogave . Të dhënat e bëra publike së fundmi nga institucionet shëndetësore
Programi “spiun” që tregon çdo sekret të fshehur në Instagram Gjithmonë na vjen inat kur kemi dikë Follow në Instagram dhe ata na kanë bërë Unfollow pa e kuptuar. Por duket se ekz
Përdor Microsoft Paint, gjyshja e talentuar krijon vepra të pabesueshme arti (FOTO LAJM) Një artise tetëmbëdhjetë vjeçar ka magjepsur internetin me pikturat e saj të bukura - të cilat i bën plotësisht me Paint
Putin: Jam i sigurt në suksesin e programit tim Presidenti i Rusisë, Vlladimir Putin, pas votimit në kuadër të zgjedhjeve presidenciale deklaroi se do të jetë i kënaqur
Robert Aliaj do të ketë emisionin e tij? Robert Aliaj e kemi njohur nga pjesëmarrja si anëtar jurie në emisione të ndryshme, por të tjerë e njohin që prej kohës
Ermali lë Xing-un dhe shkon në programin tjetër? Ermal Mamaqi është kthyer në një nga figurat më të komentuara kudo në media. Aktori dhe moderatori aktualisht drejto
Programi i “Epopesë së UÇK-së” në Kosovë Me rastin e vitit jubilar, 20 vjetorit të rënies heroike të Komandantit Legjendarë Adem Jashar, Familjes Jasharaj, dëshm
Blendi Salaj i nxjerr të “palarat” Luana Vjollcës Moderatori Blendi Salaj së fundmi e kemi parë në krahë të Luana Vjollcës si bashkautor në programin e saj të fundit ''Sh
Po vetë Arbanën çfarë e bën të lumtur? Sot Arbana kthehet në ekran me programin ''Dua të të bëj të lumtur''. Po vetë Arbanën çfarë e bën të lumtur? Në një
Doni të shkëlqeni në Instagram? Shkarkoni urgjent këtë program Cornea është një aplikacion i mbështetur në teknologjinë e inteligjencës artificale, i cili ju ndihmon në zgjedhjen e pu
Arbana Osmani rrëfen fillimet e karrierës: Prisja të më hidhnin ndonjë kockë Sot është një nga personat më të rëndësishëm në televizionin. Arbana Osmani ishte e ftuar dje në emisionin ''Top Show Ma
Bëhuni gati, Elvis pupa dhe “nusja” e tij rikthehen sërish Ai u shfaq në Digitalb me programin humoristik “ M’fal për shprehjen”, ku sëbashku me aktoren Elga Ceno sollën një sërë
Mendohej se ishte me pushime por Selena sapo ka dalë nga një spital mendor Këngëtarja e famshme Selena Gomez i është rikthyer edhe një herë terapisë për kurimin e ankthit dhe depresionit. Së f
Instagram tani ju lejon t’i programoni postimet Instagram bëri sot një ndryshim të madh në produktin e tij, ndryshim ky të cilin menaxherët e mediave e kanë pritur qe n