999 rezultate për

program

Mes ''Portokalli'' dhe ''Al Pazar'', ku është paguar më shtrenjtë aktorja e humorit Në shtëpinë e fundjavës ‘Një kat më lart’ ishte e ftuar aktorja e humorit Markela Dede. Ajo njihet nga publiku për shkak
Fevizu flet për mosmarrveshjen me Frangajn Drejtuesi i emisionit "Opinion", Blendi Fevziu ka konfirmuar negociatat që po zhvillon për transferimin e mundshëm në To
Kodim dhe programim që në gjimnaz, ALBtelecom mbështet nismën Interesi për kodimin dhe programimin tashmë nis që në shkollë të mesme. Ky është realiteti befasues i talenteve te r
Fillon Big Brother VIP, zbulohen detajet e para (VIDEO) Në muajin janar të këtij viti, dolën lajmet se "Big Brother" do të rikthehej me një version VIP. Burime të "IMAlbani
“Paqja” politike nuk ndikon punën e NORAD Shumë ka ndryshuar në gadishullin korean në pak muaj. Kërcënimet për zjarr dhe furi tashmë janë zëvendësuar nga shtrëngi
Deputetët e Iranit djegin flamurin amerikan, frikë për luftë të re në Lindjen e Mesme (VIDEO) Deputetët në parlamentin e Iranit dogjën flamurin amerikan pas vendimit të presidentit Trump për të pezulluar marrëveshj
Bashkimi Evropian ofron një mundësi për mijëra të rinj Bashkimi Evropian do t’u mundësojë 15 000 të rinjve të moshës 18-vjeçare të udhëtojnë falas nëpër Evropë këtë verë, në k
Lajm i mirë për shqiptarët e Amerikës Shkollat e Nju Jorkut ofrojnë mësim në gjuhë të ndryshme për gjithë ata që jetojnë në SHBA. Në mënyrë zyrtare është n
Nisma e BE: Udhëtime falas për 15.000 të rinj gjatë verë! Bashkimi Europian do t’u mundësojë 15 000 të rinjve të moshës 18-vjeçare të udhëtojnë falas nëpër Europë këtë verë, në k
Ligji i mediave has në kundërshtimin e forcave politike, shtyhet sërish Diskutimi rreth ndryshimeve në Ligjin për shërbime mediatike audio dhe audiovizuele është shtyrë për të tretën herë radh
Macron dhe Putin në mbështetje të programit bërthamor iranian Presidentët rus dhe ai francez, mbështetën sot marrëveshjen aktuale për programin bërthamor iranin, pavarësisht mosmarrë
Vendimi i ri, sa duhet t'a keni mesataren për t'u pranuar në universitet Të gjithë ata që dëshirojnë të vazhdojnë studimet në një prej institucioneve të arsimit të lartë në vend për vitin akade
Lideri i VMRO-DPMNE është i hapur për shqiptarët me një kusht VMRO-DPMNE do të koalicionojë me atë parti shqiptare që do të kenë program të përbashkët në interes të të gjithë qytetar
Anëtarësimi në BE do të shkaktojë emigim të profesionistëve Nëse ikja e trurit nuk pengohet, Maqedonia do të duhet të importojë staf dy herë më të shtrenjtë profesional. Ky është q
Alagjozovski: Tërhiqen 10 projekte nga Programi i Kulturës Dhjetë projekte të Programit vjetor të Ministrisë së Kulturës për vitin 2018 me vlerë të tërësishme prej tetë milionë e
Messi ndjek programin e Ronaldos për të qenë në formë Messi mund ta bëjë pushim ndeshjen kundër Leganes. Lionel Messi pati disa shqetësime kur iu bashkua Kombëtares së Arg
Zbulohet hileja e makinave të lodrave: Si jemi mashtruar deri tani (FOTO LAJM) Të gjithëve, i madh apo i vogël na ka rastisur që të tentojmë të nxjerrim ndonjë lodër nga makinat që gjenden kryesisht
E frikshme, çdo çerek ore lind një foshnjë me varësi nga drogat Çdo 15 minuta lind një foshnje me varësi ndaj drogave . Të dhënat e bëra publike së fundmi nga institucionet shëndetësor
E mbani mend prezantuesen e parë të programit "E Diela Shqiptare"? (FOTO LAJM) Artenisën e kujtojmë gjithashtu si prezantuesja e parë e emisionit "E diela Shqiptare" në krahë të moderatorit Ardit Gje
E frikshme, çdo çerek ore lind një foshnjë me varësi nga drogat do 15 minuta lind një foshnje me varësi ndaj drogave . Të dhënat e bëra publike së fundmi nga institucionet shëndetësore