999 rezultate për

profilin

Është avion? Jo është CR7 (FOTO LAJM) Goditja spektakolare me kokë e Cristiano Ronaldos në ndeshjen e Champions League mes Real Madrid dhe Manchester United,
Fotoja e çiftit kosovar në profilin e Ferguson (FOTO LAJM) Një fotografi e një çifti të sapomartuar, që kanë dalë në një set fotografish tek terreni i basketbollit në parkun e Gër
E dashura e Balotellit "josh" italianët Fanny Neguesha, e dashura më e fundit e Mario Balotellit, ka ndërmend ta ndjekë të dashurin e saj edhe në Itali. Në prof
Mehmeti: Konflikti VMRO-LSDM, avantazh për shqiptarët Deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim, Ermira Mehmeti -Devaja, ka qënë e para nga politikanët shqiptarë që ka ko
Michelle mbush 49 vjeç Michelle Obama ka zgjedhur të dhurojë në 49 vjetorin e lindjes së saj. Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, zgjodhi të
Mehmeti: Opozita të rikthehet në Kuvend Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti-Devaja, ka kërkuar përmes një statusi në profilin e saj në Facebook rikthimin në Kuven
Rama mban në Twitter konferencën e parë për 2013-ën Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama pritet të zhvillojë sot konferencën së parë për shtyp të këtij viti në rrjetin s
Milito: I lumtur për Palacion Sulmuesi argjentinas i Interit, Diego Milito, pas ndeshjes me Catanian, e fituar 2-0 nga zikaltrit, nëpërmjet faqes së t
Facebook, tashmë me më shumë se 1 miliardë përdorues Nga dita e sotme Facebook do të ketë më shumë se 1 miliardë përdorues. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Mark Zuckerberg
Rihanna sëmurë? Këtë foto me serumin e vënë në vena e ka postuar vet këngëtarja e famshme Rihanna e cila ka "frikësuar" menjëherë fansat
Zanfina provokon, por pëlqehet Disa imazhe që Zanfina Ismaili i ka publikuar vet në rrjetin social Facebook duke i ndarë me fansat, sipas komenteve ata
Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba Arba ka lindur mbrëmë. Ajo është vajza e dytë dhe fëmija i tretë i deputetit Gazmend Oketa, ish ministër në kabinetin qe
Shkarkohet nga puna “për përdorim të papërshtatshëm të medieve sociale” Rrjetet sociale nga një herë japin efektin e kundërt për të cilën ekzistojnë. Pasi kemi dëgjuar shpesh për “viktima” të
Krizë Canalis-Brooks, çifti e përgënjeshtron Këtë radhë është tabloidi "RadarOnline" që bën fjalë për një grindje ndërmjet dy të sapofejuarëve të ndodhur poshtë shte
Sulmohen përsëri kullat binjake? Kjo është vetëm një rreng i disa hakerave të vetëquajtur “The Scrip Kiddies”. Ata kanë hyrë në profilin e televizionit a
Facebook rihap profilin e Zuckerberg-ut tjetër Një avokati në SHBA i është mbyllur adresa e tij në Facebook, sepse ai ndan të njëjtin emër me themeluesin e platformës
Charlie Sheen, rekord në Twitter Aktori Charlie Sheen, nga Los Angeles,ka krijuar të martën profilin në rrjetin shoqëror “Twitter”, dhe që nga atëherë “