999 rezultate për

program

Arbana zbulon partnerin e ri në ekran, por nuk është edhe aq i ri Deri më sot, Arbana Osmanin dhe Alban Dudushin i kemi parë tek moderojnë emisione apo spektakle të ndryshme, këtë herë
A beson Donald Trump në ekzistencën e alienëve ? A beson presidenti i SHBA-së në ekzistencën e alienëve ? Zëdhënësja e tij, Sarah Sanders, nuk ka një përgjigje. Kjo p
Jevtiq: Haradinaj e ka futur në program formimin e Asociaiconit Qeveria aktuale e Kosovës në programin e vet e ka futur çështjen e Asociacionin e Komunave serbe (AKS) dhe pres që në vi
Floriana Garo e zhgënjyer me Tv Klan: Isha unë autorja e programit Floriana Garo nuk e priste që emisioni “Jo vetëm modë” do të vazhdohej edhe pa të. Në një intervistë të fundit për “B
Largimet në Portokalli dhe akuzat kundër Bashës, flet Elvis Pupa Ai ka qene dikur një nga aktorët më të preferuar nga programi i humorit “Portokalli”. Sot Elvis Pupa është në nisje
Limaj: Nuk i druhem asnjë mocioni të opozitës Në prag të 100-ditëshit të qeverisë, zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka folur për programin qeverisës dhe
Leonora e mahnitshme në xhirimet e programeve festive (FOTO LAJM) Njëra nga këngëtaret që sipas pamjeve të para do të na mahnisë me pamjen e saj është Leonora Jakupi. Me një fustan të
Kujdes kur shkarkoni aplikacione! Këto programe po ju shkatërrojnë celularin Të gjithëve ne na ka ndodhur të paktën njëher të shkarkojmë një apps të dëmshëm për celularin i cili na ka prishur vërte
FSHF ndryshon oraret e ndeshjeve, shikoni kur do të luen sfidat e javës së 14-të (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit përmes një përditësimi ne faqen e saj ka lajmëruar ditën e sotme për ndryshimin e orareve
Pacolli: Ky është programi për zhvillimin ekonomik të Ballkanit Perëndimor Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka mbajtur një fjalim në panelin “Investing in t
Dua Lipa është nominuar për cmimet muzikore të BBC-së Dua Lipa është nominuar në një nga kategoritë e “BBC Music Awards”. Albumi i saj është nominuar në mesin e më të mirave
Një robot do prezantojë një program në transmetim direkt Emisioni ‘Today’ në BBC do të prezantohet nga një robot i quajtur Mishalbot, për të cilin ekspertët kanë përdorur inteli
Marsh simbolik dhe program festiv për nder të ditës së alfabetit Shkollat e mesme në Tetovë organizojnë marsh simbolik dhe program festiv për nder të ditës së alfabetit. Për hir të 2
Kjo është axhenda e partive në ditën e parë të fushatës Fushata elektorale për zgjedhjet e balotazhit nis zyrtarisht sot. Partitë politike që kanë shkuar në balotazh kanë pa
Krasta rrëfen çastin rrënqethës: Më vdiq babai, por nuk dhashë asnjë shenjë në transmetim Gazetari i njohur Adi Krasta ka realizuar një sezon të “E Diell”, në Top Channel, program që pati një mbështetje të fort
Trump ndalon Lotarinë! Ambasada hap aplikimet për bursa studimi në SHBA Ambasada Amerikane ka publikuar kriteret për bursë studimi në SHBA, si pjesë e programit Global UGRAD. Programi Globa
S’ka më Lotari Amerikane! Trump merr vendim drastik ndaj emigrantëve Masakra në New York e cila mori jetën e 8 njerëzve të pafajshëm ka bërë që Presidenti Donald Trump të reagojë ashpër nda
Marina prezanton si duket në prapaskenat e "C'est La Vie" Tashmë kemi edhe datën edhe orën. Emisioni i moderatores Marina Vjollca, “C’est La Vie” do të nisë këtë të dielë në K
Ahmeti: Do të jemi dalëzotës dhe zbatues të programeve tona Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, edhe të enjten ka vazhduar aktivitetet në mbështetje të kandidat
Facebook sjell programin që ndalon komentet negative Gjigandi i rrjeteve sociale, Facebook ka konfirmuar se ka blerë programin “TBH” që është i famshëm tek adoleshentët.