999 rezultate për

program

Rama zbulon vendimin, sa shkolla e godina studentësh do të rindërtohen (FOTO LAJM) Kryeministri Rama përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se sapo është firmosur Vendimi i Këshillit të Ministrave, p
Koronavirusi në Shqipëri, ndalohet publiku në programet televizive AMA urdhëron mediat audiovizive për mbrojtjen e personelit brenda mjediseve të redaksive dhe studiove. AMA thotë se d
Maqedonia e Veriut mbyll shkollat për dy javë Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka pezulluar mësimin për dy javët në vazhdim me qëllim parandalimin e koronavirusit. N
Virusi prek gazetarin e "Le Iene", programi mbyllet për dy javë Koronavirusi ka dhënë efektin e saj edhe në media. Këtë herë një rast pozitiv me koronavirus është regjistruar në st
Koalicionet parazgjedhore, flet Mickoski Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Micvkoski u shpreh se subjekti që ai drejton i ka dyert e hapura për të gjitha partitë tj
Kabineti qeveritar shkon në Sharr, çfarë do të diskutohet Zevëndëskryeministri Avdyllah Hoti ka njoftuar se sot i gjithë kabineti qeveritar do të takohen në Sharr, për të diskutu
Frikë nga virusi, mund të shtyhet ndeshja e Kombëtares Italia është pushtuar nga coronavirusi dhe popullata është në alarm. Mjaft ndeshje sportive janë spostuar, ndërsa nëp
Po tenton të bëhet popullor, Basha surprizohet nga reagimet në Instagram Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bashkëbiseduar me ndjekësit e tij përmes pyetje-pergjigjeve në rrjetin socia
Një program ecjeje me të cilin mund të largoni 8 kg brenda një muaji Ecja mund të duket si një lëvizje normale dhe e lirë, por është më e dobishme dhe shëndetshme nga sa e imagjinojmë, sido
U bë nostalgjik, mos është kjo një shenjë që Besi do të rikthehet në Portokalli? (VIDEO) Bes Kallaku është një nga aktorët më të dashur të humorit në Shqipëri. Rrugëtimi i tij në ekran nisi shumë vite më parë,
3 muaj ushtri me detyrim, Albin Kurti prezanton programin e ri Gjatë fjalës së tij në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës, për miratimin e qeverisë së re, Albin Kurti shpalosi prog
Mes lotësh, Fjoralba Ponari njofton largimin nga emisioni (VIDEO) Fjoralba Ponari ka njoftuar mes lotësh largimin nga programi që drejtoi këtë sezon televiziv "Ora e Tiranës". Fjoralba f
Isa Mustafa: U befasuam nga VV, të gjitha marrëveshjet bien në ujë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se kjo ka qenë befasi dhe askush nga partia e tij nuk e ka ditur e as nuk ka pr
Ndryshon tërësisht juria e "Top Talent", njihuni me anëtarët e rinj (VIDEO) Nga 3 janari do të mund të shikoni në ekranin e Top Channel “Top Talent”, një program dedikuar zbulimit të talenteve të
Vjosa Osmani: Programin LDK-VV e kemi diskutuar dy muaj, pozitat vetëm në dy takime Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka folur rreth negociatave të zhvilluara së fundi me Vetëv
"Nuk bëri punë" si ministër i Ekonomisë, Ahmetajt i japin në dorë menaxhimin e parave për tërmetin Qeveria do të ndryshojë projektbuxhetin e vitit të ardhshëm për financuar programin e rindërtimit nga dëmet që la pas të
"Nuk ka k*rva në këtë botë" u quajt ofendues, pezullohet shfaqja e Muç Nanos në Teatrin Migjeni Analisti i njohur njëherësh gazetari, Mustafan Nano kishte programuar këtë javë që të jepte një shfaqen e tij “One man s
Hoti: Brenda 2-3 ditëve formalizohet marrëveshja politike LVV-LDK (VIDEO) Ka përfunduar takimi i gjashtë i LDK-së dhe LVV-së. Avdullah Hoti nga LDK ka thënë para medieve se ky ishte takimi i
Lajm i mirë, Ambasada e SHBA hap aplikimet për programin “Benjamin Franklin” Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) në Tiranë, tani po pranon aplikime për programin “Benjamin Franklin”
Florian Agalliu tregon arsyen përse do të largohet nga "Top Channel" (FOTO LAJM) Dje u tha se Florian Agalliu nuk do të jetë më pjesë e emisionit “Në shtëpinë tonë”. Revista “Who” shkruante se bashk